Fetiš na nohy a trapas v Bílém doměThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:12 873

Chris Rock nám prozradí, o čem si povídal s Michelle Obamovou, a Idris Elba s Kate Winslet popíší svou sexuální scénu z filmu Hora mezi námi.

Přepis titulků

Jako blízký přítel Obamových jsi byl na té slavné poslední párty v Bílém domě. Byl jsem tam. Bylo to děsivé, bylo to smutné... Pamatuju si, že jsme si povídali... Hlavně tam byli snad všichni černoši. Jay-Z, Beyoncé, Oprah... Jako kdybych umřel a byl v černošským nebi. V jednu chvíli jsem byl s Michelle Obamovou a ona byla taková smutná a říká: "Nevím, co budeme dělat. Co bude dál?" Tak povídám: "Budete v pohodě. Budete v pohodě. Můžete do reality show, Paničky z Atlanty nebo tak... Všecko bude dobrý."

Podívala se na mě a povídá: "Mluvila jsem o naší zemi." Nikdy v životě jsem si nepřipadal jako větší idiot... Máme tu i fotku pana prezidenta s Idrisem. Setkali jsme se, bylo to skvělé. Zasmáli jste se... Pamatuješ, čemu jste se smáli? Davidu Cameronovi? Nikdo se s ním nebaví, je tam jak kůl v plotě. Pan prezident mi říkal, že jsem jeho druhá nejoblíbenější postava ve Špíně Baltimoru. - Takže Omar byl jednička? - Ano, čemuž jsem se hodně smál, jak můžete vidět. No to určitě!

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten černoch vypadá už 20 let pořád stejně

40

Odpovědět

druhý video je nechutný

312

Odpovědět

Pod "trapasem v Bílém domě" jsem si teda přestavoval něco trochu většího.

101

Odpovědět

na Liama Gallaghera z tejto časti ste si asi netrúfli, tam bolo treba titulky aj pre anglicky hovoriacich :D

100

Odpovědět

Ta Kate má hodně vitamínů M,I,L a F.

404

Odpovědět

to sice jo, ale co je ji to platny, kdyz ma velky a hnusny chodidla...

263