Slavní o slavných u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:14 157

Tentokrát si poslechneme nějaké drby o Laurenci Olivierovi a M. Nigh Shyamalanovi z úst Miriam Margolyes a Matthew Perryho.

Přepis titulků

Ty hraješ v divadle ve West Endu, a tam si může být člověk jistý i nejistý, ale ty prý znervózníš, kdž přijde tvá rodina, protože oni si neberou moc servítky, že? Moje rodina mě umí podržet, ale když na věc přijde, a něco je nebaví, nezaujme, nebo nudí, tak to řeknou. Například Made In Dagenham je pro mě velká věc, protože nejsem zpěvačka a musela jsem hodně trénovat. A mamka mi na to řekla: "Hm... tvůj hlas už je trochu lepší." Je to uznání, ale nebylo to zrovna: "Ach, ty jsi úžasná!" A Miriam se asi taky s ničím nemaže, ale je nervózní z kolegů?

Občas ano. Pamatuju, když jsem byla mladá a potkala Laurence Oliviera.. Sbírala jsem u dveří na scénu podpisy. A když přišel, tak si přesně pamatuju, že mi z něho zvlhly kalhotky. Úplně jsem to cítila. - Vážně? - Víš, co myslím. Vím úplně přesně, co myslíš. Takový vývoj té historky jsme nečekali. Ještě nikdy jsem se necítil tak nepříjemně.

Tohle je nejhorší okamžik mého života. Ale je to krásná historka, Miriam. Díky, že ses podělila, určitě to odvysíláme. Je to super... - Náhodou to byla pocta. - No to určitě. Zaručený kompliment, Miriam. Měli bychom si vytáhnout vějíře. Na, zchlaď se.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý den chci se zeptat přeložíte více videí s Matthew Perrym?
Je jedno jaké :) děkuji s pozdravem Tereza :).

20

Odpovědět

nudnej graham jako vždycky

024

Odpovědět

Koho zajímá, co bylo před 100 lety? :D

020

Odpovědět

ALe Matthew Perry boží jako obvykle..

62

Odpovědět

on nějak teď přestával s chlastem?? nevíte?? Přijde mi posmutnělej a že už se tolik neukazuje...

30

Odpovědět

Ty kecky co má Miriam na nohou, jak moje babička :D

50

Odpovědět

nejde to jenom mě nebo všem?

00

Odpovědět

Proboha, buďte rádi za reklamy. Mně se to pro jistotu vůbec nepřehraje. Což je teda divný, protože minulej tejden to šlo a nic se od té doby s PC nedělalo, žádná instalace, nic.

12

Odpovědět

To byl jen drobný výpadek, teď by to mělo být ok. Pokud potíže přetrvávají, mělo by stačit obnovit stránku CTRL+F5

00

Odpovědět

+Corwin8Dík, seš anděl. Fakt to jede. :D

50

Odpovědět

Od té doby co jste to tady převzali tak jste jen dokurvili co se dalo a nasadili další a agresivnější formy reklamy, takže už nemá cenu sem chodit.

1526

Odpovědět

Až tak? Co konkrétně třeba jsme dokurvili? Pověz, třeba to bude užitečný feedback...

114

Odpovědět

+Corwin8Váš FB profil už nesdílí vtipné okamžiky z diskuzí :-(

160

Odpovědět

+Corwin8(A ty smajlíci taky stojej za hovno.)

91

Odpovědět

+Corwin8Zrovna z dneška by to byla perla vedle perly. :-) Uznávám, to je fajn, ale nepřipadá mi to jako definice toho, že jsme web dokurvili. Mnohem přínosnější mi teda přijde, že tu teď vychází více videí... :-)

1110

Odpovědět

+Corwin8WTZ, ale práce s komunitou je taky důležitá, pokud nechcete, aby vás diváci ojebávali tím, že budou sledovat vašich "více videí" se zapnutým AdBlockem.

100

Odpovědět

+Corwin8nehledě na to, že už tak půl roku měl být nový web, tak kde je?

