Will Smith u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 765
Počet zobrazení:18 258

Graham Norton tu sklízí velký úspěch, a tak jsme vám dnes přichystali o něco delší úryvek z jeho pořadu. Konkrétně se jedná o tři kratší videa z dílu, kde byl hlavním hostem populární herec Will Smith. Dále na pohovce sedí Gary Barlow, člen boybandu Take That (ve kterém vystupuje i Robbie Williams), a zpěvák Tom Jones, kterého snad není netřeba představovat. Budou se rozebírat akční figurky, populární seriál Willa Smithe a na řadu přijdou i příběhy diváků z červeného křesla. Zde je důležité poznamenat, že páka, kterou má Graham Norton u sebe, způsobí, že se vyprávění diváka přeruší, protože se křeslo překlopí a vyprávějící "spadne" dozadu. A Graham ji rád zlomyslně používá.

Přepis titulků

- A k takovému filmu jsou samozřejmě akční figurky. - Ano. Hups. Některé se moc nevyvedly. Myslím, že ani matka Jeffa Goldbluma by ho nepoznala. Ježiši. - Bill Pullman si trochu podobný je. - Ano. Ano. Ale to nejlepší si šetřili... Dámy a pánové, představuji vám Willa Smithe. - Páni.

- To je něco, že? Ano. Vypadám jako černej Rambo. - Tohle mi není podobný. - Ale blíží se to. - Vůbec to nevypadá jako ty. - Vůbec. "Prostě ať je černej. Poznaj ho, je to jedinej černoch ve filmu." Ale opravdu. Nejsi jediný s akční figurkou. Pan Barlow tady... - Ale ne.

- Ale ano. Vypadáš skvěle, máš náhrdelník a tak. Má náhrdelník. Tancuje. Tohle je sranda! Ten vypadá vtipně. Zas tak vtipnej nejsem. Vzadu na krabici se píše: "Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem." Hele, když jsme poprvý ty panenky viděli, hned jsme jim všem stáhli kalhoty.

A nejsou tam žádný malý části. Povíš nám o tom, jak ses šel podívat na svou panenku? To bylo v době, kdy se všechno dělo bez našeho vlivu. Neviděli jsme prototypy, jen nám řekli, že v pondělí půjdou do prodeje. V pátek už jsem to nemohl vydržet. Tak jsem si vzal kšiltovku, brýle a šel do hračkářství v Chesteru. Vklouznul jsem dovnitř a koukám po regálech.

Sindy, Action Man... A pak vidím panenky Take That. Říkám si: "Je to tady. Mark, Howard, Robbie, Jason... Asi jsem vyprodanej." Šel jsem ke kase. Kšiltovku naraženou dolů. A říkám prodavačce: "Promiňte, máte panenku Garyho?" "Nemáme. Musíte si koupit Marka, Robbieho, Howarda a Jasona. Pošlete z nich kupóny a Garyho dostanete zdarma." - To nebylo hezký.

- Vůbec ne. Hned jsem volal vedení. Tome, vyrobili někdy podle vás nějakou panenku? Hmm... Žádnou, o které bych tady mohl vyprávět. Brzdi, Tome. Myslím, že jednu má moje sestra. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Willa to dojalo na konci, seriál už má pár rokov a stále si znelku ľudia vedia spievať :) Jedno z naj Grahama.

10

Odpovědět

Nevím kam přesně to napsat, ale díky za všechny přeložení show Grahama :-)

30

Odpovědět

Nechtěl bych sedět v tom rudém křesle...

180

Odpovědět

Od toho smíchu mě bolí celá pusa:D

380

Odpovědět

Gary je skvělý, je to showman, ale přitom slušnej chlap...ne jako Robbie, je to sice skvělej zpěvák, ale když jsme byli na koncertě Take That v Mnihově, vystrčil na nás holej zadek...nevím no, ale mě to moc srandovní nepřipadalo...jsem docela ráda, že se dal zas na sólovou kariéru, asi mám Take That bez něj raději, i když CD Progress/ed, včetně koncertu se jim fakt povedlo...

312

Odpovědět

Ta poslední holka měla tak nádhernej přízvuk :-*

301

Odpovědět

Nevím jak vy, ale mě se hrozně líbili ty slečny z posledního videa, hezčí konec prostě :D.

260

Odpovědět

Pobavilo :-D, skoda , ze nase odpad TV nerobia nic take, ale je to nerealne. To by zas bol odpad

250

Odpovědět

Mít po kupě Willa s Garym, co víc si přát?

240

Odpovědět

Will Smith je geniální komik...

273

Odpovědět

Prvý krát na tejto stránke plačem smiechom... a púšťam si to dookola... :D

220

Odpovědět

Neznám asi nikoho, kdo by neměl rád Willa Smithe :)

224

Odpovědět

nacionalni socialisti ho si myslim nemusi, a jsou tu 2! :D

211

Odpovědět

Paráda, spolu s WLIIA se ničemu víc nezasměju :-D

211

Odpovědět

Škoda že tu není i ta část, ve které předvádí, jak Willovi volal otec.

220

Odpovědět

jednoznačně 10/10!! Will patří mezi mé nejoblíbenější herce a tenhle úryvek z Grahama byl skvělej,smál jsem se od začátku do konce!!

230

Další