Emma Thompson, Hugh Grant a Luke Evans u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:512
Počet zobrazení:10 330

Ke Grahamu Nortonovi tentokrát dorazily hvězdy první velikosti. Herci Luke Evans a Hugh Grant a herečka Emma Thompson. A bylo veselo. Mrkněte se na Emminy pózy na červeném koberci, Hughův první konkurz v Hollywoodu a na to, proč se Emma odhalila kolegům z filmu Zachraňte pana Bankse.

Přepis titulků

Minule jsme spolu mluvili o P. L. Traversové, další skvělé postavě, ze Zachraňte pana Bankse. Od té doby jsem si přečetl pár rozhovorů s dalšíma lidma, kteří v tom filmu hráli. A ti říkali, že na place se děly dospělácké věci. - Víš, o čem je řeč? - Vážně? Těžko uvěřit, že by se to někdy mohlo stát. - Herci, kteří hráli bratry Shermanovi. - Jo. Jo. Jo.

Nuže... Byl to jenom jeden den. Užili jsme si spoustu legrace. Taky se hodně brečelo. A tak... začalo to být trochu depresivní. Takže jsem odešla. A sundala si svojí... podprsenku a pak jsem si na bradavky nalepila samolepky s Mickey Mousem. A pak jsem se tam vrátila a ukázala jim to. Já nevím.

- Rád bych si myslel, že na to reagují právě na téhle fotce. - Jo. Jsou šokovaní. Podle mě se mnou taky soucítili. Takhle to vypadá. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak to, že ty starší herečky jsou o tolik sympatičtější než ty mladý kozy.

765

Odpovědět

Suprové.

160

Odpovědět

Emma vypadá v 55 skvěle.

1151

Odpovědět

Už dlouho jsem se chtěl zeptat, ví se jak probíhá natáčení Grahama? Probíhá nějaká předpříprava jako u většiny amerických talkshow či se jedná o freestyle? Zejména se ptám proto, že Grahamová show má informativní hodnotu téměř maximální. U žádného jiného takto zaměřeného pořadu se nedozvím takové informace o hostech jako právě u něj. Diky tomu a nejen tomu, se u mě GN vyšplhal do top3 mých nejoblíbenějších moderátorů.

1001

Odpovědět

Souhlas. Graham je můj TOP 1 talkshower (jen jsem to slovo vymyslel, nevím jestli to má blíž k moderátorovi talk show nebo k pokecu ve sprše) na VideČesky.
Ale to mi připomnělo, že už strašně dlouho nebyl Jonathan Ross.

440

Odpovědět

+HrdlodusUpřímně jsme na Jonathana taky trochu pozapomněli. Teď jsem hledal na YouTube a zjistil jsem, že má konečně taky oficiální YouTube kanál, kam dává úryvky z rozhovorů, takže v dohledné době nejspíš něco přeložíme. ;-) Díky za připomenutí.

190

Odpovědět

Je to 100% připravené slovo od slova. Kouká se na to hezky, ale rozhodně to není přirozený rozhovor.

434

Odpovědět

+pPNemáš pravdu. Graham Norton naopak říká, že má rád, když může chvíli jen přestat ptát připravené otázky a nechat "pohovku", ať si žije vlastním životem - což se stává docela dost často, stačí se podívat na více klipů nebo na celý díl.

222

Odpovědět

Jeden z velkých rozdílů je ten, že u amerických talk show je přísně zakázáno, aby měli moderátoři nebo hosté v sobě byť jen kapku alkoholu, zatímco Graham Norton si - pokud se nemýlím - často s hosty pokecá už před vysíláním a spolu si už dají jednu dvě skleničky. Poté i často pijí během talk show.
Myslím, že to odbourává zábrany a ti herci se spíše cítí na nějakém výborném večírku (které už mají dobře prošmejděné, takže ví, jak pobavit), než v nějakém 5minutovém spotu, kde musí co nejefektivněji propagovat jejich nejnovější film nebo album.

410

Odpovědět

Asi jsem buran, protože tu ženskou vůbec neznám, ale to rychle změním. Doporučte mi někdo něco, v čem jí napsali roli takříkajíc na tělo. Něco, kde hraje stejného magora jako je ve skutečnosti(toho magora myslím v nejlepším slova smyslu).

315

Odpovědět

Emma je Sybille Trelawney z Harryho Pottera :)

460

Odpovědět

+RemiA tam je pořádnej magor :D

440

Odpovědět

Skvělej film je Horší už to nebude. Sice tam hraje hlavní roli Will Ferrell, kterýho nenávidím, ale je to tak dobrej film a navíc Emma tam má dobrou postavu.

150

Odpovědět

+AutoHodně zvláštní film, ale skvělý.

00

Odpovědět

Její masterpiece je televizní film Wit (Vtip), zde přímo excelovala.

80

Odpovědět

http://www.csfd.cz/film/43677-laska-nebeska/
Tohle
jsi neviděl, že ji vůbec neznáš? Pokud ne, tak to naprav, ačkoliv ona sama tam nemá moc prostoru. Řekl bych, že na film, kde by byla "přirozená" jak tady s ní v hlavní roli těžko najdeš, nejznámější "komediální" je asi právě ten zmíněný "Zachraňte pana Bankse", kde hraje takovou upjatou paničku.

40

Odpovědět

Hrála mj. Chůvu Mcphee, a tam rozhodně vypadá, že si to užívá :D

60

Odpovědět

+Ridias Grantem si zahrála třeba naprostou klasiku - rozum a cit =)

00

Odpovědět

Slušný pako. Musím najít nějaké její filmy :)

360

Odpovědět

Emma je skvela ve vsem. V "The Boat That Rocked" ma sice malou roli, ale ten film stoji hodne za shlednuti, takze ho muzes pripsat na seznam. ;-)

70