150

Odpovědět

achjo ten perry uz je starej :(

Corwin8 - adblock blokuje i reklamy ve videu.. radsi sem pridej srdceryvnej slogan o tom ze vas reklama zivi. Nez pridavat dalsi reklamu kterou stejne adblok neukaze, akorat tim nasere ty, co ho vypli :D

216

Odpovědět

Reklama nás živí - je to dostatečně sdceryvné, nebo chceš, abych si kleknul na kolena a prosil tady, ať si adblock vypnete? :-) Je to nekonečný koloběh - lidi si nainstalujou adblock, příjmy z reklamy se potřebují zvýšit, tak se nasadí výnosnější reklama, aby se ztráta pokryla... Co s tím asi jako jde dělat? Lidi jsou pohodlní a nesoudní, tak si nainstalují adblock a je jim jedno, že ostatní kvůli tomu musejí snášet agresivnější reklamu. Každopádně my tenhle problém vyřešit nemůžeme, to můžou jen uživatelé tím, že by je náhle osvítilo a ten adblock vypnuli, ale nikoho tady prosit nebudu, stejně by to k ničemu nebylo.

1429

Odpovědět

+Corwin8I kdyby si každej vypnul Adblock tak pochybuji, že uberete na reklamách ;)

267

Odpovědět

+Corwin8Jak uberete? Vždyť tady doteď bylo jen pár banerů a stejně tu enormní počet návštěvníků používá adblock. A prostě takový web bez reklamy být nemůže... Naším cílem rozhodně není někoho naštvat a zahlcovat reklamami, ale prostě práce není zadarmo, ať už jakákoliv. Už jen to, že na Youtube jsou reklamy před videem naprosto běžné a nikdo se nad tím nepozastavuje a tady (a v podstatě všude, kde se něco takového zavádí) je z toho takový poprask... To je právě to - nebudu někoho prosit, protože nesoudný a pohodlný uživatel to stejně nepochopí, příkladů by se tady našlo hodně a ani nemusí jít o zdejšího vrchního trolla. :-)

1918

Odpovědět

+Corwin8Neuvažujete o zpoplatnění? Mně sice reklamy nevadí, ale klidně si zaplatím i nějaký paušál, VČ je super služba...

412

Odpovědět

+Corwin8Zpoplatnění? To snad ani ne, některé weby tohle nabízejí, ale nejsem si úplně jistý, že to využívá dostatek lidí na to, aby se taková funkce vůbec vyplatila. :-)

71

Odpovědět

+Corwin8Můžete třeba udělat "prémium" účty, s tím, že prémioví uživatelé denně uvidí třeba o jedno video více. Já bych vás klidně pár kačkami měsíčně podpořil, a myslím, že bych pravděpodobně nebyl jediný, ale reklamy na začátku mě štvou – a to i na YouTube. Tam když tak náhodně procházím videy, tak se na základě prvních pár vteřin rozhoduji, jestli se na to budu vůbec dívat, a pokud bych všude musel prvně zkouknout 14-30s reklamu, tak to se raději na neznámá videa vykašlu.
Když se koukneš sem, tak zhruba třetina lidí si dokáže představit, že by nějaký malý příspěvek svým oblíbeným webům občas dali (jestli to myslí vážně, to by se vidělo; jsou samozřejmě lidi, co z principu nic nedají, o kterých jsi mluvil)
https://adblockplus.org/blog/adblock-plus-user-survey-results-part-3

Takhle lidi po téhle úpravě mají pocit, že přestože dostávají to samé, jsou na tom najednou hůř, zato když nabídnete nějaké funkce navíc (to je vaše věc, ale kromě zmíněného videa navíc mě napadá třeba zvýraznění příspěvku při návrhu videa ve Vzkazech a požadavcích, smajlíci, na které se dá koukat, uvolněnější spam filtr…), nějakou dvacku měsíčně vám rádi dají. Ale třeba jsem úplně mimo a neznám lidi. Přesto nějakým PayPal tlačítkem "Podpořte nás" nic nezkazíte.
Jinak můžete ještě zkusit dostat se na whitelist Adblocku, a potom by vám nenásilné reklamy neblokoval (pokud si to uživatelé přímo ručně nevynutí – což obvykle neudělají, pokud je vaše reklamy nerozčílí svou vtíravostí).
https://adblockplus.org/acceptable-ads#criteria-general

Jen se prostě bojím, abyste časem nedopadli http://trololol.cz/" target="_blank" rel="nofollow">http://trololol.cz/" rel="nofollow">jako tady ti experti, co si zaflákali web
reklamami natolik, že je skoro až nepoužitelný (jako jeden komiks rozdělený na šest dílů, wtf!) a přestal mě bavit.

