Nové cesty časem Daniela RadcliffaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:9 357

Daniel Radcliffe má na internetu pověst cestovatele časem. Graham dnes představí několik nových fotek úlovených fanoušky, které mají tuto jeho schopnost dokazovat. Řeč ale přijde i na seriál Nebe s.r.o. a na hračky vyrobené podle filmů.

Přepis titulků

- Nebe s.r.o.! - Ano. V Americe už to odvysílali, sem se to dostane brzy? Brzy. Někdy. Nevím. - Ukradněte to na internetu. - Ne, to nedělejte! - Jasně, nedělejte. - Ale je to hit. Ty a Steve Buscemi... Ano, hraju tam se Stevem Buscemim. Steve Buscemi hraje Boha. To jako reklama stačí. Jestli to potom nechcete vidět... Hraje Boha a vládne nebi, které se rozpadá, je tam chaos a Bůh se tak nějak z rozmaru rozhodne zničit svět.

Já a pár dalších postav, všichni andělé nejnižší úrovně, ho musíme přesvědčit, že svět si zaslouží přežít. A je to moc sladký a srdečný, ale taky dost temný, hodně lidí umře. Je to dobrá směska. Máme tady tvoji fotku. Není to úplně tvoje postava... Vlastně to k té postavě patří. Ten anděl, kterého tam hraju... Jednou se vydáme do minulých životů těch andělů na zemi.

Všichni měli takové fascinující životy, jen já jsem byl chlápek, který celé dny zíral na rašeliniště. Připravit mě trvalo dvě hodiny a pak jsme točili asi pět minut. Byl to jeden záběr na mě, jak jím bláto. - Byla to velká zábava. - Takže tady jsi v minulém životě, - což mi připomíná... - Proboha. Dříve v naší show jsme zjistili, že Daniel Radcliffe cestuje časem. - Tady je několik hitů.

- To nejlepší. - Tady máme Daniela... - Prostě vypadám jako hodně starších žen z minulosti. To je skvělý! Ale taky vypadá jako někteří muži. Najdete ho tady? Vidíte ho? Tohle patří mezi mé oblíbené. Prakticky přísná viktoriánská dáma. Tak očividně vypadám. Nicméně, je to čím dál šílenější. Lidi nám takové fotky posílají pořád. - Cože?

- "Až zase Daniel přijde, ukaž mu to!" Některé jsou dobré. Tenhle fakt vypadá jako ty. Kdo to je? Můžu ho hrát ve filmu? Tohle je každopádně docela dobré. Ale tohle je fakt mizerné. To je prostě jeptiška v brýlích. - Ta nevypadá jako ty. - Kritéria se hodně uvolnila, prostě osoba v brýlích. Ale tohle je... Myslím, že je to možná žena gaučo, nevím, kdo to je, ale fakt vypadá jako ty!

Cestovatel v čase Daniel Radcliffe, dámy a pánové!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář