Sexy fotka Marka Ruffala a mazlíčci Roberta Downeyho Jr.The Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:7 255
Dnes o tom, jak se jedna fanynka Marka Ruffala zasnila nad jeho hrudí, a o tom, jaká různá zvířata už Robert Downey Jr. adoptoval.

Přepis titulků

Steve Carell měl samozřejmě protetiku, ale tys to udělal naživo, - vlasy, hmotnost… - Sluší mi to, co? - Jak dlouho jsi musel chodit takhle? - Hodně dlouho. - Měsíce a měsíce. - Jak ti to procházelo doma? Moc ne. Zhasni, miláčku. - Nemůžu se… - Dneska si budeme hrát na vloupání. Jen jednou.

U Hulka jsi neměl protetiku, jenom zelený oblek, že? - Ano. Protetika nové generace. - Takže zelený oblek… Lidi se mě pořád ptají, jak dlouho mě na to museli líčit. Vážně, na to se ptaj neustále. Musel jsi na to hodně posilovat? Uvědomuješ si, že fanoušci Marka Ruffala na internetu si dělají starosti o konečnou verzi Hulka? Znám jména všech svých fanoušků.

- Takže víš… - Všech sedmi. Takže víš, s čím si dělají starosti, čeho se obávají. Fanoušci Marka Ruffala se totiž obávali, že Hulkovi nezachovají jeho nádhernou, ikonickou hruď. Mysleli si, že ho zbaví chlupů. Ale naštěstí Hulk nějaké chlupy na hrudi má. První Hulk v dějinách kinematografie ze všech těch filmů o Hulkovi, všech dvou, - jen v tomhle je Hulk ochlupený.

- No teda. - Je to revoluce, Meryl, revoluce! - Ano, opravdu je. Je to vskutku průlomové dílo. V tom případě asi víš, Marku, když tolik obhajuješ chlupatou hruď, že existuje stránka „chlupatá hruď, na které chci plakat“. - Věděl jsi to? - To neexistuje. - Ale ano, vážně. - Váš produkční tým mě na to upozornil. A ty jsi na ní středem pozornosti. Tady tě máme. Vypadáš úplně jako Lenny Kravitz.

- To nejsem já. - To fakt nejsi ty? - To je Lenny Kravitz. - Vážně? - Ne ne. - Ne, jsem to já. Jo, jsi to ty. Nepleť mě. Ta osoba, která to nahrála, k tomu napsala krátký komentář. „Mark Ruffalo? To spíš Mark Buffalo! Koukněte na tu chlupatou chloubu. Když jsme u těch bizonů, takový tělo bych moc ráda dovedla na pokraj vyhynutí.“ Jak že se ta osoba jmenovala?
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky tomuhle videu jsem si uvědomil, jak moc mi chybí Hugh Laurie dále v popkultuře.

80

Odpovědět

Nevím teda, co přesně myslíš tou popkulturou, ale teď je k vidění třeba v Avenue 5 na HBO.

21