Srandičky s Donaldem a mariachiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:12 492

Tentokrát nás u Grahama čeká další historka o narozeninách, tentokrát herečky Salmy Hayek. Dalšími hosty jsou nám již dobře známý David Walliams a zpěvák Liam Payne (One Direction).

Přepis titulků

- Při natáčení jsi oslavila narozeniny... - Ano, padesátku. - Ne! - Cože?! To se mi povedlo... A nemám žádný botox! Žádný botox, žádné výplně... - Ale přiznávám, že... - Zblízka vypadá jak prošívaná deka. Musím se přiznat kvůli všem holkám. Hodně si utahuju vlasy, vidíte tohleto... Mám těsný drdol a bolí mě z toho hlava, ale dělám to pro vás.

Ty to udělat nemůžeš; ty bys mohl, ale až za pár let. - Botox, nebo vlasy? - Utažené vlasy. - Ale ty to nepotřebuješ. - Díky. Mě to teda moc netěší, díky. - Ale oslavili tvoje narozeniny. - Ano, pozvali mariachi. Byla jsem dojatá. Přišla jsem do práce... protože musím makat i na padesátiny... A když jsem přijela, do hajzlu... Pardon. Měla jsem blbou náladu, že pracuju... Pak otevřu dveře od auta a tam mariachi!

Tak jsem brečela a bylo to úžasné... A pak mi řekli, že když Miguel navrhl mariachi, produkční řekla: "Ale... je to politicky korektní? Protože je Mexičanka... Když pozveme mariachi, nebude to mít za rasismus..." Byla z toho nervózní, tak jsem si udělala legraci. A povídám: "Těší mě, že jste mi k narozeninám něco vymysleli... ale jako vážně? Mariachi? A k obědu budou tacos?"

Ona skoro plakala, když jsem řekla: "Přijde mi to trochu rasistické." Ale pak jsem jí řekla, že si dělám srandu. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim no ale ta May za mlada vypadá spíš víc jako Christopher Walken nyní.

30

Odpovědět

Dokud ho neoslovil jménem a on nepromluvil, tak jsem se na to díval s tím, že je to Ben Affleck s pár kily navíc. Neuvěřitelná podoba.

78

Odpovědět

chcem metalové okienko

68

Odpovědět

...sem myslel, že venušiny kuličky se někam strkaj, ne věšej na uši.

100

Odpovědět

Zdravím. V prvním videu je (jen malá) chybka, Salma říká, že jí pozvali na narozeniny Mariachi band. Mělo by to být velkým písmenem, Mariachi je osoba co zpívá serenády, v Mexiku velmi oblíbený, něco jako u nás Karel Gott, kdo byl v Mexiku ví, že na něj nedají dopustit ;-) Jinak děkuji za překlad, pobavil a je skvělý jako vždy :-)

324

Odpovědět


Odpovědět

Je blbý když člověk neví základní věci a ještě poučuje, ale tak snad až doděláš tu základku nebudeš už psát p******y.

34

Odpovědět

To je jenom pohádka pro malé děti. Ve skutečnosti se za Mariachiho převlékají naši tátové a mámy. Jako za Slashe nebo Santu.

20

Odpovědět

Hahahahahahahahah to je vtipnější než John Oliver skombinovaný s tim opičákem triggernutym.

Ne vážně, furt je to vtipnější než nový krotitelé duchů.

32

Odpovědět

Z toho druhého videa tu zas fanatickým obdivovatelům Trumpa praskne cévka v komentech :D

2911

Odpovědět

Nejsem Trumpův obdivovatel, ale poslouchat po stopadesáté vtipy o jeho vlasech mě úplně nebaví.

308

Odpovědět

fanatikov v radách republikánov je mnohonásobne menej ako u demokratov... Stačí sa pozrieť ako sa správali po voľbách obamu republikáni a ako sa správajú po voľbách Trumpa demokrati... Marxisti tie násilnícke tendencie proste nezaprú.. btw.. Volil som Trumpa a vtipy na jeho účet sú super :)

138

Odpovědět

+ehm1. Mezi republikány jsou lidé, kteří věří, že Země je 6000 let stará a příběh o celosvětové potopě se skutečně odehrál...
2. Ano, stačí se podívat. Republikáni systematicky blokovali všechno, s čím Obama přišel, nazývali ho všeličím možným i nemožným a jeho reformu zdravotnictví přirovnávali k otroctví. Trump dělá tolik blbostí, že není moc času a prostoru na vymýšlení...
3. Jací marxisté? Jaké násilnické tendence?

48

Odpovědět

+Martin Šriber1) Medzi demokratmi sú psychopati... A? Takéto argumenty, prosím ťa...
2) Obama poslal prachy aj teroristickému hnutiu Hamas, Trump to zastavil.. A?

pánovi asi uniklo, že po zvolení trumpa spustili "demokrati" masívne rabovanie a násilné tendencie zo strany "demokratov" nabrali na obrátkach po celých štátoch...

14

Odpovědět

+Martin Šriber1. Mezi demokraty jsou lidé, kteří věří, že existuje 74 pohlaví.
2. Stejně jako demokrati blokovali Bushe před tím. Naprosto typický jev v systému dvou stran.
3. Násilnické tendence, které se projevili při rabování po prezidentských volbách.

20

Odpovědět

Já bych jen řekl, že politické hádky tady na Videa Česky přímo nesnáším a lidi jako ty, tím že tady napíšou takovéhle předpovědi, které si vyleštily ze svých křišťálových koulí, je přímo způsobují. Tyhle hádky přitom nikdy nikam nevedou, jen se tady navzájem dislajkujou dva tábory. Takže ti upřímně děkuji, WattDaFAQu.

66