Craig Ferguson je naštvaný na aerolinky

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:983
Počet zobrazení:10 812
Craig Ferguson se čas od času během svých monologů rád opírá do něčeho nebo někoho, kdo ho v tu chvíli pěkně štve. Dost často to odnáší producent The Late Late Show, Michael Naidus (jejich výměny patří k tomu nejvtipnějšímu v celém pořadu). Tentokrát byly ale na pranýři americké aerolinky.

Přepis titulků

Hádejte, co se mi o víkendu stalo? Hned vám to řeknu. Takže... v pátek večer jsem vystupoval v Nashvillu, všechno super, country hudba, všichni byli strašně milí, všude samý kovbojský kloubouky a boty, country hudba, všichni byli milí, paráda. V sobotu ráno jsem měl letět zpátky do L.A., ale z Nashvillu v tenhle čas do L.A. nelítá žádný přímý spoj, takže jsem musel letět nejdřív z Nashvillu do Houstonu v Texasu, a odtamtud už přímým letem domů.

Na tom přece není nic složitého. Lidi tohle přece dělají pořád. Takže jsem přijel na letiště, let měl odlet v 6:10, já jsem tam přijel o hodinu dřív. Letiště v Nashvillu, všichni jsou milí, všude country klobouky, country hudba, Všechno bylo bez problémů. Odbavím se a dostanu se do úplně mrňavýho letadla. Tři sedadla vedle sebe, potom dvě a pak jedno. Sedím v letadle, všichni sedí takhle. Lidi na jedné straně sedí takhle, lidi na opačné straně sedí takhle.

A lidi uprostřed sedí takhle. Bylo to vážně malý letadlo. Já tam sedím jako licensovaný pilot, a dívám se okolo a říkám si, že tohle letadlo je fakt přeplněný. Je tu moc lidí, na to, jak je to malý. Je to tu narvaný k prasknutí. Vedle mě sedí malý a vážně rozkošný miminko... Říkám si: "No do háje..." Je 6:10 ráno. Do letadla pak přišel člen letištního personálu s tím, že letadlo je přeplněné a že někdo bude muset vystoupit, protože je tu moc plno.

A já na to: "No nepovídej, přesně tak si připadám i já." Začali se ptát lidí, kdo by mohl vystoupit, já tam ale musel zůstat, abych stihnul přestup do L.A. Pak to ale začalo trvat moc dlouho, už jsem měl jen hodinu a neměl jsem šanci to stihnout. Pak chtěli vyhodit chlápka za mnou, a on na to: "Já se musím dostat do Houstonu, bydlím tam!" Takže jsem nakonec řekl: "Víte co? já vystoupím," a děťátko na to: Takže vylezu z letadla a říkám si, že se dostanu do L.A.

nějak jinak. Takže jdu za prodavačem letenek a povídám mu: "Prostě mě dostaňte nějak do L.A.," a on řekl: "Děkujeme za to, co jste udělal." "To je v pořádku." "Víte ale, že jste prodali moc letenek?" "Jo, to my děláme pořád." "Vážně?" Vedle mě stojí chlápek, který se snaží dostat do Tokia. "Jak se jako dostanu do Tokia?" až na to, že mluvil s japonským přizvukem, který mám zakázáno napodobovat, protože by je to urazilo. Jasně, můžu dělat skotskej nebo francouzskej, ale japonskej?

To ne. Takže se tam takhle rozčiluje a pak je tam ještě paní, která má letenku do New Yorku, ale její letadlo je taky přeplněné: "Já mám ale přece místenku!" "Omlouváme se, ale to nic neznamená." A já na to: "Cóóóóó?" Nakonec mi řekne, že mě může dostat do L.A. s přestupem v St. Louis, s čímž jsem neměl problém. Jak jsem odcházel pryč, tak jsem si ale všimnul, že je tam šestihodinový přestup. A i když mám lidi ze St. Louis rád, šest hodin je na mě moc. Takže nakonec jsem se rozhodl si jít půjčit auto a jet do Atlanty za mým nejlepším kamarádem Johnem, ale jak jsem odcházel pryč...

tak mi ten chlápek řekl: "Miluju vaši show." "Počkat, on ví, že mám pořad v televizi?" Pak pokračoval: "Hlavně nás nepomlouvejte v televizi." Jasný, já vás nebudu v žádným případě pomlouvat, Continental Airlines. Jak odcházím, tak povídám: "Hodně štěstí!" a ten chlápek mi na to odpověděl: "Jo, děkuju." "Ne vám, vy pitomče, ale tomu pánovi, co se snaží dostat do Tokia!"

Každopádně, jel jsem za Johnem, přespal jsem u něj, a pak jsem letěl domů ve velkém pohodlném letadle, patřícím společnosti Delta Airlines. Které se mi moc, moc líbily. Není zač, aerolinky! Přeložil: chester www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překlad videa dobrý, ale v úvodním popisku určitě nemají být ty aerolinky POD pranýřem, alébrž NA pranýři. Pod pranýřem byl obvykle jen srocený dav, který se díval na tu osobu, jež trpěla na pranýři. 8^)

266

Odpovědět

Tak to je opravdu důležitý detail který zcela mění vyznění videa!

