AvengersJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:531
Počet zobrazení:8 312

Dnes se ohlédneme o pár měsíců zpět do dob, kdy se v kinech proháněli neohrožení Avengers. Již brzy bychom se měli dočkat druhého dílu, a tak není od věci mrknout na pár tipů od HISHE, čeho by se měl druhý díl vyvarovat.

 

Přepis titulků

Polož to kladivo! Už jsme skončili? Nazdárek! - Ty jsi pořád tady? - Jo. Proč jsi neutekl, když jsme se tu hádali? To se nikdy nedozvíte. Tak jo, na základnu ho brát nebudeme. Určitě má něco za lubem. JAK MĚLI SKONČIT AVENGERS Štít!

Přímo tudy, pánové. A tady je kladivo! Kapitánská koule! Třeste se! Zopakujte to! Vyzývám vás! Vyzývám vás podruhé! Jdeme na to! Jdeme na to! Jdeme na to! Protitanková střela!

Hele, už jste někdy měli Shawarmu? - Oni tady taky servírují jídlo? - Jo. - Vy jste taky nikdy neměli Shawarmu? - Shawarma! - Proč musím sedět Hulkovi na klíně zrovna já? - Další! Čau, já jsem Batman. - Chceš znát mojí tajnou identitu? - A proč jako? - Takže... měli jste zajímavý víkend. - To to ani nevystihuje. Nejdřív jste byli proti sobě, pak zabili vašeho kámoše, takže jste najednou kamarádi.

Někdo umřel? - Jo, o tohle jsi tak trochu přišel. - Ale díky tomu jsme se stali přáteli. Jo, hned potom, co jsi spadnul z nebe a příhodně se naučil ovládat svůj vztek. A neukradl jsi taky motorku? Detaily nejsou důležité. - Detaily jako to, že Odin dokáže Thora poslat zpátky na zem? - Cože? Nebo že profesor příhodně vymyslí způsob, jak zavřít portál? - Jak vám to pomohlo, lidi?

- Nebo že všichni Chitauriové po té atomovce umřeli? Jo, jedna příhodná věc za druhou. Jako ten tvůj multifunkční opasek. - Stěra! - Víte, co si myslím? Podle mě jenom žárlíte, že jsme získali druhý díl. - Určitě! - A máte to! - Justice co...? - Je mi líto, hoši. Nežárlím. - Jsem Batman!

- Asi bych i žárlil, kdybych nebyl jako vy v jednom. Kdybych neuměl létat, střílet lasery, chytat rakety, vidět do dálky, probourávat se budovama, nosit červenou a modrou... Cože? Nějak tě neslyším. - Zlomili jsme tolik rekordů! - Přes ty tržby z kin tě vůbec neslyšíme! Shawarma! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Nemám na tváři modřinu, Natasho?

Vážně to bolí. Přímo tady. Tady ne. Ani tady tak moc ne. Ale přímo tady. Ne, jsi v pohodě. Hej, lidi, je čas nahodit obleky... Můj bože! Co se ti to stalo s obličejem? Já to věděl!

Díky za zhlédnutí. Doufáme, že jste si to užili. Komentujte. Nebo se podívejte na další oblíbené superhrdiny... jako jsem já. A když už mluvíme o oblíbených. Pokud chcete víc HISHE novinek, mrkněte na náš Facebook. Jsme taky na Twitteru. A nezapomeňte nás odebírat. Tak jo, lidi, no tak! Kdy budu moct přijít do kavárny já?

Nikdo neříkal, že sem nesmíš. Jo, tohle je veřejné místo. Já tady visím už tak dva roky! Jo, my víme. Bylo to k popukání.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

s tema prachama bych tolik nemachroval :)) batman se dostal dvakrat pres miliardu a to i bez drazsi 3D vstupenky, coz je podle me dost dobry skore v pokladnach...uvidime jak to bude vypdat avengers 2 vs. batman vs superman

314

Odpovědět

DC je moje srdcovka.. ale k Batman vs. Superman můžu říct jen jedno... Ben Affleck :-/

1910

Odpovědět

by byla p***l kdyby v pristim avengers filmu sedeli na konci filmu vsichni v kavarne :D a kecali by o tvurcich hishe

358

Odpovědět

luxus, kavárna jako vždy super.

183

Odpovědět

rozhovor v kavárně pěkně vystihuje, o co v komiksových adaptacích skutečně jde ...

532

Odpovědět

Rozhovor v kavárně pěkně vystihuje, o co ve filmovém, potažmo v jakémkoliv jiném businessu skutečně jde…

521

Odpovědět

+TaanBeng! :D

41

Odpovědět

Avengers byli super, já si stěžovat nemůžu. Šel jsem do kina, po chvilce se mi podařilo na chvilku usnout a když jsem otevřel oči, zrovna padaly mrakodrapy a všude všechno vybuchovalo. Prostě skvělej akční blockbuster :).

2545

Odpovědět

Hulk neříká Here we go ale puny god

661

Odpovědět

A na začátku Thor neřiká polož to kladivo ale : Chceš abych položil to kladivo ? .

230

Odpovědět

A na začátku Thor neřiká polož to kladivo ale : Chceš abych položil to kladivo ?

17

Odpovědět

A Nick Fury neříká "I dare, I double dare you, motherf***er!"

53

Odpovědět

Povedený.

392