Fantastické odbaveníThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:262
Počet zobrazení:14 083

Ve 30. letech byl Mlok Scamander (Fantastická zvířata a kde je najít) úspěšným pašerákem nelegální fauny, ale v dnešní době by to tak snadné neměl...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Čí je to kufr? - Ten bude můj. Obávám se, ale budu ho muset důkladně prohlédnout, pane. - Já trošičku spěchám. - Všichni tady spěchají, milej pane. Kromě mě. Já mám všechen čas na světě. Mrknem se, ano? - Prosím, neotvírejte to. - Pane, nechtějte, abych zapískal. - Přísahám bohu, že zapískám. - Dobře. - Vy chcete, abych zapískal?

- Nechci, abyste- - Chcete, abych zapískal?! - Ne, nechci, abyste pískal. Jestli mě zaženet do kouta, já se z něho vypískám, jasné? Já bych- Dobře, ale- Neříkejte, že jsem vás nevaroval. - To už jsme tady? - Zalez a buď zticha. Ten kufr jste si balil sám? - Není to tak jednoduché...

- Ano, nebo ne? Ano. Ne. - Já jsem... Ne. Ano. - Děkuju. - Co to je?! - Vysvětlím to. Vím, jak to vypadá, ale- Pravidla platí pro všechny! Žádné tekutiny nad 100 mililitrů! Moc se omlouvám. Můžete to vylít, stejně ji nepotřebuju. Snažíte se zbavit důkazů? To vám neprojde. Budu to muset důkladně prohlídnout. Zůstaňte tady. Ani se nehnu.

Děkuju. - Tohle se stává pokaždé! - Hele, teď to neřeš... Pokaždé ti říkám: Neber si ústní vodu, stejně ji nepoužíváš! Já tě slyším, ale teď buď chvíli zticha. Takhle se mnou nemluv. Mačkám se jak sardinka, - nejsem tu jediný zvíře... - Já vím, že je vás tam víc, - ale už prosím mlč. - Můžete se krotit? Snažím se spát! - Říkala jsi, že budeš spát v letadle. - Ne, chci se koukat na film. Musím vidět Moji tlustou řeckou svatbu 2.

Ta je super, lepší než jednička, nevím, jak se jim to povedlo... Dobře, to stačilo. Vrací se, takže zalezte zpátky, no tak. Ústní vodu jsme vám musel zabavit a zlikvidovat, pane, - ale jinak můžete pokračovat. - Děkuju. Hej, je tu někde pekárna? - Šťastnou cestu. - Díky moc. Další ústní voda zdarma, Johne! Nejlepší práce na světě. Ustupte!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám pocit že jsem to už někde viděl, možná u konkurence, nebo na youtube

155

Odpovědět

Proč má v kufru Khajiita?

151

Odpovědět

V TV je zakonem zakazano, aby se davalo na jednom programu to, co se dava na jinem.
Tady by to taky melo platit.

520

Odpovědět

Zeptám se tady, protože jsem se nikde v diskuzi zatím neptal.
Opravdu se Vám ten film tak moc líbil? Protože já jsem třeba šel do kina fakt objektivně bez očekávání a jakéhokoliv porovnávání s HP, ale po filmu jsem nemohl říct, že jde o dobrý film a všechno jde proti mě. Tento názor jsem zatím zasdílel tak s dvěma lidma.

A to nejsem žádný pseudokritik, ani frfňa. Prostě mě to fakt jak obyčejnému člověku přijde neskutečně, ale hrozně overrated. Chci se proto zeptat, jestli někdo nemá stejný názor a dokázal by ho odůvodnit.

108

Odpovědět

Opravdu se mi ten film tak moc líbil. :-)
Nedám ti žádné objektivní argumenty, nevím, jaká byla "kamera" nebo "střih", prostě se mi to líbilo. Bylo to barevné, napínavé, vtipné, kouzlilo se, zvířata byla nádherná... a taky mě moc bavila "vedlejší" postava pekaře Kowalského, protože obvykle se takovým tlouštíkům přisuzují role trapných, zbabělých a neschopných ťulpasů, a tady byl Kowalski naprosto lidsky odvážnej a férovej chlap, co nemusí stát v první linii s kulometem, aby byl hrdina. Se sexy zrzkou byli úžasnej pár.

