Fanoušci Doctora Who v červeném křesle

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:526
Počet zobrazení:14 852
V rámci 50. výročí Pána času se Graham ve své show rozhodl umožnit fanouškům tohoto seriálu položit otázky jeho dvěma hlavním představitelům. Kromě Matta Smithe a Davida Tennanta uvidíte herečku Emmu Thompson, zpěváka Robbieho Williamse a komika Jimmyho Carra. Pozn.: - Luni je fanynka Robbieho Williamse, která se mihla v dřívější části pořadu. Všem hrdě ukázala své hýždě, na kterých si nechala vytetovat Williamsův podpis. - Třetí fanynka je převlečená za daleka, zástupce mimozemské rasy z Doctora Who. - Debenhams je britský obchodní řetězec prodávající oblečení.

Přepis titulků

"Whoviáni", fanoušci Pána času, se z celého světa sešli v Londýně, aby oslavili toto úžasné výročí. Zním, jako bych si to vymýšlel, ale vážně je to pravda. - Emma se na mě dívá jako: "Vážně? Kam tím míří?" - Ne, ne. My některým fanouškům umožníme, aby našim dvěma Doctorům položili otázky. Vy na ně budete odpovídat. Až se budou ptát, budou si potřebovat někam pohodlně sednout. Pohleďte.

Červené křeslo, dámy a pánové. Tady ho máme. Oni cestovali přes celou Evropu, - aby seděli v křesle, které ani neznají? - Nejen z Evropy. Globálně. Následovali TARDIS na obloze. A přistála tady. Koho tu máme jako prvního? - Dobrý večer. - Dobrý večer. - Jak se jmenujete? - David. David. Výborně. Věřím, že jste fanoušek Doctora Who. - Ano, to jsem.

- Ne, vážně tomu věřím. Oni se nesmějí vám, Davide. Davide, je to obecná otázka na oba Doctory? - Jo, je o tom dílu. - Tak prosím. Billie Piper, která hraje Rose Tyler, nebyla moc vidět ani během natáčení, ani v odvysílaných ukázkách. Někteří začali pochybovat o tom, nakolik do děje zasahuje. V traileru a na plakátě jsou zmínky o Zlém vlku a o Momentu. Jen jsem se chtěl zeptat, co nám můžete prozradit o její roli a o tom, jak zapadá do děje dílu.

Nic. Proč to natahovat? Jestli chce vidět víc Billie Piper, vřele doporučuju Tajný deník call girl. Kdo je další? - Dobrý večer. - Panebože! - Panebože! - Podobá se ti víc než ty sám. - To tam zmizely tvoje vlasy.

- Jo. - To je šílený. Jak se jmenujete? - Matt. Ne. Ne! Podobáte se Mattu Smithovi naschvál? - Ne, myslím, že jsem se tak už narodil. - Je to tragédie. - Kde bydlíte, Matte? - V Bristolu. - V Bristolu? - Ano. - To je hned u Cardiffu. - Ano. - Máte pro Matta Smithe otázku?

- Ano. V klipu, který jsme viděli, má David Tennant na hlavě fez. Zajímalo by mě, jestli jsou v tom dílu nějaké další pokrývky hlavy a jestli ta první původně patřila Johnu Hurtovi. Promiň, Matte. Promiň, brácho. Kdybyste se postavili naproti sobě, vypadali byste jako váza. - Vážně se ti dost podobal. - Děkuju mockrát. - Už jsi ho někdy viděl? - Ne. Koho tu máme dál?

Ale ne... Tohle je moje oblíbená část pořadu. - Tak ještě jednoho. - Zdravím. - Dobrý večer. - Jak se jmenujete? - Stephan. - A odkud jste? - Z Los Angeles. - Přiletěl jste sem speciálně pro tohle? - Ano. Poslední dobou létám všude po světě. Ne že bych chtěl ostatní překonat, ale pracuju na tetování Doctora Who. Různí Doctoři se mi podepsali na ruku a já jsem si ty podpisy pak nechal vytetovat.