2418

Odpovědět

No, tak jsem měl pravdu a BugherO ne :D Ha! :D

220

Odpovědět

Já to chesterovi psal, ale neopravil si to. Samozřejmě máš pravdu. :-)

207

Odpovědět

Scalex je opravdu největší hnidopich a idiot, kterého jsem tu viděl. Snad se zadáví popcornem na Hobitovi - pěší turistka po Novém Zélandu, aneb jak jsem ojel ovci.

2152

Odpovědět

+StopcenzureAni zdaleka. Kdybych byl opravdu největší hnidopich, poukázal bych třeba na to, že ve videu zmiňované Delta Airlines na pranýři vůbec nebyly, neboť je Craig chválil.

V kině dávám přednost nachos. S chilli příchutí a sýrovou omáčkou. Zadávit se tím dá taky.

235

Odpovědět

+StopcenzureJe ti doufám ale jasné, že kdybych v popisku videa už předem prozradil jméno té letecké společnosti, ztratila by se tím pointa celého videa, že? :) A proto jsem při popisu generalizoval :) Ono stačí někdy trošku uvažovat...

235

Odpovědět

Docela bych bral u tehlech rychlejch videí , těm lidem neni moc rozumět i anglický titulky třeba i najednou v tom videu aby byli nahoře aj a dole česky u tehlech videí by to ani nepřekáželo .

192

Odpovědět

Souhlasím, spoustu lidí sem chodí jenom kvůli té angličtině a občas je to skutečně nadlidské porozumět...Pomalu se tady bojím zeptat se na něco z angličtiny, hnedka dostávám palce dolů...

180

Odpovědět

+blitkeyčemu jste nerozuměli přesně? :) klidně zkusím poradit ;)

190

Odpovědět

Video super gratuluju, žasnu, chválím, ale chci si už teď uctivě, tady na videačesky, zamluvit rozhovor s Quentinem Tarantinem, který se určitě v nějaké talkshow (prosím Boha o Fergusona) co nevidět objeví se svým Djangem :-) Doufám, že nejsem moc vlezlý, ale věřím, že mě dobří lidé podpoří :)

200

Odpovědět

Super video ale mimochodem ty reklamy od české spořitelny které zaberou celý monitor mě tady už pekně se*ou !

1818

Odpovědět

Stáhni si z Chrome Web Storu program AdBlock, je to k nezaplacení.. O tom, že jsou tady nějaké reklamy jsem se dozvěděl asi před týdnem z komentářů :D

202

Odpovědět

kdo si nestáhne adblock tak si ty reklamy zaslouží!

189

Odpovědět

hehe dobry

182

Odpovědět

Nebudu komentovat video, ale poděkuju Chesterovi že, překládá Craigovy show a způsobuje tím nárůst Craigofilů v čechách.

195

Odpovědět

Děkuju Ti moc :) Budu jedině rád, když bude Craiga znát víc a víc lidí, pak aspoň budu moct být za hipstra, co ho sleduje na youtube denně už pět let... :D Jen doufám, že nebude u nás tak známý, aby například Prima začala uvažovat o nákupu práv na tuto show, a mrdla do toho jak je jejich dobrým zvykem dabing. U tv shows to ještě nějak chápu, ale talk show ztrácí jakýkoli význam, když do nich dáte dabing, tady jsou prostě titulky nezbytné(viz neuspěch pořadu The Talk(CBS) vysílaného s českým dabingem na Primě).

191

Odpovědět

+chesterNo, uplne nejlepsi by bylo, kdyby se ti chtelo udelat titulky na jeho stand up :) Cekam na ne uz mesice, jestli se toho nekdo ujme...

Ale diky i za toto.

180

Odpovědět

+chesterHlavně ne český dabing. Stačí to u Big Bangu...

191

Odpovědět

+chesterU čehokoli mi vadí dabing.

181

Odpovědět

+VevacVětšinou jo, ale třeba Simsonovi, Mash nebo Přátelé mají dabing snad i lepší než originál

00

Odpovědět

Líbí se mi, jak zbytečně netlačí na pilu. Jen tak dál.

180

Odpovědět

chci na jeho show

190

Odpovědět

Craigu, si zabil! :D

1811

Odpovědět

Jak přišel správně nasranej :D naprosto skvěle odvyprávěný, Craig je třída a rozhodně umí vyprávět frky :)

191

Odpovědět

kedy to bolo vysielané?

181

Odpovědět

14. prosince 2009 ;)

180

Odpovědět

doteraz som mal najradsej Conana (skoda ze ho nedavate uz tolko co predtym) musim uznat ze Craig je tiez typek a zboznujem jeho show :)

194

Odpovědět

asi taky radši fergusona, i když... /watch?v=qBW59yz-_ZM

182

Odpovědět

Popravdě řečeno s ním naprosto souhlasím. Jak pak má mít člověk přehled o svém návratu. :D Třeba já, taková vysnělá cestovatelka. :)

190