Sprosťák Gordon Ramsay u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 519
Počet zobrazení:18 658

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak se Gordon Ramsay zamotal do svých přisprostlých vtípků. Terčem jeho nekorektního humoru se stala herečka Juliette Binoche i chudák Graham.

Přepis titulků

- Gordonova kariéra začala ve Francii, že? - Ano, v Paříži. Miluju Francii. - Umíš francouzsky? - Trošku ano. - A měl jsi francouzskou přítelkyni? - To měl. Byla úžasná. Takže máš pro Francouzky slabost? Bylo mi 22 nebo 23, naučila mě toho spoustu, bylo to skvělé. A... víte... je to... tam dole je to složité... - Nechtěl jsem být neslušný...

- V pořádku, řekni, co musíš. Její číča začínala tady, hodně chlupatá... Ve Francii depilace moc nefrčí... O čem to mluví...? Upřímně, musíte se tím prosekat... Tak to tehdy bylo, jako prodírat se Boloňským lesíkem. Díky bohu, že nerozumím všemu, co říká. Každopádně mě naučila francouzsky, prošel jsem začátečnickou fázi a bylo to. Jistě, protože...

zdá se mi to, nebo ve francouzštině zní všechno líp? - Určitě. Víc romanticky. - Proč? Proč si to myslíte? Přijde mi to směšné. Slyšela jsem to už mockrát a nerozumím tomu, proč. Ale u jídelních lístků vás to musí zarazit: tohle vypadá moc obyčejně... Napíšu to francouzsky a lidi za to dají majlant. Francouzi mají "Croque Monsieur" a my podělanej toust se sýrem. Oni mají "Pomme Purée", my bramborovou kaši. - Není to tak těžké, že? - To teda. My máme párky a klobásky, a vy "saucisson".

Hm, ano. Snažíš se Juliette vlichotit pomocí "saucisson". Poté, cos urazil francouzské čičiny, nemyslím si... To nenapravíš, Gordone, vzdej to. Já je neurazil, jen jsem řekl, že jsou chlupaté. Excusez-moi... Jsi oholená? Na to se dámy neptáme! Když tančíš a máš na sobě trikot...

A ty jsi oholený? Ne, nejsi. - No tak si holím nohy. - Takže máš oholený i předek a zadek? To teda nemám! Kdo by se tam holil? Ty se tam holíš? Já ne! Já určitě ne! Ale myslel jsem, že u tebe a tvých přátel je to běžné. Mám hodně gay přátel. Naše demografie je silná.

Všichni Francouzi a gayové právě vypnuli televizi. Ale britští milovníci jídla tě žerou. Ale je to otázka čistotnosti, měl bys na to být hrdý. To nefungovalo... Ještě slabší než "saucisson". Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Říká "saucisson" ne "saucisses". Dobrý video, ale Gordon mi připadá, že v něm v něčem jede :).

225

Odpovědět

U nás se říká místo prašť jak uhoď, salám párek. :D V tomto případě tedy spíš klobása, párek. :D Sorry, neumím francouzsky a nebyl čas na korekturu s qetu. Opravím, díky. :)

151

Odpovědět

btw: momentalne su 4 videa od grahama v TOP10 to sa mi zda nedokazal ani J.Oliver(ten mal max 3 ak sa nemylim).

233

Odpovědět

To sice ne, ale John Oliver je v prvních 10 místech Top všech videí 5x, zatímco Norton ani jednou.

132

Odpovědět

nemáte s ním delší video?

250

Odpovědět

Buran jak zeman, a češti burani se tu z něj můžou posrat. Schválně, kolik z vás volilo tuzemana?

25120

Odpovědět

Jsou dvě možnosti. Buď patříš ke skupině lidí, kteří volili toho druhého, do Zemana jenom kopou, hrajou si na největší demokraty a nemají ani dostatek sebereflexe na to, aby akceptovali svobodné rozhodnutí nadpoloviční většiny lidí v tomto státě. Hlavně že si mohli pracky urvat, když tleskali ožralovi a udavači Havlovi nebo Králi Já prupisce 1.

Druhá možnost je, že jsi p****a, co nemá sobě rovného. Ale to už jsem vlastně napsal v prvním odstavci.

3465

Odpovědět

+PepekJá jsem v druhém kole voleb nevolil, takže si naser pizdo. Ale stejně, co ty seš za hovno, Havel ani Klaus svým kreténismem nesahali zemanovi ani po palec u nohy. Ty vypadáš jako p****a která volila Zemana a za a)buď si neuvědomuje, že Zeman je naprostej p***s nebo za b) si to uvědomuje a snaží se obhájit těma nejdebilnějšíma argumentama.

