Doctoři Who u Grahama Nortona

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:838
Počet zobrazení:17 856

V dnešních střípcích se u Grahama Nortona sešli hned dva představitelé Doctora Who, Matt Smith a David Tennant, které jste spolu mohli vidět v dílu k 50. výročí Pána času. Spolu s nimi ve studiu uvidíte Emmu Thompson, Robbieho Williamse a Jimmyho Carra.

Přepis titulků

Přivítáme naše poslední hosty. Muselo dojít k trhlině v časoprostoru, dámy a pánové, protože tu máme ne jednoho, ale hned dva Doctory. Prosím přivítejte Matta Smithe a Davida Tennanta. - Ahoj. - Ahoj. - Ahoj, Matte. - Ahoj. - Rád tě vidím. - Mimochodem ti to moc sluší. - Trochu se smrskněte. A oni si sednou sem.

- Sedněte si. Hodní Doctoři. - Díky. - Ahoj. - Ahoj. - Dáš si banán? - Super. - Jo, trochu bílkovin. Jak hezky o vás pečuje. - Ach Davide... - Co? Ty tvoje vlasy jsou tak stupidní. - Nezdvořák jeden. - Neposlouchej ho. Jen se podívejte.

Na copu spadajícím po mužných zádech není nic špatného. Ty hraješ Heidi? - Je to moc hezký. - Jo, je. Díky. Máš je vždycky v copu, nebo si je občas i rozpustíš? Mám je kvůli hře. Nerozhodl jsem se pro to z osobních důvodů. V té hře je vypustím. Vypustím šelmu z klece. Ale po zbytek času je mám hezky stažený. - Takže to je všechno falešný?

- Mám tady takový lepítka. - Takže je máš na hlavě pořád? - Takhle teď musím žít. Viděl jsem tvoje fotky, Matte. Tys měl vlasů míň. Tobě zase dorůstají. - Jo, nechávám si je narůst. - A proč ses nechal ostříhat? Natáčel jsem jeden film a musel jsem si oholit hlavu. Holohlavý ve filmu? Matt Smith? Je to s muzikálem Americké psycho pravda? - Jo, zrovna ho nacvičujeme. - On bude tak brzo? Jo, mám pro tebe spoustu otázek ohledně zpívání, Robbie.

Já asi nebudu nejlepší volba. Všichni víme, proč tu jsme. Jsme tu, abychom oslavili 50. výročí Doctora Who. Tak to proto jsme tady... - Tys přišel mluvit o svých vlasech. - Jo. Ne. Zítra v 19:50 na BBC1. Možná jsem naivní trouba. Věděl jsem, že Doctor Who je u nás hit. Ale tohle je šílený.

Bude se promítat živě ve 3D v asi 80 zemích. - Je to globální záležitost. - Ještě, že jsem se naučil svoje repliky. - Vy v tom jste oba? - Jo. - Nepřišel náhodou kvůli tobě o práci? Nechci vyvolat žádnou hádku, ale vím, že to kvůli tobě si teď musí nechat narůst vlasy a hrát v divadle. Přesně tak. Ale to je jedna ze skvělých věcí na Doctoru Who. - Jak tam ale můžete být oba? - To zjistíš, až si nás zapneš, Jimmy. - Je to vzrušující.

- Věc se má takhle... - Nebo bys nám to prostě mohl říct. Když jsem slyšel, že v tom budou oba... Matta chápu. Jsi k tomu smluvně zavázaný. Ještě pořád jsi Doctor Who. Tys to dělat nemusel. Bylo těžké tě přesvědčit, nebo jsi po tom skočil? Ne, jsem stará děvka. Půjdu do čehokoliv. V Doctoru Who je takový precedens, že na velká výročí se někteří Doctoři vrací, aby si potřásli rukou se svojí současnou verzí. Dodržovali jste jistou etiketu?

