Chris O'Dowd u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:909
Počet zobrazení:9 521

Chris O'Dowd je irský herec, kterého můžete znát hlavně z kultovního sitcomu IT Crowd, kde ztvárnil IT technika Roye. Mimo to jste ho mohli vidět ve filmech Piráti na vlnách nebo Ženy sobě. V rozhovoru se dozvíte něco o Chrisově snoubence a jeho domácích mazlíčcích.

Přepis titulků

Vítejte zpátky. Právě jsem se svým kolegou konzultoval, jakej je to blb. Můj další host hraje ve filmu Svobodní se závazky. Tady je úkazka. - Ahoj. - Máme tady hosty a ty se tam zavřeš na tři čtvrtě hodiny? A co kdybys zavřel dveře? Celý jsi to tu zamořil. Větral jsem! Omlouvám se.

Prosím přivítejte Chrise O'Dowda. - Ahoj, Chrisi. - Jsou hrozně čiperní. - Kdo? - Diváci. - Čiperní? - Jsou hodně čiperní. - Na bezdomovce. - Jo. Jsou nadšení, protože dostali sladkosti. Nacpeme do nich sladkosti a warm-up komik je pak pobízí pomocí elektrošoků. To je super. To samé dělám se ženami. - Ne...

- Ty máš rád sadomasochismus a čokoládu? Já sladkosti nerozdávám. To by se nikdy nestalo. - Jsem moc nenasytný. - Odkud jsi? To je winsconsinský přízvuk? - Přesně tak. - Jo. Co je to s váma? Ne, jsem... Schválně, jestli to bude mít stejnou... Jsem ze západního Irska. Jo, v Irsku byla spousta lidí. Z města zvaného Boyle.

- Neříkej to. Prosím. - Co? - Boyle? - Jo. - Nikdy jsem... - Ale jo. To je jedno. - Je to malebné městečko. Je tam krásně. - Jo. - Co? Je tam krásně. - Neříkám, že ne. Myslím, že máme hodně společného. - Cos to právě udělal s rukou? - Já nevím. - Tohle děláš se ženami? - Jen když...

- Protože... Jo. - Ne když jsme se právě potkali. - Jo. Vždycky si myslím, že... - V autobuse ne. - Ne. - "Moc mě těší." - Jo. Ale myslím, že v autobuse v LA by mi to prošlo. - Jel jsi někdy v LA autobusem? - Jo. - Vážně? - Jo. Vsadil jsem se. Jo.

Já jsem jím jednou jel, ale trvá to celej den. To asi záleží na tom, kam jedeš, ale... To je právě ono. I kdybys... Chvíli to trvá, než přijede. - Moc jich tady není. - Ne. A když už přijedou... - Jo, klid. - Hej, ty piješ z hada. Nebudu ti lhát.

Moc se na tuhle show nedívám. - Je to jen kvůli tomu, že žiju v Londýně. - Jo. A pak... - Ne, nic se neděje. - Myslel jsem, že je to normální talk show. - A pak jsem uviděl koně. - Jo. - A pak tady ještě máte... - Robotického kostlivce. - Jo. Není to normální kostlivec. Je to robotický kostlivec. Umí napodobit zvuk kočky uvězněné za stodolou. - Tomu nevěřím.

- Tak to zkusíme. Vidíš? - Máš kočku? - Mám. - Vážně? - Mám kočku a psa. - Vážně? Jak se jmenujou? Pes se jmenuje Brambora... - A kočka? - Ta se jmenuje Leeloo. - Leeloo a Brambora. Co je to za druhy? On je... bastard, takže pořádně nevím... - Jo.

- Jo. - Říkám to tak správně? - Určitě. - Jeho rodiče nebyli manželé. - Jasně. A ona je siamská kočka. - Znáš siamské... - Opatrně, opatrně. Co? Cože? - Vypadals moc spokojeně. Chtěl jsem tě trochu rozhodit. - Chápu. Pozor, opatrně. Hlavně moc nemluv o kočkách. Moc koček.

