Tři grácie u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:14 294

Dnes si dáme průřez dvou dílů Grahamovy show, ve kterých se objevily krásné dámy. Jane Fonda pohovoří o svých setkáních s Robertem Redfordem, Cara Delevingne prozradí, proč nemohla odtrhnout oči od Rihanny, a Emma Thompson se svěří se zážitkem z hudebního festivalu.

Poznámka:
Grace a Frankie je americký komediální televizní seriál, který od roku 2015 vysílá televizní kanál Netflix.
Our Souls at Night – Naše duše v noci. Our souls zní při špatné výslovnosti jako "arseholes" nebo "assholes" (doslova řitní otvory, slangově jako nadávka debilové, idioti).
Shewee – spojení slov she (ona) a wee (čůrá). Značka čurokapu, což je označení pro pomůcku pro ženy na močení vestoje. "Raa" by se dalo říct, že je křik nebo řev, zvolání.
Psoriáza je kožní nemoc.

Přepis titulků

Hádám, že teď, po té hromadě odvedené práce, - si lidé při vašem jméně pomyslí... - Ta je ale stará. - Ne. - Už to tak bude. - Můžeme říct, že budete mít narozeniny? Ale jistě! Na zimní slunovrat, 21. prosince. - A bude vám? - Osmdesát. Jsem nadšená, protože jsem nedoufala, že budu žít... tak dlouho! Natož pořád pracovat. - A tolik!

- V Grace a Frankie, úžasné. - Ano, je to zábava. Vyrábíme vibrátory pro starší dámy s artritidou. A na Netflixu jste se taky zase sešli s Robertem Redfordem. Ve filmu... Musíte si dávat pozor, jak to řeknete... Our Souls... Our Souls at Night. Zní to jako "arseholes"... Měli si to napřed vyzkoušet na divácích. - Božínku. - Ale poprvé jste... - Poprvé jste s Robertem Redfordem spolupracovali před 60 lety.

- To ano. - To je úžasné. - Jako ohraničení života. Na začátku naší společné kariéry jsme se zapsali do hotelu jako novomanželé, co to ještě nedělali. A na konci naší... No, jeho kariéry, já ještě budu pokračovat, on ne. Na konci jeho kariéry se zapisujeme do hotelu, kde to budeme poprvé dělat. A když jsme to natáčeli, přišlo mi to povědomé, říkám: "Bobe, pamatuješ si to?" Nepamatoval si nic. - Takže opravdu končí? - No říkal to. - Ale nekončí, že ne?

- Měl by. Ne, vážně, už je na to moc starý. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Adam jak se falesne smeje.. Je to c***k uz delsi dobu, evidentne je ale v p****i vic, nez jsem si myslel.

25

Odpovědět

v 2. videu v čase 2:41 říká "I'm never going again.", ne že tam znova pojede ;)

81

Odpovědět

tá ženská má zrejme vlastného bloodboya... neni možné, takto vyzerať v 80tke

280

Odpovědět

Chudák Adam...

100