Avengers: Age Of Ultron, část 1Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:6 926

Po vzoru finálních dílů slavných sérií (což se nevyhne právě ani Avengerům a jejich třetímu dílu) se Hishe rozhodl rozdělit svůj počin na dvě části - už v té první z nich však Ultron konečně ukáže svůj pravý potenciálAvengers nemají šanci.  

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak měli skončit Avengers: Age Of Ultron, část 1 Už nehoupám se na nitkách, stojím sám a nemám... Všechno je pryč! Ultron nám všechno smazal! A teď je na internetu! Jestli je na internetu... může se stát cokoli!

Lidi? Nemůžu se dostat na mail. Změnil nám všem hesla! A bude hůř. Odpojil nám kabelovku. Je to tvoje vina! Jak se teď asi máme dívat na Hru o trůny, Tony? Jak?! Nemáme kabelovku, nemáme internet...

Ten vztek! Klídek, chlapáku! Sluníčko už zapadá! Volám VERONICU. Fakt sis myslel, že ti na ni nepřijdu? Ták jo, schválně, jak rychle si zvládnu koupit novou VERONICU. JSTE BOHÁČ!

JSTE CHUDÁK To je tak zlý... Používá proti nám naše technologie! Na všech semaforech je zelená! Já to vyřeším. War Machine jde na to! Bez obav, to zvládnu. Jo, obleky vám taky nefachaj.

To je v pytli. Tohle je fakt strašně v pytli. Starku! Cos to proved? Cos to proved?! Musíme těm lidem pomoct! Všichni ihned do quinjetu! Nemyslíš náhodou tenhle? A tak jsem je tam nechal nadávat a mému plánu na zničení světa meteorem nic nebrání.

Vůbec si neškrtli! A kdypak by ten meteor měl dopadnout? Někdy touhle dobou. Ty jsi blázen! Počkej, co?! Neslyšels něco? Jak jsi to sakra..!

Ale nic. Pokecáme potom. Protože jsem..! AVENGERS SE VRÁTÍ V DRUHÉ ČÁSTI JAK TO MĚLO SKONČIT

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevim jak ostatní, ale já považuju Two days of Ultron za jedenz nejhorších filmů co Marvel udělal...

45

Odpovědět

Part 2


.......Batman!


THE END

190

Odpovědět

Its because i'm..... Batman!
:D

242

Odpovědět

aha jich bylo víc dílů? ješte že jsem si přečetl popisek jinak by to byl peknej spoiler! :D

417

Odpovědět

Více dílů je tohohle "Jak měli skončit" videa. :-)

163

Odpovědět

retard

87

Odpovědět

+bulljokernevím proč ho urážíš když Avengers má doopravdy více dílů

04