Hrozně moc koček. Lidi budou šílet. - Amerika je vážně antikočičí. - Ne, oni milujou kočky. - Vážně? - Milujou kočky. Občas tady ukazujeme obrázky koček, které si dělají nemilé věci. Vůbec se jim to nelíbí. Co? Jako že... - Kde máš svoji kočku a psa? - Jako že si hrajou na zubaře? Mám siamskou kočku a ta zní úplně jako vrtačka.

Siamské kočky jsou skvělé, protože jsou hypoalergenní. - Nevadí, když jsi alergický. - Jo, umývám si s ní ruce. - Jo. Je to jako mít vlastní... chlupatou... - Zašels moc daleko. - Já vím. - Všechno šlo skvěle a pak... - Takhle čisté nic není. ...sis začal umývat nádobíčko svojí kočkou. Kdybych absolvoval jediný rozhovor bez toho, aby mi to někdo řekl, bylo by to super.

- Chceš mluvit o svém filmu? - Je skvělý. Měli byste... - Super. Kdy jsi sem přijel z Boylu? - V pondělí. - V pondělí. Je neuvěřitelné, jak rychle jste ten film dokončili. To je skvělé. Obvykle to trvá déle. - Je to hra. - Hra? - Ne, jezdím tam a zpátky. Poslední tři nebo čtyři roky sem občas jezdím.

- Ale žiju v Londýně. - Jo. - V jaké části bydlíš? Taky jsem tam bydlel. - U Tower Bridge. - Tam jsem nikdy... - Kdes bydlel ty? V Islingtonu. Z nějakého důvodu to vím. Visí tam hodně zatykačů. - Chvíli jsem bydlel v Kentish Townu. - Tam je to pěkné. - Bydlel jsem taky v Kilburnu. Je tam hodně Irů. - Tam je nás hodně. - Moje rodina je z Irska. - Vážně? - Jo. Myslím, že Skoti a Irové si jsou dost podobní až na to, že...

Skoti jsou zloději. Ne, ne. Víte, co myslím. Jsou i jiné věci. Moje snoubenka je ve skutečnosti napůl Skotka. - To by sis měl dávat pozor na věci. - Jo. - Proč si myslíš, že Skoti jsou zloději? - Protože kradou. - Jo. - Zatímco Irové... - Jsme moc opilí na to, abysme kradli. - A...

- Je to zajímavá teorie. Nevidím v tom nic... - Myslím, že jsem to viděl na Wikipedii. - Jo. - Jsme si dost podobní. Tvoje snoubenka je napůl Skotka? Co je její zbylá polovina? Chlap? Za to si můžu sám. Teď to už bude jen horší. - Napůl Skotka, napůl Skot. To je super. - Jo. - Její zbylá polovina... Její spodní polovina... - Jo. Její spodní polovina, moje oblíbená, je... Ty máš na své snoubence oblíbenou polovinu? Za tohle tě zabije. Ne, odsud nahoru je to hrůza.

Ale dole... Došel nám čas. Máš dvě možnosti. Buď velkou peněžní cenu, nebo... Chceš peněžní cenu? - Jo. Proč ne? - Na co je čas? Je čas na Velkou peněžní cenu! Dobře. Velká peněžní cena. 50 amerických dolarů. Dva způsoby, jak je vyhrát. Jsou ve čtvrťácích v pytli se znakem dolaru.

- To je fantastické. - Úplně stejný používají zloději. - Kdes ho asi vzal? - Jo, Skoti... Takhle se vám plížíme do domu. - Dobře. Takže... - Tak jo. Buď odpovíš na otázku, nebo zkusíš uhádnout, co mám v krabici. Představím si krabici. Nevím, co v ní je. To ví jen Geoff. Ty to zkusíš uhádnout. Když se trefíš, vyhraješ 50 dolarů. Jestli se netrefíš, zaplatíš pokutu.