- Chtěl bych je mít všechny. - Ježiši. - Když už jsme u toho... - Zastav na chvilku, Stephane. Nepodepsal jsem vám náhodou ruku na Comic-Conu? Jo, přepadl jsem vás ve vstupní hale hotelu. Byl jsem na káry. Řekl jsem: "Opatrně." Protože jsem byl nalitej. Vy jste to vážně udělal. Kde je Matt? Matt je tady. Tady mám Sylvestera McCoye a Petera Davisona. A ještě chybí mi David.

Nechal jsem si pro váš podpis místo. - Dobře. - Jakže se jmenujete? - Stephan. Dobře, Stephane. Někdo vám ukáže, jak se dostat do studia. Tak honem. Ale rychle. Sako si tam nechte. Grahame, řekni mu o Luni. Možná by se mu mohl podepsat někam jinam. Ano, Davide. Slečnu už jsme tu měli, tak proč ne pána? - Tužku mám.

Pojďte sem. - Jen mě to tak napadlo. Dobrý den, Stephane. Pojďte za námi. - Tohle je David Tennant. - Moc mě těší, Stephane. Máte dobrej ohoz. Je neuvěřitelnej. - Kde jste to všechno sehnal? - Tohle je z Debenhams. Měl jsem štěstí. - Podívejte se na ty kalhoty. Jsou úžasný. - Debenhams je značka luxusu. - Takže se mám podepsat sem? - Jo, to místo je speciálně pro vás. - Jimmy Carr se vás chce na něco zeptat. - Těšíte se, až si jednou sáhnete na holku? - Ten dalek byla moje žena.

- Byla to vaše žena. Jak jinak. Jak jinak. Dobrá odpověď. Tak jo. - Nechci přejít přes čáru. - To nevadí. - Jsem dost nervózní. - Jo. Nádhera. Díky, Davide. Vy běžte tudy. To bychom měli. Výborně. Výborně, Stefane. Děkujeme, Davide. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co je to Doktor Wú?

14

Odpovědět

Nejlepší Dr. Who byl Ecclestone.

3731

Odpovědět

*předstíraný kašel* Tom Baker *předstíraný kašel* John Hurt *předstíraný kašel* William Hartnell *předstíraný kašel* Paul McGann *předstíraný kašel*

183

Odpovědět

+deieresKdo by mi s Tomem Bakerem nevěřil, tak ho toto musí přesvědčit : https://www.youtube.com/watch?v=K3CWXqUqPFA

71

Odpovědět

+deieresRozhodně nejlepší doktor od roku 2005. Tennant je rozhodně "brilliant", ale byl na mě moc dramatickej, Smith je rozhodně "cool", ale Eccleston je "fantastic!".

164

Odpovědět

Všichni Doctoři jsou nejlepší.

230

Odpovědět

Proč má Tennant ten příšernej cop? Co ho k tomu vedlo? Co? Bude snad hrát Vegu ze Street Fighter? :-D

https://www.youtube.com/watch?v=9gtu2Yb0nk4

109

Odpovědět

Nerad bych kecal, ale mám pocit, že to má kvůli nějaké divadelní roli, pokud se nepletu tak snad hraje Hamleta. Ale je to jenom pocit, myslím že o tom někde mluvil, pokud si to nepletu s někým úplně jiným:D.

420

Odpovědět

+KarelAno má to kvůli divadelní hře.... ne Hamlet ale Richard II :)

250

Odpovědět

+KarelMyslím že o tom mluví tady:

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/doctori-who-u-grahama-nortona

120

Odpovědět

Ano ano, jhe to presne tak, bylo to snad i tu prelozeno. Je to kvuli divadelni roli a tusim ze ty vlasy nejsou ani jeho

180

Odpovědět

JJ už to tu někde bylo, vlasy má snad nějak nastřelený.
A mě se to náhodou strašně líbí.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2438582/David-Tennant-steps-brunette-ponytail--reveals-hair-extensions-new-role-Richard-II.html

150

Odpovědět

Občas si přijdu jako jediný na světě komu se Doctor Who nelíbí. Soudě po několika epizodách.

