Maggie Smith o fanoušcích a seriálu Panství DowntonThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 977

Na přání diváků přinášíme úryvek z jedné starší show. Maggie Smith sice měla velmi úspěšnou kariéru už předtím, ale velký zlom přišel s filmy Harryho Pottera, které ji proslavily opravdu po celém světě. Povypráví o tom, jak ji potom oslovovali fanoušci na ulici, a poodhalí také, co si myslí o seriálu Panství Downton, který jí přinesl pro změnu fanoušky z řad televizních diváků. Na pohovce s ní sedí herec Alex Jennings.

Poznámka:
Harrods je proslulý a velmi navštěvovaný obchodní dům v Londýně, založený už v 19. století.

Přepis titulků

Tys měla tu úžasnou kariéru, na začátku jsem zmiňoval Oscary, ale kupodivu až Harry Potter… To tak nějak změnilo tvůj život. Ano, spousta malých lidí mě začala zdravit, to bylo hezké. Byli to úplně jiní lidé. Ano. Ale také tě znali jenom z toho jednoho filmu. - Jako bys předtím neexistovala.

- Však taky ne. Ale jeden kluk se mě jednou zeptal: „A vy jste vážně byla kočka?“ Já jsem se slyšela odpovídat: „Vzpamatuj se, to bych přece nemohla.“ Takže to je éra Harryho Pottera, která ti změnila život, ale pak přišlo Panství Downton. Je to ten případ, kdy sis myslela, že jsi slavná, dokud jsi se neobjevila v tomhle?

Ne… To jsem si vůbec nemyslela. Ale až od Panství Downton mě lidé poznávají a zastavují. To přišlo až s tím seriálem. - To je síla televize. - Ano, to se stává. Ale jednou jsem byla v supermarketu ve Storringtonu a u kasy stál malý kluk s maminkou a pořád se na mě koukal. Tak jsem si říkala, co s ním. Pořád na mě koukal, tak jsem řekla: „Můžu ti nějak pomoct?“ A on na to: „Dobrý.

Já si za chvilku vzpomenu.“ To mi přišlo tak sladké! Za chvilku si vzpomenu… Ale ti, kteří tě teď oslovují, obzvlášť Američané, ti nejsou stydliví. No, ne… Ale zase já nechodím nikam, kde by se na mě mohli vrhnout.

Většinou je to v muzeích a galeriích, to je omezuje. Prostě se držím zpátky. A do Harrods vůbec nechodím. Takže jsi ráda, že Panství Downton skončilo. Ano! Ne, vážně. Protože upřímně, na konci natáčení už jí muselo být aspoň 110. Nemohlo to jít donekonečna.

To nešlo. Vůbec by to nedávalo smysl. - Alexi, ty miluješ Downton. - Ano, často na to hodně křičím. - Tys to snad viděl? - Samozřejmě, koukáme na to. A křičíme na to, protože tam nehraju. Viděla jsi někdy Panství Downton? Ne? Ale mám box set. Takže se na to podívat můžu.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dekuju za překlad, ona je proste úžasná....

131

Odpovědět

Napodobne. Ale tady mi prijde nejaka zpomalena...

26