- Dobře. - Tak jo. Myslel jsem si, že si vybereš tohle. Geoffe, můžeme? Dobře. Představuju si krabici. Můžeš. Hádej, co v ní je. Kuřecí nugetky. Proboha.

Jsou to kuřecí nugetky. 50 amerických dolarů. Chris O'Dowd. Hned budeme zpátky. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video - bohužel zrovna jedno z nejlepších

230

Odpovědět

Opraveno.

255

Odpovědět

Kde se dají sehnat celé epizody Late Late Show? Já našel jenom Lettermana, ale ten i řpes to že talk-show s ním jsou zajímavé není to pravé co bych si rád večer pustil.

191

Odpovědět

Na YouTube je spousta neoficiálních kanálů, kde se dá Craig sledovat. Např. www.youtube.com/user/DrPinch2190 nebo http://www.youtube.com/user/onechirimine?feature=results_main

180

Odpovědět

ale craig je taky dobrej

200

Odpovědět

my chceme conana ale nedostanem ho.. :-D

1934

Odpovědět

Už mi Fergusson trochu leze na nervy, nechtěli byste sem dávat rozhovory s Andersonem Cooperem?

1945

Odpovědět

Já jsem docela rád, Ferguson je vtipnej a osobitej. Cokoli je lepší než Kimmel.

234

Odpovědět

Schálně kolik z vás by poznalo Fergusona jako Sebevědomí z Červenýho trpaslíka?

250

Odpovědět

Každej správnej fanoušek, ča ča ča.

280

Odpovědět

každú časť som videl min. 20 krát, ale nikdy som to nepostrehol... asi preto že fergusona moc nepozerám... každopádne hned to idem skuknúť :)

200

Odpovědět

mockrát ti děkuji za vyřešení otázky, která mě trápí už mnoho let.. Já věděl, že jsem Sebevědomí už někde viděl :D

200

Odpovědět

+maroshkahááá, to jsem si nikdy neuvědomil :D jdu se na to podívat :D

190

Odpovědět

- Proč si myslíš, že jsou Skoti zloději?
- Protože kradete.

Chris O'Dowd je borec :D

231

Odpovědět

Ten smiech mi lezie neskutočne na nervy. Zasmejem sa, inak nebude sranda ... ?...
Chris to zvládol perfektne. Craig bud kecá nezmysli, alebo sa divne ksichtí.
Lepší moderátor je podľa mňa Conan. Lepšie zvláda situácie a narozdiel od Craiga povie aj niečo čo má hlavu a pätu....Každopádne mi je Craig omnoho sympatickejší ako ktokoľvek iný z amerických talkshow. Je príjemne uvolnený a svojský....
Ako moderátor nič moc, ale ako chlapík je to borec :)

1837

Odpovědět

já myslim že po tomhle vystoupení Chris O’Dowd už snoubenku nemá :D

214

Odpovědět

To před Chrisem byla Emily Blunt? Rád by jsem viděl rozhovor i s ní. Jinak Craig je pro mě nejlepší moderátor Talk Show, co se tu objevují.

191

Odpovědět

nech si hovori kto chce co chce to jeho publikum je za a. nafetovane...za b. dofajcene...alebo za c. dostava za kazdy "smiech" 10usd...nechapem polku veci co im pride smiesne...a vsetci sa smeju naraz ak nahoda

1838

Odpovědět

zlatej Chris u Grahama Nortona ... tohle šlo uplně mimo mě...

1841

Odpovědět

Líbí se mi, jak byl Chris úplně mimo a chudák nevěděl co se to děje, protože očekával normální talk-show. :D

222

Odpovědět

Viděl jsem zatím jen asi čtyři videa s Fergusonem a musím říct, že mě ten chlap vůbec nebaví. Asi dostanu hodně negativů, ale nevadí: Přijde mi totiž, že se jen sem tam něčeho chytne a že je vždy host tím tahounem pořadu, nikoliv Ferguson, kterej se občas snaží říct něco, ale většinou z toho vyjde jen nic neříkající blábol. To, že se tomu v pořadu všichni tlemí, přisuzuju nahranému smíchu, protože to jinak není možné. A co má pořád s tím pitím? Většinu show má ksicht zabořenej v hrnku a když se na to člověk zaměří, tak to začne dost otravovat (stejně jako ten smích.).