Něco jako: "Ne, až po tobě." Trochu tam toho bylo v mojí TARDIS. - V mojí TARDIS... - Ne, ne... - To tlačítko jsem zmáčknul já. David má svoji TARDIS. Musel jsem se tě zeptat, jestli ji nechceš... Zní to dost pitomě. - ...jestli ji nechceš pilotovat. - Jestli si nechci zapilotovat. - Nechceš se chovat majetnicky. - Přesně tak. Chceš vypadat dobrotivě. Počkat. Chápu, že Doctorů je víc. Ale neměla by být jen jedna TARDIS? Jo, ale TARDIS se regeneruje stejně jako Doctor.

- Každý Doctor má svoji unikátní TARDIS. - Myslel jsem, že ji jen přezdobili. To jo, ale v průběhu času se měnila. - Moje TARDIS vypadala jinak než ta Mattova. - Matt si polepšil. - Jeho je hezčí. - Jo, je mnohem větší. Je tam ta věc, co se točí. - Mně se ale tvoje TARDIS vážně líbila. - Dík. - Nemáš zač. - Taková retro. - Ta tvoje je taky moc hezká. - Díky. A co třeba sonický šroubovák? Ten máš taky vlastní? - Jo, ten jeho je větší než ten můj.

- Je větší. - Já mám zelenej, on má modrej. - Z toho jeho něco vyleze a rozsvítí se to. - Umí se vztyčit. - Jo. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zapomněl jsem to napsat, ale ta Emma Thompson u mne stoupla když jim nabídla banán. :D Skrytý fór, který pochopí jen Whowiani. :D

931

Odpovědět

Přijde mi to v té pravé pointě nedokončené, co vám? :D

101

Odpovědět

Protože tu není všechno. ;)

120

Odpovědět

Super, víc prosím! :) Tennant je prostě výbornej, škoda že po příchodu Moffata ještě nezůstal.. Nevim jestli je to tím, že Moffat začal vymýšlet různý wibbly wobbly timey wimey zamotávaniny, nebo je to Mattem, ale za Tennanta mi Doctor připadal lepší a zábavnější. A hlavně tam byla Rose, co si budeme povídat :-)

302

Odpovědět

Říkejte si co chcete, ale John Hurt jako (ne)doktor překonal všechny novodobé doktory a to byl jen v jedné epizodě(Sice byl ve dvou, ale v té první byl asi tak deset sekund)!

714

Odpovědět

Ano, byl skvělý, konec konců, John Hurt je Pan herec, ale na to aby je překonal by potřeboval víc prostoru. Třeba alespoň jednu sérii s Paulem Mcgannem... :)

140

Odpovědět

Tohle mi udělalo takovou radost po ránu :D Když tam mluví o TARDIS a vzpomenu si na to, že ve filmu David Mattovi řekl, že se mu ta nová nelíbí :D Prostě pecka! Dílky za překlad :)

230

Odpovědět

Barty Crouch Junior!

241

Odpovědět

Chtěl bych vidět i část s Jimmy Carrem :)

414

Odpovědět

Méně Doctor Who, více Jimmy Carr!!! Prosím, prosím - smutně koukám! :D

2478

Odpovědět

A co part s Robbiem a Jimmym? To by mohl být větší hukot :)

764

Odpovědět

Škoda, že je Doktor Hů taková s****a :(

12150

Odpovědět

Máš vo vete pár chýb. Asi mala zniet "Škoda, že ma Doktor Who nebaví"

553

Odpovědět

Dva Doktoři, Robbie Williams a Jimmy Carr v jednom pořadu? Divím se, že to časoprostor vydržel. :D

2181

Odpovědět

Nepřeložíte prosím i tu nejlepší scénu z toho dílu - křeslo pro hosta? :)

380

Odpovědět

Mám to rozdělaný. Bude to někdy v dalších střípcích :).

810

Odpovědět

Prosím asi za všechny milovníky Doktora Kdo !


Chceme více a nejlépe pravidelně (prosím, prosím) videa s doktorskou tématikou.

6439

Odpovědět

"Doktor Kdo" -.-

398

Odpovědět

+gabekdo říká Doktor kdo??? to je přeci jedině Doctor Who a maximálně v češtině Pán čau

381

Odpovědět

Doktoři jsou vážně úžasní.. ;)

392

Odpovědět

Na tohle jsem dlouho čekal, super, díky a více videí s Doktorovskou tématikou! :)

553

Další