Thumbnail play icon

Fantastické odbaveníThe Late Late Show with James Corden

Přidat do sledovaných sérií 27
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:7 752

Ve 30. letech byl Mlok Scamander (Fantastická zvířata a kde je najít) úspěšným pašerákem nelegální fauny, ale v dnešní době by to tak snadné neměl...

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám pocit že jsem to už někde viděl, možná u konkurence, nebo na youtube

145

Odpovědět

Proč má v kufru Khajiita?

141

Odpovědět

V TV je zakonem zakazano, aby se davalo na jednom programu to, co se dava na jinem.
Tady by to taky melo platit.

420

Odpovědět

21.11.2016 - na Titulkometu. Díky za pozornost.

417

Odpovědět

Na titulkometu mi ten překlad přijde takový nic moc. "Nemají tady někde skořici?" je otrocký překlad bez jakéhokoliv citu, nebo kontextu

201

Odpovědět

+YannJakou roli hrála lékořice ve Fantastických zvířatech? Já si ji tam nějak moc neuvědomuji (viděl jsem je 2x)

03

Odpovědět

ano; a od té doby to tam hodnotilo 24 lidí. tady je to od včera a hodnotilo 93. jsem si jistej, že to odráží i počet zhlídnutí. ergo počet lidí, kterým se Hančiným otitulkováním video zprostředkuje, ačkoliv se už objevilo na jiným webu, určitě tím pádem není tak zanedbatelnej, aby to nestálo za publikaci.

51

Odpovědět

+Matyvás hodně Ajvngou štve že vytahujete zhlédnutí? Vy máte hodně lidí co se na vás kouká i kvůli němu že tu dřív dělal a to byla asi nejúspěšnější doma Videacesky, tak že i on tady udělal sledovanost. Tak že myslím že o tomhle radši nemluv

34

Odpovědět

+Salemba právě naopak - titulkomet vůbec nesleduju a pokud vím, tak ani ostatní. proto se tu právě občas objeví něco, co už bylo i jinde. já jenom vysvětluju, proč to má i tehdy smysl přeložit. :)

50

Odpovědět

Zeptám se tady, protože jsem se nikde v diskuzi zatím neptal.
Opravdu se Vám ten film tak moc líbil? Protože já jsem třeba šel do kina fakt objektivně bez očekávání a jakéhokoliv porovnávání s HP, ale po filmu jsem nemohl říct, že jde o dobrý film a všechno jde proti mě. Tento názor jsem zatím zasdílel tak s dvěma lidma.

A to nejsem žádný pseudokritik, ani frfňa. Prostě mě to fakt jak obyčejnému člověku přijde neskutečně, ale hrozně overrated. Chci se proto zeptat, jestli někdo nemá stejný názor a dokázal by ho odůvodnit.

98

Odpovědět

Opravdu se mi ten film tak moc líbil. :-)
Nedám ti žádné objektivní argumenty, nevím, jaká byla "kamera" nebo "střih", prostě se mi to líbilo. Bylo to barevné, napínavé, vtipné, kouzlilo se, zvířata byla nádherná... a taky mě moc bavila "vedlejší" postava pekaře Kowalského, protože obvykle se takovým tlouštíkům přisuzují role trapných, zbabělých a neschopných ťulpasů, a tady byl Kowalski naprosto lidsky odvážnej a férovej chlap, co nemusí stát v první linii s kulometem, aby byl hrdina. Se sexy zrzkou byli úžasnej pár.

150

Odpovědět

Přítomnost Eddieho to aspoň trochu zachraňuje... ale hlava mi nebere, jak mohli Craiga v Late Late Show nahradit tady tou hrozně umělou osobou...

59

Odpovědět

Ten herec ve filmu tak i v tomhle sketchi pokaždý čumí jak kdyby mu ulítly včely nebo jesi to jenom hraje :D

211

Odpovědět

Viac-menej súhlasím, ale Hawkinga stvárnil, napriek mojej počiatočnej skepse, naozaj bravúrne.

61

Odpovědět

Nepřijde vám to strašně umělé?

204

Odpovědět

Nerozumím. To jakože toto nejsou skutečné záběry z bezpečnostních kamer na letišti?

301
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)