43

Odpovědět

+Corwin8Neřekl bych, že by mě náhle osvítilo, ale adblock jsem pro videacesky vypnul.
Chodím sem se zapnutým adblockem kolem 4 let, takže mi tento web ukradený není a určitě nejsem jediný, kterému si stačí přečíst pár řádků, že musíte dávat kvůli enormnímu počtu uživatelů s adblockem agresivnější reklamu, abych si adblock vypnul.

Doufám za všechny, že reklama zůstane pouze u bannerů a nebude třeba ji dál rozšiřovat.

80

Odpovědět

+Corwin8Corwin8: Hlásím se k "nesoudným" aktivním uživatelům AdBlocku - bez něj by pro mě byl internet nestravitelný. Ale u stránek, které mám rád a které pravidelně navštěvuju (a chci je podpořit) si ho téměř vždy vypínám.

Kdysi tu padlo, že se tento web zůstane u pasivních reklam a tento přísutp
se mi zamlouval. Myslím si, že spoustu lidí tento web rádi podpoří vypnutím adblocku, pokud je nepraští do ksichtu blikající šílenosti jakmile ho jen vypnou.

Pokud by uživatelům adblocku web sem tam zobrazil malou neinvazivní hlášku stylu někde v postranním panelu - "Věděli jste, že je tento web sponzorován reklamou? Snažíme se mít reklamu co nejméně agresivní. Podpořte náš tím tak, že si adblock zakážete.", tak by to pár lidí mohlo přimět ten adblock vypnout (jak ostatně přiměl mě kdysi jeden z příspěvků s prosbou o vypnutí).

60

Odpovědět

+Corwin8Tenhle problém neřešíte jen vy, ale i nepřeberné množství dalších webů. Rozdíl je ten, že většina byla schopná se nějakým způsobem přizpůsobit, protože existuje několik způsobů jak z kruhu reklama-adblock-míň lidí-větší reklama-adblock vyskočit. Tímhle svým přístupem připomínáte zábavní průmysl, který si zuby nehty brání svůj koírovací monopol proti těm "hnusným pirátům co je poškozují", akorát tady se oháníte "pohodlnými a nesoudnými adblockáři."

Za sebe mohu říct, že adblock nevypnu jen tak s vyhlídkou, že možná někdy v budoucnu bude víc uvědomnělých. Na jiných webech (games, ...) ho zapnutý nemám, protože přišli s rozumnou alternatvou.

51

Odpovědět

+Corwin8Bez AdBlocku, je dnešní internet nesledovatelný, navíc nikdo není zvědavý na reklamy, na které musíme čučet od novin, přes billboardy, mhd, TV (naštěstí nesleduji), v rádiu ...prostě všude kam se podíváte, je nějaká prašivá reklama, proto když je možnost ji "nechat zmizet", proč toho nevyužít.

Finanční náklady na web budou max 1500 Kč (hosting+doména) za rok, což není nic tak strašnýho a překlad krátkých videí, by měli překladatelé dělat především pro zábavu a pro naplnění volného času, než proto, aby na tom vydělávali (od toho mají být překladatelské služby pro firmy či jednotlivce).

Tenhle styl "vydělávání" mi přijde asi na podobné úrovni, jako kdyby jste si koupili auto, a po lidech na chodníku chtěli přispívat na jeho údržbu jen proto, že se na něj také dívají...

17

Odpovědět

+Corwin8Přesně tak, pár lidí by adblock po výzvě vypnulo, desetkrát víc by si jich začalo stěžovat. Ono není divu, když si tady Libor představuje, že provoz webu stojí 1500 Kč ročně. To je tak vzdálené od reality, že je to těžko k uvěření. :-)

00

Odpovědět

+Corwin8Ok, dnes na mě začaly reklamy mluvit a to už prostě nesnesu. Zapínám tu AdBlock, protože na tohle nemám nervy. Je tu nějaký jiný způsob jak vás finančně podpořit bez rizika epileptického šoku z blikající reklamy na počítání trojúhelníků? Přidejte tlačítko "buy me a beer" případně premium účty, prosím.

