Překvapení Willa Smithe pro Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 284
Počet zobrazení:16 423

Will Smith je týpek. Když byl u Grahama Nortona naposledy, tak neváhal zazpívat svůj slavný song z komediálního seriálu Fresh Prince a hned z toho byl velký internetový hit (přeloženo zde, původní znělka Fresh Prince je poté přeložena zde). Proto chce i dnes zpestřit tuto oblíbenou britskou talk show. Nejdřív něco zarapuje se svým 14letým synkem Jadenem a poté... se nechte společně s Grahamem překvapit.

Přepis titulků

- A oba máte rádi hudbu. - Jo. - A spolupracovali jste někdy hudebně? - Ne, nikdy. Zatím ne. Máme hudební studio, ve kterém nahrává. Je to dobrý rapper. - Díky. - Ale zatím ne, možná někdy. Nechci vás nutit a klidně mě pošlete do háje, ale mám tu dva mikrofony. Nechcete si zarapovat? Dobře.

Raz, dva, raz, dva... Musíme si ale stoupnout. Dobře. Zdravím. Zdravím. Jak se vede? Zdravím. Zdravím. Jmenuju se Jaden a jsem mladej kluk. Mám rád klídek, nový kámoše, rád zavádím trendy, chodím na školní plesy, prožívám první lásky.

Holka, tohle je tvá šance. Amorek střílí na mě šípy, ale smůla. Protože já rád rapuju a nepřestanu. Budu rapovat o své lásce, dokud song neskončí. Zdravím. Výborně! Dobře, dobře. Moment. Naposled jsem tu rapoval song z Fresh Prince. Naposled jsem tu Fresh Prince rapoval. Ten klip 8 miliónů zhlídnutí nasbíral. Asi si říkáš: bude dnes ňáká trefa?

Jo, protože jsem si přived DJ Jazzy Jeffa! Ne! Jazzy Jeff, dámy a pánové! A teď všichni jedem! Zpívejte! Neslyším, neslyším vás. Hlasitěji, trochu hlasitěji. Ještě jednou, ještě jednou. Co je to, Jeffe?

Jdem na věc. Tohle je příběh o tom, jak se mi celý život obrátil vzhůru nohama. V klidu se posaďte a povím vám, jak jsem se stal princem města Bel Air. Jako rodák z Philadelphie na hřišti jsem trávil většinu času. Flákal se, relaxoval a před školou hodil pár košů. - Když v tom parta mizerů... - ...začala dělat bordel v mý čtvrti. Porval jsem se a máti se zděsila. Řekla: "Stěhuješ se k tetě a strýčkovi do Bel Air!"

Hvízdnul jsem na taxík a vidím "fresh" na poznávačce a za sklem kostky. Tenhle taxík je teda fakt něco. Kašlu na to, řek jsem si: "Kámo, do Bel Air!" Kolem sedmý osmý jsem dojel, na taxikáře jsem křiknul: "Hej, sčichnem se jindy." Mrknul jsem konečně na svý království... ...kde usednu na trůn jako princ Bel Air. Počkej, Grahame. Úžasné!

Líbilo se vám to? Líbilo, Grahame? Ale já ještě neskončil! Ještě jedno překvápko jsem si připravil! Alfonso Ribeiro! Není neobvyklé, když tě někdo rád má. Není neobvyklé se s někým pobavit. Ukaž se, Ale! Ale když tě vidím, jak s někým jsi.

Není neobvyklé, že brečím. Chce se mi zemřít. Myslím, že pořád nemají dost, Jeffe. Jsou připraveni? Grahame, ale teď musíš k nám. Tonto, naskoč, naskoč, hned naskoč. Kemosabi, naskoč, naskoč, hned naskoč. Custre, naskoč, naskoč, hned naskoč.

Na koně. Naskoč, naskoč, hned naskoč! DJ Jazzy Jeff! Alfonso Ribeiro! A Jazzy Jeff! To je paráda. Úžasný. Díky moc. Tak to byla paráda. - Alfonso Ribeiro a Jazzy Jeff!

- Malý dáreček pro tebe. Tak tomu říkám dárek! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdo je ta bloncka?

