Veselé historky o manželství u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:840
Počet zobrazení:25 670

Zajímavá čtveřice pokračuje ve vtipném rozhovoru. Tentokrát pro nás mají několik historek o randění a svých drahých polovičkách.

Přepis titulků

Dámy a pánové, máme tu něco extra. Ve světě šoubyznysu se to neříká často... Čtyři šťastně provdaní lidé na gauči. Nikoliv mezi sebou, Jonesové nejsou nijak příbuzní. Asi bych měl taky něco říct než budeme pokračovat... To by bylo něco, jeden po druhém. Každopádně... Diskuse jak ve škole. - Ryane, ty a Blake jste svoji už... - Bože, to mi nedělej, dva... a půl... čtyři roky. Tři roky.

- Tři a půl, tři a půl. - Skoro jsem mu to věřila. - Tři a půl, ale ta půlka se neříká. - Hodně štěstí do čtvrtého. - Catherine a Michael jsou spolu dlouho, patnáct... - Společně 17, manželé 15. - Will a Jada? - Jak to děláte? Spolu 22, manželé 18. To je pěkné. Ale Toby s Karen vám to všem natřeli. Společně 26 let, manželé rok. Co se stalo?

To jste šetřili? Chtěl jsem být milý. Takže co se stalo? - No, my jsme... - Pardon, nic mi do toho není. Je to jen zajímavé. Žádost o ruku jsme přijali asi třikrát nebo čtyřikrát. A pokaždé... Požádal jsem ji, řekli jsme si, že to uděláme, a pak... Jo, uděláme to... Nic se nestalo.

A příště zas požádala ona mě, v přestupný rok, a já řekl jasně. A zas nic. Potřetí jsem to byl zase já, a pak jsme si řekli, že těch žádostí necháme. Protože jsme se neshodli, jak to uděláme. Věděli jsme, jak se to dělá, ale ne jak to budeme dělat my. Pořád se bavíme o svatbě, že? Žádost o ruku měli v malíčku. Málem ji užádal k smrti! - Ale nakonec jste to zvládli.

- Čtvrtstoletí se zdálo jako fajn doba. Výborně. A Ryan si vzal krásnou Blake, nejvíc sexy muž na světě... Jo, ona je nejvíc sexy chlap na světě. To je krásná fotka. Podívejme! Krásní a šťastní... To je opruz. - Omlouvám se. - Abys nás rozveselil, řekneš nám, jak ses začal zajímat o holky poprvé? Protože to nebylo zrovna elegantní. - Ne, to teda nebylo. - Tomu nevěřím! Ne, vážně, puberta mi začala teprve v sedmadvaceti.

Hrůza. Nebylo to dobrý. Které bylo to první děvče ze školy? Byl jsem posedlý dívkou jménem Fiona Gorchinski. Jezdila autobusem na opačnou stranu, než jsem bydlel já. A já do něj nasedl jenom kvůli ní, asi 45 minut špatným směrem. To je tak roztomilé. - Bylo to pěkné. - A blbé... Když jste malí, je to miloučké, ale jako dospělý jste stalker.

Jako na nějakém seznamu. Pamatuju, že mi bylo asi jedenáct let. A už jsem chtěl vystoupit, protože čeho je moc, toho je příliš, abych nedojel až do Seattlu. A rozhodl jsem se po ní vrhnout drsňácký pohled - jako Don Johnson z Miami Vice. - Ukaž, ukaž. - Cítils to? - Jo, trochu jsem si ublinknul. Takže se na ni koukám jak vystupuju, ale trochu jsem se zdržel a dveře mi přivřely batoh.

A autobus začal odjíždět. Já tam poskakoval a bouchal na kapotu, až řidič nakonec zastavil, otevřel dveře a vysvobodil můj debilní batoh a už jsem se na ni nikdy nemohl podívat. - Byla to hrůza. - Ale ona se teď dívá na tebe. - To teda určitě. - A říká si: "To je ten kluk s batohem?" To je ten blbec s batohem s Renem a Stimpym.

Takže Catherine a Michael jsou manželé patnáct let... Páry, které jsou spolu tak dlouho, už mají svoje rituály a věci, které jim ozvláštní vztah. A ten váš zahrnuje golf, je to tak? Ano, ta stará... věc. - Jsem dost dobrá... - Nevím, jestli to zvládnu. No, v golfu mu nakopu prdel, jestli to tak smím říct. - A nevsázíte se o něco? - Když je na řadě a nedostane svůj míček přes ladies tee, musí si sundat kalhoty.

- Nebo si je stáhnout. - U důlku? - U důlku?! - Na dráze. - Aha, na dráze. Jsou to důlky a bábovičky. Ujetý golf. Zkrátka se musí nějak odhalit. A ne jen můj muž, každý chlap, se kterým hraju. Will k tomu má dotaz. Nechtěl se ptát, hlásí se, že půjde hrát.

Stahuje si gatě na dráze. Kde se flákají paparazzi? Paparazzi tam byli, ale donutila jsem ho jít si sundat gatě do křoví. Dohoda je dohoda. Will a Jada, vy jste slavný hollywoodský pár, jeden z top párů... - Společně 18 let... - To je má žena. Pořád projevuje zájem, hele. To není hezký, proč tahle fotka, proč mi to děláš?! Dívám se na ni jak na jídlo.

Jak kdybych chtěl nakojit. Ještě že je to moje žena... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uff, skoro půl videa jsem si myslel že Blake je chlapský jméno a že je Reynolds homouš. :) Ale stejně, kdo dá dceři jméno Blake? :)

1326

Odpovědět

Taky sem si myslel :D :D :D Už sem psal do Google Reynolds Gay partner :D :D

30

Odpovědět

Naposledy jsem četl, že Willova ženská měla dlouholetou aférku s nějakým rejžou, překvapuje mě, že jsou ještě spolu, anebo je to starší video.

24

Odpovědět

hmmm,cítím změnu k Willovi po tom rasistickém fiasku s bojkotem oskarů, hmmm co vy na to?

1411

Odpovědět

p**a, k***a tahle stránka po fůzi k novým majitelům stojí za p**u d******e, k***a fix, doufám, že ty mamrdi zkrachují, k***a adblock a malá návštěvnost na vás, to co tu dáváte si stejně najdu jinde

176

Odpovědět

+smajdalahahahaha
Tak táhni do p**i. Videacesky nemůžou za tvůj posranej a nudnej život :D

Jinak bomba rozhovor. Ḍ̣̣̣íky za překlad.

260

Odpovědět

Súhlasím ja tiež.... Neúspech vo svojom živote zvaluje na rasizmus

616

Odpovědět

+TchorNeúspěch ?!?!?!?!?

170

Odpovědět

+TchorPotom co se vrátil po mateřské, tak je každý film neúspěch. Ale hercem to není, i když je slabší jak v minulosti, ale pořád je to jeden z nejvíc úspěšných herců v Hollywoodu...

11

Odpovědět

+Ltr33Jeden z nejvíc úspěšných herců? Tak to ani v nejmenším.

00

Odpovědět

+TchorLtr33 asi si ma nepochopil on si myslel že za film Concussion dostane oscara ale nedostal ani nomináciu a namiesto toho aby si ako každý iný povedal nabudúce dám do toho viac... tak sa pleskol pred akadémiou o zem že on chce aby sa spravilo niečo stým že v komisii na oscarov sú samí rasisti nech sa celá komisia vymení lebo nebol nominovaný žiadny černoch a bla bla bla...

20

Odpovědět

+Tchorteda delf ma nepochopil nie Ltr33 som sa pomýlil :)

00

Odpovědět

kéž by Will pořád neskákal do řeči a nedělal ze sebe střed pozornosti :( Jinak super video a díky za překlad :)

543

Odpovědět

Will jak skvělej inteligetní humor :D! nic proti Vám co si to nemyslíte :D

157

Odpovědět

Mám důvodný podezření, že Will je dost zhulenej :D

172

Odpovědět


Odpovědět

Výborný video, kdyby bylo víc takových... :)

210

Odpovědět

jedno z nejlepších videí Nortona co tu je...vtipné a příjemné....zdá se mi to nebo má Zeta asi dva metry?

481

Odpovědět

ty ponožky -_-

1245

Odpovědět

"Málem ji užádal k smri.." 10/10

883

Odpovědět

Tyjo, tak přece jen existujou v Hollywoodu i šťastný a dlouholetý vztahy. :)

382

Odpovědět

Čtyři.

412

Odpovědět

no nevím zda šťastné :D u Catherine asi moc ne, když ten její měl pár aférek... a u Willa tam taky něco bylo :)

00

Odpovědět

+JemesTo ještě neznamená, že nemůžou být šťastní.

10

Odpovědět

Jeden z nejlepších rozhovorů co tu kdy byl :)

457

Odpovědět

Hancock a Deadpool u Grahama? Silnej line-up :D

984

Odpovědět

Myslím že lepší je Deadshot a Deadpool (Double Dead :D :D) to podle mě zní líp když už teda Will Smith bude v komiksovce Suicide Squad :))

662