Nejhorších 45 minut Hugha JackmanaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 040
Počet zobrazení:14 981

Zdravím návštěvníky webu VideaČesky.cz, rád bych se vám stručně představil. Vystupuji pod přezdívkou Senrimer, je mi 18 let a studuji Střední průmyslovou školu stavební ak. St. Bechyně v Havlíčkově Brodě. Těšit se můžete na všemožná videa z celého internetu, která mě nějakým způsobem zaujala, nebo si myslím, že by mohla zaujmout vás. 

V tomto konkrétním videu se podíváme na začátek moderátorské kariéry Hugha Jackmana, který nám povypráví o jeho první zkušenosti a nejhorších 45 minutách jeho života. Graham Norton si také pozval komika Johna Bishopa a herce Billa Crystala, který se na konci také trochu zapojí.

Přepis titulků

To byl Silvestr, co jsi moderoval v Austrálii? Panebože. Nemohu uvěřit, že o tom víš. To bylo poprvé, co jsem něco moderoval. V době, kdy bych udělal pro peníze cokoliv. Požádali mě, abych moderoval australský silvestrovský speciál. Řekl jsem si, že je to skvělé. Za tři tisíce dolarů to beru. Tak jsem moderoval, tohle, tamto, Kylie Minogue zpívá a tak dále. - A zlatým hřebem Silvestra je samozřejmě ohňostroj. - Jo. Tohle je to nejtěžší.

Celých 45 minut musíš komentovat ohňostroj. A já si pomyslel, že o tom nic nevím. Řekli mi: "Neboj se, máš tu celou stránku poznámek, kolik to váží a tak dále." "Neboj se toho." Tak jsme pokračovali dál a najednou to Kylie odpálila. Ohňostroj začal a producent řekl: "Začni." A já na to... Otočil jsem se na jednoho chlápka, v té době už byli všichni na mol. Úplně všichni, ale naštěstí o nic nepřicházeli.

Ten chlápek držel moje poznámky a v druhé ruce zapalovač. Zapálil je. Shořely na popel. 45 minut.... Koukal jsem na obrazovku. "Ty barvy jsou neuvěřitelné." "Nemohu uvěřit v tu výbušnost." Nejhorších 45 minut mého života.

Proto jsem to odmítl. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jseš si jistý, že chodíš zrovna na tuhle školu v Brodě? :D 9 z 10 tam anglicky neumí ani slovo. :D
Jinak dobrá práce. ;)

292

Odpovědět

Pěkné tady potkat dalšího člověka z HavlBrodu :-). Ať se daří!

211

Odpovědět

Mam len jednu vyhradu: prilis kratke :(

263

Odpovědět

Conan! Conan! Conan! :D Prosím

2072

Odpovědět

Brodská průmka :-D Tam mám kámoše

187

Odpovědět

Z průmky? Páni..:) Tim nechci urážet ty, co chodí na průmyslovku, to vůbec ne, já jen, že v jedné nejmenované průmyslové škole je mnoho lidí, kteří bohužel anglicky nepřeloží slovo:)

208

Odpovědět

Myslím, že na škole až tak moc nezáleží a jde hlavně o to, jestli tě to baví. Škola tě naučí gramatiku, slovní zásobu a možná trochu mluvit, ale poslouchat se stejně musíš naučit sám, protože těch pár poslechů ti moc nepomůže. Na Výšce to je možná jinak.

210

Odpovědět

+senrimerJo, na vejšce je to jiný. Tisickrát horší...:D Alespoň, když mluvím z vlastní zkušenosti (VUT fakulta strojní) a z doslechu (VUT stavebka, elektro). Na vejšce je anglina ale úúúplně na prd, pokud se nenaučís na střední, tak seš solidně v zadku a dost lidí s tím má problém.

241

Odpovědět

Oh... už jsem si myslela, že bude 45minutové video :D. Ale tohle je taky dobré, zajímalo by mě, jestli je to jeho moderování někde k sehnání :D.

242

Odpovědět

Taky jsem tajně doufal v tak dlouhé video...no, snad příště! :)) A moderování snad ani najít nelze :(

200

Odpovědět

Zdravím tě nový překladateli. Celkem je mi jedno kdo jsi a co děláš, ale pokud tady bude víc videí Grahama Nortona, tak tě budu milovat.

254

Odpovědět

tvoj prispevok ma velmi pobavil :DD

212

Odpovědět

Hodně mi to připomělo - I don't know who you are, but if you won't let my daughter, i will find you and i will kill you :D Jinak souhlas a ještě prosím Conana :P

1812

Odpovědět

Zdravím tě a děkuji za první skvělý překlad.

Vybral sis velmi dobré video opravdu jsem se pobavil. :)

203