Jinak opravdu to podle mě berete ze špatného konce, chováte se přesně jak píše BF - jako korporace v zábavním průmyslu. Jak dlouho bude lidi s vypnutým adblockem bavit koukat na čím dál otravnější blikající reklamy?

20

Odpovědět

+Corwin8Tak Libor je trochu mimo i co se týče "naplňování volného času překladem krátkých videí pro zábavu", protože takový dobrovolnický překlad dokáže naplnit volný čas tak důkladně, že se z toho v noci spí čtyři hodiny.

Ale pokud hlavně tebe ani půltucet lidí tady v diskuzi (a další, co klikali na palce nahoru) nepřesvědčí, že by stálo za to napsat nějakou slušnou žádost – ani nemusí být srdceryvná, ani nemusíš klečet – ale měla by být viditelnější, než zahrabaný komentář tady v diskuzi; tak se s tím asi nedá moc co dělat. Spousta lidí si ani pořádně neuvědomuje, že Adblock je pro weby problém, mají tam prostě to fajn rozšíření, co jim skrývá ten "zlý fuj obsah", co nijak vidět vidět nepotřebují. Ne každý z nich ovšem proto musí být nutně "zlý fuj nesoudný uživatel". Ale pokud jsi přesvědčen, že s tím nemá smysl ztrácet čas a stačí vždycky jednou za čas přidat o reklamu víc, tak je to samozřejmě na tobě.

50

Odpovědět

tá reklama vo videu má čo znamenať? už to nezostalo len pri banneroch?

195

Odpovědět

Ta reklama se má (zatím) zobrazit jen jedenkrát. Díky za trpělivost!

Edit: bohužel, velké množství lidí už tak má zapnutý adblock, takže banery se musejí podpořit i něčím dalším. :-)

623

Odpovědět

+Corwin8Už jsem vícekrát navrhoval dobrovolné příspěvky. Nevím, jak je to právně ošetřeno, co musí dotyčný splňovat a dokládat, ale myslím si pořád, že by to bylo pro Vás zajímavé.

20

Odpovědět

pardon v dobe písania príspevku mi ešte neukazovalo corwinovu reakciu nižšie

00

Odpovědět

Tenhle server se zkurvil od doby, co ho nemá původní majitel. Postupem času to chcípne úplně. Byl to luxusní server, ale udělali z toho kupu sraček.

35

Odpovědět

Teda, ne že bych vám nefandil, ale desetivteřinovou reklamou před každým videem (navíc všude jednou a tou samou) akorát docílíte toho, že si všichni zas zapnou Adblock.

355

Odpovědět

Já to teda beru jako formu poplatku. Překladatelské služby jsou běžně placené a tady to mám denně zdarma. Vydržet deset vteřin reklamu (pokud to není Alza), která jde navíc v půlce přeskočit, za to snad stojí, ne?

203

Odpovědět

+SleevaJá se za Alzu naopak přimlouvám, a ještě k tomu XXXLutz. :D

31

Odpovědět

Pořád jsem nepochopila o jakých reklamách to tu všichni mluvíte, adblock nemám ani žádnej jinej program proti reklamám a krom jednoho banneru nahoře a jednoho na levo se mi tady nikdy žádná reklama neobjevila ani ve videu ani před videem, prostě nikde

120

Odpovědět

No, myslím že jsem zabodoval.

241

Odpovědět

V průběhu druhou videa jsem pořád čekal, že mu do toho jedna z dam vstoupí: "To ti asi taky zvlhly kalhotky, co?"

315

Odpovědět

Ba Dum Tss!

201

Odpovědět

+CasterRád bych něco napsal na svoji obhajobu a případně vtipně kontroval, ale pravda je taková, že jsem jenom hovado a opravdu jsem čekal, že se tam něco takového objeví... (Dal jsem taky palec nahoru, protože se mi líbí tvoje znalost popkultury)

30

Odpovědět

Pamatuju si, že Matthew už o tom jinde vyprávěl ((: Jinak ta Gemma... to je neskutečná kočka ((:

491

Odpovědět

A ja že čo nebol Chandler na stretávke priateľov :D

91

Odpovědět

Jojo, chlastal se Shyamalanem :)

240

Odpovědět

Hrál ten večer v divadle

30
Další