160

Odpovědět

Nevím, na kolik dokážu svůj důvod odůvodnit "objektivně". Jakožto člověk, co nějakých sedmnáct let psal na Potterácký svět fanfikce a měl zhltnuté knížky nadesetkrát (filmy nepočítám, ty kolikrát knihy ignorují taky, ale to se ještě dá odpustit, když je dělal někdo jiný), znal každý detail a dost se nimral v cánonu, jsem se na první díl dívala s tím, že "ok, tohle nemůže tolik narušovat zajetá fakta, může to být zajímavá cesta do Brumbálovy minulosti a všeobecně pohled na magii v USA". Jako takový jsem ten film brala, jak píšeš, bez očekávání a nějaké snahy to porovnávat s HP ságou.
První film byl zpracovaný hezky, líbila se mi grafika, Newt jako charakter mi byl sympatický (tady jsem neobjektivní, mám ráda Eddieho jako herce), zápletka zajímavá, v podstatě tam nebylo nic tak závažného, co by nějak nakrucovalo fakta toho světa. Na cfsd jsem tomu dala myslím čtyři hvězdičky z pěti. Neočekávala jsem nic a mile mě to překvapilo...
Jenže...

Pak přišel druhý díl. Je všeobecně známo, že JKR si pro své potřeby překroutila nějaká fakta, aby mohla jet nadále svou (a dělá to už několik let, aby podporovala různé menšiny a skupiny a byla snad nějakým morálním kompasem, přestože si protiřečí). V podstatě tam poměrně dost věcí koliduje s tím, jak je kdysi předhodila čtenářům v knihách i mimo ně (a kdo zná její twitter, ta paní si kolikrát nevidí takříkajíc do pusy).

Samotná zápletka, jak se vyvíjela dál, mi připadala mizerná, takového Deppa mám vcelku ráda, nejsem skalní fanda, ale proč ne - jenže v téhle roli mi tak neskutečně nesedí a to jeho maskování je taková hrůza. Pohnutky některých postav jdou totálně mimo mě (taková Queenie) a pár fakt uměle přiřazených do této ságy si taky kolikrát protiřečí.
Výprava byla fajn, graficky taky nemám výtky, zpracováno je to pořád perfektně, ale prostě já jim nevěřím ten příběh a chování postav. A i když jsem se moc snažila nechat bokem svoje potterácký rýpance, zkrátka to v některých případech nešlo. Film ode mě dostal jednu hvězdičku.
Věřím, že jako nezaujatý divák bych si to užila víc, protože bych nepřemýšlela nad logikou některých scén a bylo by mi to prostě fuk.
Kdyby ten scénář psal někdo od filmu, tak ani neceknu, ale tím, že ho zpracovává samotná autorka, je to prostě pro mě její umělý alibismus a zcela určitě oportunismus. Co řekne paní JKR, je svaté a platí a je jedno, že před lety řekla nebo dokonce vložila přímo do knih něco úplně jiného.
Vizuálně se to napadnout nedá, jenže mně bohužel jen ta vizuální stránka ke spokojenosti nestačí.

Takže první díl se mi líbil, druhý už ne. Nicméně uvidím, co přinesou ty další, třeba se z toho Rowlingová ještě nějak vylíže.

00

Odpovědět

Přítomnost Eddieho to aspoň trochu zachraňuje... ale hlava mi nebere, jak mohli Craiga v Late Late Show nahradit tady tou hrozně umělou osobou...

59

Odpovědět

Ten herec ve filmu tak i v tomhle sketchi pokaždý čumí jak kdyby mu ulítly včely nebo jesi to jenom hraje :D

221

Odpovědět

Viac-menej súhlasím, ale Hawkinga stvárnil, napriek mojej počiatočnej skepse, naozaj bravúrne.

71

Odpovědět

Nepřijde vám to strašně umělé?

214

Odpovědět

Nerozumím. To jakože toto nejsou skutečné záběry z bezpečnostních kamer na letišti?

331