Sejde se Australan, Američan a Brit u Grahama Nortona...The Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:702
Počet zobrazení:15 313

Aneb Hugh Jackman o trapném muzikálovém vystoupení, Will Smith o trapných fotkách a David Beckham o trapných účesech. Parťačka Willa Smithe je herečka Margot Robbie, se kterou se sešel v novém filmu Focus.

Přepis titulků

Jsi známý tím, jak milý jsi ke svým fanouškům. Fotíš se s nimi na premiérách, jako třeba dneska. - Jo, udělali jsme tunu fotek. - Zdržoval na červeném koberci? Jak jinak. Musíme jít ke Grahamovi, takže... Mákni. Jasně. Ale umíš si to taky ulehčit. Tohle bylo před pár týdny v Miami, že? No jo.

"Všichni se vyfoťte! A já mizím!" Každopádně, provedl jsi tohle, ale pak je tu ještě jedna věc. - Fotíš se s lidma... - No. Ale když jsme se pak na ty fotky podívali... Will Smith je ukázkový případ takzvaných "vzdušných rukou". - Vzdušný ruce? - Jo, když se s někým takhle fotíš... A jakoby je obejmeš, ale zůstane tam malá vzdušná mezera. - Takže je to vzdušná ruka.

- No jasně. Takhle to Will dělá. Klasická vzdušná ruka. Tady dole. Klasická vzdušná ruka. A tady taky, vzdušná... To proto, že jsou cizí. Nemůžete jen tak ochmatávat lidi. Ale dřív jsem míval jiné způsoby pózování na fotkách. Vyzkoušel jsem toho dost, ukážu ti to. Když jsem byl mladší, dělal jsem "opřenou pánev". Takhle jsem se dřív fotil s fanoušky, ale pak jsem zjistil, že to není moc vhodný.

- Není mi to dvakrát příjemné. - Cítíš se nepohodlně, co? - Cítíš se blbě? - Jo. A to jsem tvůj fanda. Pak jsem dělal "fotku z maturáku". Takže jsem zvolil vzdušný ruce jako nejslušnější variantu. Mohli bychom s vámi dvěma udělat hromadné vzdušné ruce? Megavzdušný ruce! - Pojďte dolů.

Mimochodem, vy tam nebudete. - Největší vzdušný ruce v televizní historii. Ne, sedli jste si do první řady, ale teď tam nebudete, ne. Všichni se postavte. Nahoru, nahoru! Fajn. A ty pojď sem. Bezva, stoupneme si tady... Ne! Vzdušně, vzdušně! Radši pojď o schod níž. Takže vzdušně, pojďme... Všichni ruce nahoru a nedotýkat!

Bezva, dívejte se do kamery. Připravení? Vzdušné ruce! Šlo vám to skvěle! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všichni z nich jsou parádní (y) :D

70

Odpovědět

No tak to se povedlo :D Škoda že to video nebylo delší. Ta sestava byla výborná :D

400

Odpovědět

Překlep v titulcích u Beckhama: 3:25 "Spoustu let pro mě bylo jako otec," a u třetího videa Jackmanem: 0.05 "To bylo po po Corellim."

50

Odpovědět

Opraveno, díky. :)

30

Odpovědět

pochcanej Wolverine? :D WTF?

1342

Odpovědět

výborný hosté, pobavilo mě to...jak nesnáším fotbal tak Beckham překvapil docela sympaták, Smith je jasně, výborný no a Jackman je showman, viděli jste nějaký jeho představení nebo muzikál?

955

Odpovědět

Beckhama mám rád, jako fotbalistu i, jako člověka. Nemá zapotřebí ze sebe dělat střed vesmíru a taky pomáhá dětem.

685

Odpovědět

Myslím, že Graham říká v prvním videu, že se cítí při tom objetí příjemně a ne naopak. Dává to i větší smysl, když je to no ... Graham ;)

1314

Odpovědět

Graham říká: "No, I fell uncomfortable." načež Will reaguje: "You feel uncomfortable, right?" Nebo myslíš, že se takhle někdo bude tvářit na příjemnou věc? :)

83

Odpovědět

beckham je stejně nudný jako sám fotbal

3798

Odpovědět

wow, nikdy jsem tak vlastně Beckhama neslyšel mluvit ale zdá se být fakt sympaťák)

2474

Odpovědět

vzdy som si myslel ze ma trosku hrubsi hlas :)

2101

Odpovědět

Já teda taky čekala, že bude mít trochu hlubší hlas.. Tohle mě dost překvapilo, ale možná proto, že mluvil až po Smithovi :D

190

Odpovědět

Jak dlouhý je originální seriál ? A co ho tvoří díl ?

25

Odpovědět

a šlo to vidět? teklo mu z nohavic? to nejdůležitější jsem se nedozvěděl :/ :D

1051

Odpovědět

z toho jak to predvadel bych rekl ze v realu to vypadalo asi nejak takhle

http://ft.trillian.im/1badcec78b056cc882fd400890902f5b016f7d76/6x9vlTXtI99hKe2QinFPVYVpJu7ON.jpg

532

Odpovědět

Je to hrdina :)

330

Odpovědět

Dopoví mi někdo ten vtip ?

610

Odpovědět

U Ira.

50

Odpovědět

Aristokrati!

40

Odpovědět

Chudák Hugh...

1501