00

Odpovědět

Heather Graham

10

Odpovědět

Epesní

20

Odpovědět

v Štěstí na dosah byl Jaden dobrej, ale pak se zjevně vydal na temnou stranu

320

Odpovědět

Nechápu, že to není legendární video!! Jasnejch 10 hvězd bez rozmejšlení

294

Odpovědět

Jaden asi nikdy nebude mít takové charisma jako jeho otec, ale talentovanej je neskutečně. To se musí nechat.

245

Odpovědět

StarDance aneb když hvězdy tančí.

210

Odpovědět

No, sranda je, že právě "Carlton" vystupoval v americké mutaci téhle soutěži - a dokonce i ten ročník vyhrál.

270

Odpovědět

+NinjerPodle mě se není čemu divit. Brilantní tanečník, klobouk dolů.

260

Odpovědět

parada ! uz dlho mi nic takto nezlepsilo naladu :D dokonca pri tej poslednej pesnicke som krutil rukou vo vzduchu s nimi :D

235

Odpovědět

Víc od Nortona.. :p !

183

Odpovědět

Jsem si jistej že to má být Smitha, ne Smithe.

1815

Odpovědět

Podle PČP jde obojí, ale "Smithe" je dle mého názoru mnohem používanější.

192

Odpovědět

+NinjerIMHO spíš záleží, jak to kdo čte. Jestli "czenglish" = [Smise], nebo anglicky [Smiθa]

187

Odpovědět

+NinjerTak s tím nesouhlasím. Podle PČP jde obojí a zkomolenina angličtiny to podle mě být nemůže, protože angličtina neskloňuje.

190

Odpovědět

No to je rozmachanej parchant.

2660

Odpovědět

Vím, že je to mimo téma, ale nechcete přeložit tohle? http://www.scpr.org/blogs/newmedia/2013/05/23/13781/youtube-clouds-music-star-zach-sobiech-dies-at-18/
Na
internetu jsem nenašel český překlad a moc rád bych věděl o čem zpívá. Bohužel už klučina umřel a kvůli jeho nemoci složil tuto píseň.

1817

Odpovědět

Odpovědět

Bílý lidi by neměli tančit na veřejnosti. Super show.

Willa mám moc rád, je to inteligentní člověk, brilantní herec a je na něm vidět, že synka zbožňuje a podporoval by ho, i kdyby nechtěl působit v showbyznisu. Ale Jadenovo vystupování mi leze na nervy. Uvidíme co z něj bude. Třeba se po pubertě zklidní.

357

Odpovědět

showbyznys*
(nenávidím tyhle počeštěný patvary :) )

1844

Odpovědět

+Sidshowbyznys je taky počeštěný patvar ty mongole, když už tak showbusiness

1816

Odpovědět

+SidChtěl jsem napsat showbusiness, napsal jsem ještě větší blbost a do počeštěnýho tvaru zasadil měkké i. Opravil jsem se. Ty si tu následně hraješ na internetovýho trolla navzdory tomu, že nedokážeš ovládnout ani mateřský jazyk. Doporučil bych ti, abys držel hubu a pokud možno nevylejzal na ulici. Ještě by se tvůj druh začal rozmnožovat. Víc idiotů tu určitě potřebujeme.

1925

Odpovědět

+SidTeď nebudu týden spát. Člověk, který dokáže vystavět větu na úrovni patnáctiletého pubescenta, kterému se zastavil duševní vývoj někdy mezi 7. a 8. rokem života mě nemůže absolutně rozhodit.

1819

Odpovědět

+SidSnaha dát najevo mentální nadřazenost zní poněkud pokrytecky od člověka, který má dostatek času se celé dny hádat na internetu.

1812

Odpovědět

Nemyslím to nijak rasisticky, ale bílej by to takhle nezatancoval :D Ta panička na křesle je důkaz

274

Odpovědět

Odpovědět

CARLTON!!!!!! :D :D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=ApgX0kcbtQA

202

Odpovědět

Tak tomuhle říkám SHOW !!! Will je profík a skvělej showmen, Carltona jsem vůbec nečekal ´:D To bych chtěl zažít na živo !!

192

Další