Historky Robbieho WilliamseThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:20 100

V dnešním díle si Graham popovídá s Robbiem Williamsem o jeho nové knize Reveal a přesvědčí ho, aby některé historky z té knížky převyprávěl. Řeč bude o Geri Halliwell, ale i o gangsterech z LA a o tom, s kým si ho Pink spletla.

Přepis titulků

Jsou to úžasné příběhy, ale v té knize nejsi jediný. Kontaktoval jsi ty ostatní? Volal jsi třeba Geri Halliwell a ptal ses, jestli tam tu historku můžeš dát? Ne, to jsem neudělal. Nemluví se o ní špatně, ale... Jo, jo. Nemluví se o ní špatně. - Vy jste tenkrát spolu chodili. - Nechodili. Byli jsme kamarádi a... Však víš.

Míval jsem byt na Notting Hill a okno tam bylo takové veřejné. Byl to docela veřejný byt. Prostě jsem koukal na telku, vedle zastavil dvoupatrový autobus a lidi z horní paluby mohli sledovat Robbieho Williamse, jak kouká na telku. A to se dělo každých 20 minut. Ten konkrétní večer u mě byla Geri a nevím jak to, ale venku bylo kolem 20 paparazzi a blýskali na nás, abychom přišli k oknu. Říkal jsem si, že zavolám policii a zjistím, jaký mám práva.

Nechtělo se mi je obtěžovat, ale rád bych to věděl. Přišel k nám policista, tak jsem se mu omluvil, že ho sem tahám, a říkám: "Nerad bych otravoval, ale chtěl jsem se zeptat, jaká mám práva, když jsou tady ti paparazzi." A ten policista: "Můžu vás přerušit?" "Jo." "Když začínáte kariéru, to se vám tisk hodí, ale když potom tisk něco chce po vás, to se vám nelíbí, co?" Tak jsem si říkal: "To snad ne!"

Takže jsem měl v domě policistu a Geri Halliwell se schovávala ve skříni hned vedle něj. Říkal jsem si, že ho prostě musím dostat pryč, protože nechci, aby mě tady peskoval. Tak jsem mu poděkoval, že přišel, omluvil jsem se a vypoklonkoval ho. Tak říkám: "Geri, s těma paparazzi nemůžeme nic dělat, měli bychom zmizet." A dostal jsem geniální nápad, dát jí do velké sportovní tašky. Je hodně malá, tak jsem ji prostě nacpal do té tašky a dal jsem si ji na rameno.

Všichni paparazzi si mě fotili, tak jsem jim zamával. Měla tam auto a já ji dal do kufru, což bylo vtipný, ale... Dojeli jsme na benzínku a dal jsem si KFC, tam jsem ji mohl pustit, ale prostě příroda zavolala a já si nejdřív musel dát to kuře. Jo, takže tehdy byla Geri Halliwell schovaná u mě doma do tašky, je to v té knížce.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vy tam na gauči máte Pink a přeložíte Robbieho, jo?!!! :D Prosím, prosím, prosím, přidejte i tu její část :)

010

Odpovědět

Nenašel jsem sekci návrhů, tak snad zde se to neztratí:
Robbie Williams accidentally offends his fans - The Graham Norton Show: Episode 6 - BBC One

00

Odpovědět

Díky za tip, uložím si to. Až doběhne série, bude se to určitě hodit :)

10

Odpovědět

Nerada vyrývam, ale v popisku k videu je "Gei Halliwell", no som si istá, že sa volá Geri

31

Odpovědět

Opraveno, díky.

21

Odpovědět

Už podle názvu vím, že to bude pecka :D

112

Odpovědět

ostalo mi nejak teplooo

617

Odpovědět

commin out ?

11