Avengers: Age of Ultron, část 2Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:7 153

Přinášíme vám druhou část epického vyvrcholení komiksového spektáklu dle animátorů z Hishe. Vytáhne Superman Avengery z bryndy? A nezapomeňte na potitulkovou scénu. Ani tu druhou!

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak měli skončit Avengers: Age of Ultron, část 2 ...Batman! Co to? Je pryč... Hele, nevadí, když si na pár dní půjčím to žezlo? Ovšem, že ne. Co by se mohlo stát, když ti ho tu nechám a neodnesu ho hned na Asgard.

Nenech ho vzít si to žezlo! Thore, slíbils mi nebezpečí. Zatím ses akorát svlíkl a vlezl sis do toho bazénku. To jsem si mohl nechat ujít. Já mám vizi! Fajn, já mizím. Musíme něco udělat! Nevíte někdo, jak zastavit splašenej vlak?

Makám na tom! Váš přátelský soused, už zase marvelácký, Spider-man! Nic lepšího neumíš?! Tohle je to nejlepší, co umím. Takhle jsem to přesně chtěl. Vy všichni proti všem mým... Ti dva jsou mé děti!

Co? A říká se nám mutanti! Ale TAKHLE to opravdu mělo skončit... - Počkat, proč přestáváte? - Já myslel, že přestáváš ty! - Takže nepřestáváme? - Jistě, že ne! Dobroš! Do prde... Mluv slušně!

A tak jsme zničili hlavního Ultrona. A zachránili jsme svět. Pro změnu. To teda! Věk Ultrona skončil! Neříkal bych tomu "věk." Jo, přinejlepším "týden." Nebo "Malý povyražení Ultrona."

Hej. Takhle my jedem. Dovedete si představit, že by nám hlavní Ultron nakonec proklouzl? Někdo by mohl umřít! To je dost jistý. No, tentokrát gratulujeme. Zastavili jste zlýho robota vytvořením neposkvrněnýho superhrdiny. Co střílí lasery, nosí červenou, žlutou a modrou...

A lítá. Trochu povědomý. - Chceš se mne zeptat, zda krvácím? - Ne. Ale tomuhle poteče! Chce mě jen vyprovokovat. - Ale to nevyjde! - Ale vyjde. Budeš krvácet. Jako tví rodiče?!

- Hrabe ti, kámo? - Ale ale! Nikdo přeci nechceme občanskou válku! Že? Ale kdepak, jsme kamarádi! Válka špatná! Vždyť to zní docela hustě. Hej. Chceš prozradit mou tajnou identitu?

Ani ne. Holka, ten tvůj přízvuk je tak strašnej, až z toho chci být hodnej. Počkat! To už jsem! Protože jsem... podělanej z netopýrů! Samí netopejři!

Dejte je pryč! Jsem tak vyděšenej! Fajn. Fajn. - Udělám to sám. - Ano, uděláš. Chceš-li pro mě pracovat, musíš mi konat po vůli! A teď ponoř všechnu svou nenávist. Ano!

Cítím tvůj hněv.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

úžasná narážka na Civil war

110

Odpovědět

To závěrečný Thanosovo šťouchání zvonem mě totálně rozoložilo :D

A ta vtipná narážka na X-Menovského Quickslivera a jeho odvrácení střel se taky moc povedla.

Až mě překvapuje, že HISHE je pořád tak super :)

411

Odpovědět

Hlavně všichni mluvte slušně!!

154

Odpovědět

Scéna s Magnetem, byla dokonalá :D Narážka na origin a ještě na Inhumans :D

575

Odpovědět

Na Inhumans? Teď jsem se na to schválně kouknul znova na celé a nic z Inhumans tam nebylo...

81

Odpovědět

+DinoCopVe filmu Avengers, stejně jak v Agents of S.H.I.E.L.D se říká Inhumans, ale v x-menech to jsou mutanti. Stejná věc, jen skrz práva se jim musí říkat jinak :D

815

Odpovědět

+DinoCopVlastně ne. Mutanti a Inhumans jsou dvě různé věci. Inhumans jsou potomci lidí, na kterých experimentovali Kree a kteří získají své schopnosti po vystavení speciální substanci.

210

Odpovědět

+DinoCopDaniel: Neříkali jim v Avengers náhodou "enhanced"?

72

Odpovědět

+DinoCopScarlet Witch a Quicksilver nejsou v MCU Inhumans, jsou jak tu už někdo psal pouze "enhanced".

61

Odpovědět

+DinoCopInhumans prošli mlhou, tyhle jsou ty schopnosti maj od žezla

22

Odpovědět

+DinoCopHydra na nich dělala pokusy pomocí žezla, takže nejsou Inhumans, ale nemůžou ani říct že jsou mutanti a nemůžou jim říct Quicksilver a Scarlet Witch, kvůli právům....Quicksilvera zabili proto, že v X-menech s ním dále chtějí pracovat a aby byli dvě stejné postavy ve více filmech to nejde, proto si MCU nechal SW která v X-menech nebude nejspíš...
Inhumans v MCU zůstali původní podle komiksů, prostě pokusy Kree na lidech, ale jinak třeba Skye/Quake je v komiksech zrovna mutant myslim a zde inhumans....

jinak ukázka (včetně prvního dílu ukázky) je výborná přesně toto jsou ty chyby celého filmu, které z něj dělají podpapírák

13

Odpovědět

+DinoCopFimi: Můžou jim říkat Quicksilver a Scarlet Witch, oba tak byli v titulkách a na propagačních materiálech. Quicksilvera zabili možná z toho důvodu jak říkáš, ale nebyli k tomu nuceni.
Quake nebyla v komiksech nic. Otec na ní v dětství dělal pokusy a vyvinuli se u ní ty schopnosti. Když pak v seriálu přišli s tím že je Inhuman tak to retconovali i do komiksu a "zjistilo" se že Mr. Hyde u ní vyvolal terrigenesis.

10

Odpovědět

Ten borec co dabuje Batmana by měl dostat Oscara nebo tak něco :D

873

Odpovědět

Nejlepsi Batmanovo BECAUSE I´M ... v historii Heshe :D :D :D

741