Antonio Banderas a šermování

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:9 238

V dnešních střípcích Antonio Banderas zavzpomíná na svoje šermířské dovednosti, ke kterým přišel v průběhu natáčení Zorra, a naučí Grahama několik základních pohybů.

Přepis titulků

V Zorrovi je hodně šermířských soubojů. Celé je to nacvičené. - Hodně soubojů? - Netrénoval jsi snad se španělským olympijským týmem? - Jo, čtyři měsíce. - Ale jdi. - Je to pravda. - Jen se předvádí. - Proč to vždycky děláš? - Tohle dělá při rozhovorech pořád. - Je to otravné. - Musí být ve všem nejlepší. - Vždycky musíš mít poslední slovo. Maminka a tatínek se hádají. Vůbec se mi to nelíbí. Proboha.

- Ukážeš nám něco? - S kým budu šermovat? Myslel jsem, že s tím prostě něco uděláš. Mohl bys to udělat ještě jednou? - Já jsem s olympijským týmem netrénoval. - Jak můžeš šermovat takhle? - Takhle bys nikoho nezabil. - Nauč mě něco. Nauč mě něco, co ohromí ostatní. Dobrá. Dobře.

Celkem je... 1, 2, 3, 4, 5, 6... sedm pozic. - Dobře. - Nejdřív dáš tuhle nohu sem. - Prostě se... - To není vůbec špatné. Dělám to samé, co ty. Nesměj se mi. Tak, aby to bylo pohodlné. Uvolni se. Tohle je první pozice. Bylo by příšerné, kdybych zabil Antonia Banderase. Mě bys nezabil, ani kdybys chtěl.

No tak. - Jdeme na to. - První pozice. - To není tak špatné. - A pak druhá. První a druhá. Třetí... a čtvrtá. - Pátá. - Řízl jsem se do nohy, ale díky. Šestá. A kdyby na tebe někdo útočil zezadu, ještě tahle. - Jde ti to výborně. - Taky jsem si říkal. - Jde mu to. Teď zkus tohle.

Můžeš to zkusit. Je to něco navíc. - Budeme se dívat. - Něco navíc. - To je skvělé. - Chvíli ho tam nechám. Co jsem vám říkala? Chce machrovat. Dokázal to. Byl to totiž vynikající fotbalista. - Vážně? - Ano. Mohl jsi být profesionální hráč?

Jo, ale v patnácti letech jsem si zlomil levou nohu. Jo, ale Salmo... - Tys mohla soutěžit na olympiádě v gymnastice. - Pravda. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyjo celou dobu jsem se těšil na nějákou vtipnou Carrovu poznámku a oni ho nepustily ke slovu :D všimněte si jak chce pořád něco říct :D

280

Odpovědět

PROČ PROBOHA BANDERASE, KDYŽ JE TAM TEN SPROSTEJ ZMRD!!!VŠICHNI HO TU MILUJEME A VY TO NEPŘELOŽÍTE CELÉ...

2262

Odpovědět

protože nemají přístup k celému dílu ignorante?

227

Odpovědět

Pěkný, ale krátký :D Salma si ho dobře dobírá :D

252

Odpovědět

Salma je prostě bohyně :)

244

Odpovědět

CELEJ DÍL! :D

221

Odpovědět

Pridávam sa celý diel by bol fajn, tá zostava vyzerá celkom dobre :D

200

Odpovědět

Jimmy Carr jako 3tí host, to by mohlo být zajímavé někde najít celý díl :)

212

Odpovědět

přesně to jsem chtěl napsat taky :D

180

Odpovědět

Odpovědět

Salma se nikdy neokouká.

201

Odpovědět

Mám moc ráda Antonia a miluju Salmu. Hlavně za Frídu, což považuju za nejlepší životopisný film vůbec.

2015

Odpovědět

Dřív jsem videa s Grahamem Nortenem ignoroval, ale pak jsem si jedno pustil a musím napsat (teď schytám asi nějaké minusy), jeho show se mi líbí víc než Conanovo i Craigovo. Každé jeho video tady na videacesky bylo perfektní a vůbec bych se nezlobil za celé díly, když bude mít někdo z překladatelů chuť a čas. Díky

2811

Odpovědět

Zajímavé... když jsem já před nějakou dobou napsal, že Graham má nejlepší talk-show, která se tu překládá, tak jsem byl vymínusován jak pes...

2143

Odpovědět

+TaanTo proto, že jsi tam nenapsal poznámku typu: (teď schytám asi nějaké minusy), má to pak opačný efekt.

247

Odpovědět

Mohl by bejt zajímavej celej díl. :)

180

Odpovědět

Vždycky tě těším na štřípky z Grahama...a tenhle byl opět skvělý!!! A Salma mi přízvukem připomínala Priu z BBT...

182

Odpovědět

Škoda, že té show není více.

181

Odpovědět

Sem se těšil a oni asi ani nezašermovali :( :D :D

190

Odpovědět

To si nechali po natáčení do šaten. :-D

191