1140

Odpovědět

+PepekZa c), auto odjeď, pls.

668

Odpovědět

+PepekZa d) hAnko, ten překlad nebyl moc dobrý.

343

Odpovědět

+PepekZa e) když tomu rozumíš, tak tě to nemusí trápit.

584

Odpovědět

+Pepekauto, ty nejsi p****a, ty jsi p**a ;)
hAnko, díky za překlad :)

401

Odpovědět

+PepekPokud Zeman takhle poklonkuje Putinovi, tak nás jen odvrací od západu (v této fázi platí jen buď/anebo). A já osobně nechci zasít žádné semínko pochybnosti o směřování naší zahraniční politiky, resp. dávat nějakou naději k zámince k nějakému osvobození např. Karlových Varů.
Ramsay, ať si kecá v kuchyni, co chce, ale Zemanova nevymáchaná pusa, která jen vypouští to, co mu arogantně myslící mozek opojený alkoholem ze shora pošle, páchá nedozírné škody. Škoda jen, že si zahraniční posluchač domnívá, že si Češi myslí, to co Zeman vypouští.
Pokud bude petice týkající se rezignace Zemana, tak budu první, kdo ji podepíše. Protože já se s naším prezidentem bytostně neztotožňuji a poslední volby byly národní tragedií.
Od úřadování Havla mi přijde, že nás stíhá jedna rána za druhou, zlaté rány egyptské - od euroskepticismu po explicitní vyjadřování o směřování na východ - čili v Evropě být nechceme, chceme být satelitem carského impéria. Nebo co jiného to znamená? Vyveďte mě prosím z omylu.

Díky Vaše
Zpětná vazba budoucnosti/demokracie

126

Odpovědět

+Pepek"...v této fázi platí jen buď/anebo..."
Tenhle postoj vede k válce. A pokud jsme ve fázi, kdy je válka s Ruskem nevyhnutelná, můžeme si hodit mašli.
"Škoda, že se zahraniční posluchač..."
Pokud je zahraniční posluchač natolik blbý, aby posuzoval státy podle jednoho muže, tak patrně ani neví, ke které ten jeden muž náleží.

Explicitní vyjadřování o směřování na východ? Které vyjádření myslíte? Nic takového si nepamatuji, a myslím, že něco takového by mi neuniklo.

36

Odpovědět

+PepekVyser se na něj, soudruhu. Prostě, pokud máme hlavu v jinačí p****i, než v té americké, je to špatně. Tečka. To je uvažování dnešní Kalouskovy mládeže. Třeba se jim rozsvítí, až se budou živit vlastníma rukama, nebo nedej Bože, vlastní hlavou.

46

Odpovědět

+PepekNevšiml jsem si, že by na Ukrajině probíhal zrovna hodokvas.

Ale ono nám nic jiného nezbývá, než být proameričtí. 3. varianta není. Nebo jinak, vy byste vážně chtěli vycouvat od všech závazků - NATO, EU? V čem bychom si pomohli? bezpečnost, obchod? Myslíte si, že ruské počínání je pro nás přijatelnější než počínání američanů? Jasně, že bych byl pro to, aby to Putin zklidnil...a prosperita se postavila na obchodě a technologiích, tj. na globálním rozvoji a ne na zabírání území, jak se to dělo v době, kdy zabrané území mělo pro téměř izolované říše větší přínos - a nula od nuly pošla v přeshraničním měřítku, ale zbytečné výdaje byla častější a strach byl tíživější.

Buď se podpoří západ, nebo se podpoří východ, tím se druhá strana oslabí. Nechci podporovat to, co reprezentuje Putin, nechci to ani od prezidenta, který mé názory zprostředkovává. Stanovisko zahraniční politiky by mělo být jednoznačné. Buď/nebo - bílé/černé. Západ pak působí slabě/ resp. náš stát působí směšně - táta říká to, máma ono, a pak se stejně udělá to, co chce tchýně (jsme malými pány, ale podkopávat autoritu zákopově může kdekdo). Neurčité lavírování patří do jiných časů.
Proč by buď/nebo vedlo k válce? Západ ji nechce, jediná buď/anebo jdou z Ruska. Východ ji podle mě také nechce, alespoň ne v této situaci*. Já jsem jen za jednotný názor. Kdo jiný je tak pro Putina, než Zeman, leda Orbán, a pak klasika Lukašenko a jiní polobozi. Zeman se snaží nezapadnout. Je ho vidět. Dělá to jak Klaus. Sice Klausovo konání bylo na úrovni nevděku, popř. kritice, občas i místně, tj. s přívlastkem zdravé, celkově nevděčně (ale stále prozápadní), ale to co činí Zeman je solitérské jako anarchistické počínání, které si bez okolků může dovolit na komunální úrovni. Vytváří turbulence, které si může dovolit v prostředí, které reprezentuje demokracii, protože se to zde bere jako neshoda známých a při dalším shledání se to spláchne.

