Co dělal Thor během Občanské války?

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:372
Počet zobrazení:22 247

Malicherné pošťuchování Stevea Rogerse a Tonyho Starka upoutalo i Odinova syna, Boha hromu - toho času na dovolené v Austrálii. 
Na vaše přání vám přinášíme video, které Marvel promítl svým fanouškům na Comic Conu. :)

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Chtěl jsem si jen odpočinout. Hrozně jsme si užili, jak jsme zachránili Zemi. DÍKY, AVENGERS Mám z toho radost. Chtěl jsem ale trochu času sám pro sebe, tak jsem jel do Austrálie a tam jsem potkal Darryla. Ahoj.

A tak jsme tu. Jak vidíte, je to skvělý byt. S Darrylem vycházíme skvěle. Asi jsem chtěl zkusit žít s obyčejným člověkem. Takových, jako je Darryl, je spousta. Takže to vyšlo. Snažím se poznat i místní. A tenhle fialovej? Vision! Teda, to jsem ani nečekal.

Splácím dluh společnosti. Darryl mi pomáhá napsat elektronický dopis. Píšu Capovi a Iron Manovi, nějak to mezi nimi skřípe. Tak jim chci navrhnout pomoc a své služby. Drahý Tony Starku. Jak se daří? Slyšel jsem, že se nad tvým vztahem s Kapitánem stahují mračna.

Drahý Steve Rogersi. Vzpomínáš, jak jsem ti pomohl pozabíjet ty vězně, a tys mě donutil zapřít to ostatním Avengerům? Chceš-li držet v tajnosti ještě něco, stačí říct. Moc se momentálně nepředřu. Co máš v plánu večer? Pracovat.

A co tamten? Pracuje. "Nevstupovat, Darryle." Můj bitevní háv... Tady spinká Mjölnir. Tady už pár týdnů peču maso na slunci. Už to bude. Lahoda.

Otázka zní: Co jsou to Kameny nekonečna? Na této zdi si vedu přehled možných spojitostí, nápadů a vodítek. A kdo je ten pán v křesle? Je fialový, nosí rukavici... Nerad vstává. Co vlastně Fury ví? Jmenuje se vůbec Fury?

Není to spíš Feri? Tady je Mjölnir. Má brýle, aby ho neoslnil duhový most. A když dám tohle na stranu... Co to drží? Mě. Já tepláky nenosím! Kde je vždycky najednou vezmu? I když máš před proměnou normální kalhoty? Aha. Mimochodem, neozval se ti Tony Stark nebo Captain America? - Proč, tobě ne?

- Ne. Ani jednou. Vteřinku... Čau, Toníku. Ne, už jsme to probrali. Je mi jedno, kolik mi zaplatíš, nehodlám si s váma měřit pindíky. Prober to s Thorem. Stejně ti něco chtěl. Jo, dám ti ho. Teď nemůžeš? Dobře. Jestli mě zklamalo, že mě nepřizvali do boje? Ne.

Snažil se ti dovolat... - Já nemám telefon. - Nemá telefon! Ať pošle havrana. Založím si vlastní tým. Tým Thor, přirozeně. A budu v něm... já. A Darryl. My dva.

Viď, D? Jo.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen my dva co D a malem jsem umrel. Ten nadsenej vyraz v Darrylove tvari :)

60

Odpovědět

Super pocit, když přeložíte video, které jsem navrhla já :) :D Díky! :D
Snad si Thor pořádně odpočinul, protože teď ho čeká Ragnarok! :D

116

Odpovědět

Taky jsem už měl tu čest...bouchal jsem špunty. :)

21

Odpovědět

GZ:)

30

Odpovědět

to má být jako legrácka mimo, nebo to má "zapadat" do filmového příběhu

315

Odpovědět

A toto má být jako vtip nebo to myslíš vážně?

281

Odpovědět

+R3diWTF?

19

Odpovědět

+R3diasi se ptal, jestli je to oficiální one-shot..

00

Odpovědět

legrácka mimo, Thor a Hulk jsou během Civil War ve vesmíru. :)

60

Odpovědět

Aspoň toho havrana mu Tony mohl poslat.

471

Odpovědět

Starkové posílaj jedině tříokého

630

Odpovědět

+Salemtenhle komentář je klenot

31