Čeho se bojí Mark Ruffalo, Josh Widdicombe a dalšíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:6 538
V tomto starším klipu se vše točí kolem strachů. Na pohovce sedí Mark Ruffalo, Elizabeth Olsen, Jeremy Renner a Josh Widdicombe a všichni sdílí, čeho se bojí. Než z Marka vypadne nečekaný vtip na adresu Joshe, který dříve psal do časopisu o Doře průzkumnici.

Přepis titulků

Mimo jiné dokážeš vyčarovat to, čeho se lidé bojí. - Ano. - Dobrá. Ale ty sama se bojíš docela běžných věcí. Bojím se většiny věcí. Kdykoli je tam zvýšené riziko. - Ale je to racionální. - Mám i iracionální. Bojím se pavouků, protože ti… Úplně mě to paralyzuje, když je v pokoji pavouk. - Vážně?

- Jo. Ráda bych byla silnější, - ale nejsem. - Tak to jo. Marku, ten strach, o kterém jsi mluvil, jsi myslel vážně? Je to dobrý strach. - Podle mě je oprávněný. - Taky si myslím. - Vážně. - Tak o co jde? Bojím se, že za mnou bude někdo běhat s klackem, na kterém jsou hovna. - Rozumím tomu. - Toho se asi bojíme všichni. Nevím, komu by to přišlo lákavé.

Začalo to už v dětství. Nějaká zvláštní výchova? Dětem z nějakýho důvodu přišlo vtipný namáčet klacek v psích hovnech a pak s tím běhat. Mě to ale hrozně vyděsilo. - Šlo o hygienu? Kvůli bacilům? - Prostě jsou to hovna. Psí hovna. Ne, bál se klacků.

Jeremy, tvůj strach je úžasně specifický a myslím, že ho podvědomě sdílíme všichni. Možná. Jako malý jsem to tak neměl, protože si tím projdeme všichni. Ale prostě když malé dítě… Jsem nejstarší ze sedmi dětí, pořád jsou kolem mě malý děcka, a když těm spratkům začnou vypadávat zuby… Nejdřív se kývou a oni mi ukazují ten řezák, jak se v tý puse kejve, a ptají se, jestli ho vytrhnu.

Vždycky řvu, že mě to děsí. Nepřipadá vám to taky děsivé? Jako ten její palec. Ukaž to. Fakt hnus. Nejroztomilejší stvoření na světě umí tu nejděsivější věc, co existuje. Vždycky je vyhodím. Říkají: „Přivaž to ke klice.“ To určitě, vypadni.

Nechutný. Odporná bestie. - Fakt hrůza. - To máš takhle teď? Jo, teď, pořád kolem mě běhaj nějaký fracci, kejvaj těma skoro vypadlejma zubama. Určitě znáte ty sny, že vám vypadaj zuby. Nevíte, co to znamená? Že nám narostou větší? Ne, myslím noční můry. - To jsem jedinej, komu se to zdá?

- Jeden kamarád má podobné noční můry. - Jen nějaký kamarád? - Já ne. - Co to znamená? - Nevím. Myslím, že strach z peněz. Myslím, že to znamená tohle. Kdo by se bál peněz? Možná se prostě jen bojím, že mi kurva vypadaj zuby. - Pardon. - A čeho se bojí Josh? Chtěl jsem říct, že létání, ale asi musím říct, že… Dívek starších 12 let?

Dobrou noc, dámy a pánové. Vrať se, Marku Ruffalo. No tak, vrať se. Připadám si hrozně. Nevím, co to do mě vjelo. Neuvěřitelné. Omlouvám se. Tohle bych v životě nečekal. Potkal jsem Marka Ruffala.

Neuvěříte, co mi řekl. Ale trefil to úplně přesně. Velmi všímavý muž. To je kvůli té básničce z Dory. Nesnaž se to ospravedlňovat. Musím říct, že jsem Hulka vždycky nesnášel. Je na hovno. - Naštveš ho. - Až naštve on mě, nebude se mu to líbit! Můj syn se na mě zlobil a řekl mi to samé. Že se ti nebude líbit, až ho naštveš?

„Hulka nesnáším, podle mě je na hovno.“ Taky jsi mu řekl, že se bojí dívek starších 12 let? Tam by to asi sedělo. Je ještě malé dítě. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jj. taky sem to videl tady. uz to tu stopro bylo.

00

Odpovědět

už jsem viděl, shodou náhod tady, ale neva, ten rufalův stěr nemá chybu

90

Odpovědět

To mě mrzí, mně se to najít nepodařilo. A vzhledem k tomu, jak dlouho už má Graham pauzu, je to s novými videi trochu problematické. Tak třeba se tu najde víc takových jako já, pro které to bude novinka :)

42