Putin spoléhá na slabost demokracie...tj. na stupně šedi, které jsou v její kompetenci, sám činí černé, ale mluví ve stupních šedi. Západní Evropa díky své povaze nemůže než šedé činit. Nechápu proto Zemana, že onen šedivý vektor zbarvuje tak výrazně do černa (ve smyslu stejně jako východ, opačně než západ).

*K té válce..
Já osobně si myslím, že kdyby Putin byl v takové převaze jako Hitler ve své době, tak východní fronta je daleko větší, resp. stačí aby USA postihla výraznější krize a zahraniční politika Ruska bude daleko daleko odvážnější. Putin si o moc více v současné situaci (situace se může změnit) dovolit nemůže a na to Zeman spoléhá. A to má být v pořádku? Kdyby chtěl Putin udělat gesto, tak vojenskou přehlídku zruší.

Nedomnívám se, že ten kdo volil Zemana podporuje jeho stanovisko vůči Putinovi. Na to nemusím být Kalouskův mládežník a vy zase ne Husákovým nebo lépe Gottwaldovým dítětem.
Abyste mě nechápali špatně, mě na Zemanovi vadí snad jen jeho zahraniční politika a ta arogance, jinak si v mnoha vnitrostátních záležitostech počínal dobře.

Jediným pozitivem Putinovy přítomnosti je jakožto další síla vůči islámskému poblouznění. Pro nás i pro Putina je nebezpečným islám, nevím, proč vyvolávat "občanskou válku" (občanskou - v kulturním smyslu) (válku - od verbálních potyček, po současnou situaci a doufejme dále ne). Jestli se něco mezi západem a Rusko rozjede, tak na tom vydělá právě jen islám a o to, troufám si tvrdit, nikdo nestojí.

74

Odpovědět

+PepekTak tady musím zásadně nesouhlasit. Zahraniční politika nemůže být bílo-černá. A vnitřní vlastně taky ne. Politika je totiž o vyjednávání. Na "šedé" (a věřte mi, že už to, že se pokládáme za ty hodné, je spíše sebeklam, než objektivní realita) škále se vyjednávat dá. Na černo-bílé se dá jenom válčit.

Chování Ruska na Ukrajině považuji za zavrženíhodné. Ale buďme spravedliví, není to tak dávno, co podpořil západ vznik státu na území jiného, který s tím nesouhlasil, a to na národnostním principu (ano, myslím Kosovo). Jindy zase vydatně vojensky podpořil převrat v zemi, jejíž vláda se mu nelíbila (a tady by toho bylo víc, Libye, Sýrie). Jistě to není totéž, a chování Ruska to nikterak neomlouvá, ale není to naše "dobro" spíše jen relativní?

Snahu mít dobré snahy s Ruskem skutečně nepovažuji za zradu západních hodnot, už proto, že když budeme vnímat Rusko jako nepřítele, nemůžeme docílit toho, aby nás vnímalo jinak, a třeba přijalo i ty hodnoty.

A nevím, možná Zeman skutečně někdy podpořil Ruskou politiku na Ukrajině, ale nějak si nic takového nevybavuji. Pouze to, že se snaží budovat nějakou pozitivní politiku navzdory onomu konfliktu. Proč to nepovažuji za zavrženíhodné jsem napsal výše. Takže vlastně zopakuji svou otázku: Kdy Zeman vyjádřil podporu Ruské politice na Ukrajině? Možná pak budu nadávat s vámi.

A bez omlouvání chování Ruska-Západ udělal v politice vůči Rusku a Ukrajině mnoho chyb, bez kterých se nemusely mnohé věci stát. To uznávají i ti, kteří to tenkrát dělali.

K té *:
Krize USA? Podle některých tu už dávno je, (http://www.blisty.cz/art/77048.html, http://www.blisty.cz/art/76952.html). Neříkám, že si toho dost nedomýšlí, nebo že to beru jako slovo Boží, ale dávalo by to smysl. Jestli to vyvrátíte, budu spíš rád, ale tak nějak jsem smířený, že problémy Evropy si budou Evropané vyříkávat sami.


Islám? Islám je náboženství, ne geopolitická entita! Vnímat ho jako jeden nedělitelný celek je přezíravost lidí, kteří jsou dost špatně informováni. Vždyť dvě mocnosti Blízkého východu rozehrály podobnou hru jako Evropské na Ukrajině. A počítají při tom s jejich podporou.

65

Odpovědět

Já Zemana volil, video se mi nelíbilo. Ale nehodlám nikomu nadávat, že volil někoho jiného než já (protože demokracie), nebo protože se jim líbilo video na videacesky.cz (protože tolerance). Nicméně omlouvám se vám, pokud se vás dotkla propagace těchto barbarských hodnot, nebo narušení vašich myšlenkových schémat.

2220

Odpovědět

+komunardDostat mínusy za slušný a racionální názor jenom proto, že se člověk jen tak zmíní koho volil...upřímnou soustrast komunarde

97

Odpovědět

To, co řekla Juliette Binoche v čase 0:35, byla osudová chyba. :D Od toho momentu byl Gordon jak utržený z řetězu. :D

801

Odpovědět

To je fakt, mě ještě bavilo jak se to snažila zamlouvat tím, že neví o čem Gordon mluví. :D

281

Odpovědět

Tak tohle musí spadnout do kategorie Legendární videa, takhle upřímně jsem se videu dlouho nezasmál :-D

403

Odpovědět

Jeremy Clarkson 2.0 co na srdci to na jazyku :D

980

Odpovědět

no jasne, ďalší Graham Norton a opäť sa rozoberajú genitálie...

528

Odpovědět

mmmm ... saucisses <3 :-D

311

Odpovědět

Gordon super... ale Graham mě utvrdil, že je to jeden z nejlepších moderátorů talk show, Gordon rozhovor několíkrát zahnal do mezí kde to nemuselo být příjemný a Graham to vždycky vtipem uklidnil a svezl pozornost lehce jinam... Povodil si to :D

3074

Odpovědět

Můžu jen potvrdit :) Zrovna včera jsem byla na natáčení téhle show a je skvělý i mezi záběrama a ta show je naprosto parádní, pro mě neskutečnej zážitek :)

461

Odpovědět

+lucik.823Jo a mimochodem, v red chair byla češka (ne, nebyla jsem to já :D) a padla zmínka i o českých velikonocích, tak doufám, že po odvysílání se tady něco z toho dílu objeví :)

961

Odpovědět

+lucik.823Tady je ten Norton a české velikonoce: https://www.youtube.com/watch?v=Tz0cokqA26E

341

Odpovědět

+lucik.823Lucius: Nebyla bys ochotná nám z toho zážitku sepsat krátký report, který by se dal přidat na web jako článek? ;-)

221

Odpovědět

+lucik.823Ty jo, já nejsem zrovna spisovatelka :D Jako můžu se pokusit něco sesmolit, ale nezaručuju kvalitu ani že to bude extra zajímavé :D

161

Odpovědět

Proc uz tu nejsou nejaky recepty od gordona ? :-( Pamatuju jeste ty minutovy recepty...STEAK DIANE - DONE !

283

Odpovědět

Tak tohle byla dobrá palba :D

982

Odpovědět

Takže Craigova máma ze South Parku je Francouzka :D

364

Odpovědět

Nejen francouzsky mají chlupaté číče ;) :D Jinak Gordon to rozjel dobře :D

332

Odpovědět

SEM RAD ZE I VETSINA CESKYCH ZEN JE MAJI CHLUPATE ;) MUZI KTERYM SE LIBI VYHOLENE JSOU PEDOFILOVE KTERYM SE LIBI PREDPUBERTALNI DEVCATA ;)

1294

Odpovědět

+ChuckBerryMuži, kterým se líbí vyholené, obvykle nemají problém rozeznat rozdíly mezi předpubertální a postpubertální slečnou. Navíc dle tvé analogie bych mohl tvrdit, že když máš rád porost, jsi zoofilní a líbí se ti zvířátka víc než by měly. Ovšem jsem přesvědčen o tom, že tomu tak není :) tedy...v tvém zájmu doufám :D

773

Odpovědět

+ChuckBerryHorší komentář jsi už vymyslet nemohl? Co třeba: "Každý, kdo jí maso, je masový vrah!"

412

Odpovědět

+ChuckBerryKDYŽ TO MASO ZASTŘELÍ, UTOPÍ NEBO UŠKRTÍ TAK ANO ;) V TOM PŘÍPADĚ JE MASOVÝ VRAH

216

Odpovědět

+ChuckBerryFACEPALM ... A přestaň držet při psaní ten sHIFT

61

Odpovědět

+ChuckBerryLOPEZ TY NULO, NEDRŽIM SHIFT A PŘESTAŇ MI ŘIKAT JAK MAM PSÁT KRETÉNE :*

07

Odpovědět

Jen pro zajímavost, měl jsem namysli třeba Asiatky. Jinak upřednostňuji samozřejmě upravený dámská klín, ale bobra už jsem taky zažil :D

34
Další