5249

Odpovědět

No jo, první epizoda klasického DW je nic moc, ale ta druhá je výborná. U nového DW je prvních pět epizod na sebevraždu, ale šestá je vynikající, po ní to jde zase na pár epizod dolů, ale pak se to vyšvihne.

292

Odpovědět

+deieresViděl jsem asi 5 epizod posobě jdoucích. :-D Ale když se podívám jen na ty dobré epizody, bude to o ničem. Takže i přes tvou snahu podpořit mé sledování DW, tak to stejně oželím.

256

Odpovědět

+deieresNo vyděl jsem jen jednu epizodu DW takže nejsem zběhlý v ději, ale přijde mi že když máš dobrej jeden díl ze 6ti tak to asi nebude žádná hitparáda.

830

Odpovědět

+deieresDakeiras: to se ale fakt týká maximálně 1. série a ani tam to není tak hrozné. Je fakt, že dost lidí nadává na první díl, ale mně se třeba líbil a hned jsem chtěl vidět další díly. 6. epizoda je fakt dobrá a pak přijde 9. a 10. epizoda (dvojdíl) a to už je opravdová lahůdka, pořád jeden z mých úplně nejoblíbenějších dílů. A od druhé série to jde dost nahoru a drtivá většina dílů je super. Ale jasně, určitě se najdou lidi, kterým to prostě nesedne.

260

Odpovědět

+deieresJestli ses díval na klasického DW, tak každá epizoda se skládá z více epizod, ta první slabší se skládá asi z pěti, takže je možné, že jsi viděl jenom je.

30

Odpovědět

Upřímně taky musim říct, že 1. řada s 9. Doctorem mi přijde až extrémně... kontroverzní. Nejspíš mě umínusujete, ale když jsem viděl díl s mimozemšťanama, co uvolňovali energii (nebo proč to dělali už si nepamatuju přesně tak se omlouvám ;) tím, že prděli a rozepínali se zipem na čele, tak sem se nemoh ubránit myšlence, jak něco takovýho mohlo dostat vícero řad. Ale když jsem se dostal dál (k Tennantovi a Smithovi), tak už to začalo mít grády a po skvělých dílech (jako je Blink, Midnight, Eleventh Hour, Vincent and the Doctor a plno dalších) mi bylo jasný proč to všichni tak milujou. ;)

652

Odpovědět

Zkusil jsem namátkou pár dílů z nových sérií doctora who a taky mě nijak nechytly.
Věřím ale že můj oblíbenec Peter Capaldi to změní :)

100

Odpovědět

DW je taká oddychovka na príjemné strávenie hodiny nedeľného poludnia. Treba si na neho postupne zvyknúť.

101

Odpovědět

Jimmy Carr mě příjde jako ten kluk ze střední co chtěl vždycky všechno vtipně okomentovat a myslel si při tom jak je strašně vtipný. Ve skutečnosti se smál jenom on sám a další dva lidi kteří se zasmáli aby to ticho nebylo moc trapné.

17943

Odpovědět

Tak moment, ten kluk ze střední jsem byl já!

884

Odpovědět

+mysakTaky jsem se v tom viděl :-D

602

Odpovědět

Nejvíc mě pobavil právě svým smíchem :D

311

Odpovědět

Přesně, v tomhle videu působil jako rušivý element a byl vyloženě trapný.

6212

Odpovědět

staršie video by sem nešlo dať? :D :D

247

Odpovědět

Je starší než ty, takže je to v poho.

731

Odpovědět

+deiereszabudol som že v čechách sú fanatici DR. Who...

128

Odpovědět

Nebylo to tady uz ? Vim ze jsem to uz videl a nenapada me kde jinde bych nato koukal :-D

121

Odpovědět