Fuj, to jsem se "rozohnil". Jen abyste mě nechápalii špatně - Conana zbožňuju, pak mám rád i Lettermana nebo i Kimmela. Ale tenhle týpek.. marnost. Očekávám kameny ze všech stran :-D

18119

Odpovědět

Not sure whether a complete moron or just a troll...

U Fergusona že je tahounem pořadu host? Ty jsi hodně mimo chlapče... Kdyby byl tahounem host, tak se bude mluvit o jeho filmech... možná si něco zjisti než začneš plácat blbosti. Fergusonova show se jede jako jediná bez scénáře, proto trhá na začátku rozhovoru ty otázky, co mu tam napíše produkce. Celé interview je a celá jeho show taktéž je založená na jeho individualitě, na jeho charismatu a smyslu pro humor...Proto je to tak vtipné a proto ho máme rádi. Argument že má zabořený celý rozhovor ve svém hrnku snad nemůžeš ani myslet vážně :) Hm.. já nevím, že by pití bylo od toho, že má žízeň? Třeba? Vole... Já sleduju Craiga denně už pět let na youtube, byl jsem na natáčení jeho show v Los Angeles(díl s Regisem Philbinem, ještě ve starém studiu) a ne, smích není nahraný. Craig před začátkem rozhovoru vždycky vtipkuje s divákama a tak podobně, proto se všichni tomu smějou. A žádné značky Laughter a tak podobně tam neexistují. Pokud máš rád Lettermana a nebo Kimmela, tak to hodně prozrazuje o tvém smyslu pro humor... nejspíš se ti bude líbit i Leno, viď?

2228

Odpovědět

+chesterLeno ne.
To, že se někdo dotkl tvýho oblíbence, je evidentní.
A k tomu, že ho sleduješ pět let na youtube? Nejspíš gratulace.
Mně vtipnej nepřijde. Tečka.

1843

Odpovědět

+chesterChlape, já ti závidim :D Já si říkám že až se tam vypravim, tak tam budu muset bejt aspoň tři tejdny abych zašel na natáčení všech svejch oblíbenejch pořadů :D A Craig bude první! :D A maddox má holt jinej názor... zcela mimo mísu :D To o čem on mluvil je přesně to proč je Craig špička

185

Odpovědět

+chesterkamarat zato co pises ty sa ludia v usa zatvaraju..sledovat niekoho 5 rokov a zboznovat ho ? :) isto mas aj plagaty doma polepene :D jedine show co sa ide bez scenara ? to ti povedal on sam osobne dufam :D klobuk dole pred tebou...

1817

Odpovědět

To co říkáš je naprosto přesné. Až na to že to naprosto přesně sedí právě na Lettermana a často Kimmela, ale rozhodně ne na Craiga.

191

Odpovědět

bod +, přesně jak jsi to popsal, to je. Nicméně každý má jiný vkus. Mě tendle styl humoru vyhovuje :)

K tomu, že host je tahoun pořadu. To bych řek že není na škodu. Přeci jen kvůli hostům se na ten pořad dívá většina lidí.

186

Odpovědět

Chris O’Dowd je super a IT crowd je môj naj anglický seriál ;) odporúčam pozrieť každému aspoň jednu časť :) a mimochodom, zase raz dobrá kombinácia moderátor-hosť ;)

182

Odpovědět

Podle me je Red Dwarf top anglickej serial :)

187

Odpovědět

+byKrtekUznávam, že Red Dwarf je "amazing" ale pre mňa je až na druhom mieste :P :)

181

Odpovědět

+byKrtekNezapomínejte na Black Books ;)

211
Další