Doctor StrangeJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:11 666

Jak to dopadne, když si Strange uvědomí, jaký potenciál vlastně má jeho časové udělátko ex machina? To se dozvíte v nejnovějším videu kanálu Hishe.
A již brzy se můžete těšit na zjištění, jak mělo skončit Rogue One.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Tak, proplížíme se do Marvelovské školy kung-fu a kouzel a ukradneme nechráněnou Knihu moci. - Kapiš? - Mistře Kaecilie! Co kdybychom se do knihovny dostali pomocí našich prstenů a prostě ji vzali? - Mám ji vzít? - Jasně, proč ne. Ty prsteny jsou super. To ano.

Vlastně jsme se ani nemuseli potají scházet tady. Asi ne. Ty vogo, a tady se jen tak válí kámen nekonečna! - Chcete i ten? - Že váháš, chlape! Jak měl skončit Doctor Strange Tak, co pro mě máš, Franku? Samý pecičky. Poslouchej. Hele, vlastně nic.

Psát si, když jedu takhle rychle, fouká a je tma? To je dost blbej nápad. Cinknu ti tak za pět, jo? Dobře. Řídím zodpovědně, když tak chytrej jsem, a svý ruce rád mám! Jó! Je tu snad něco k smíchu? Třeba že jsi ztratil prsten.

Dík, plášti. Pro plášť levitace nejste žádná výz... Plášti! Brzdi. - Dovolte. - Ale ne, už tady strašej i doktoři! Zaútočili na sanktum. Vyberte si zbraň. Jo!

Wong! Dormammu! Přišel jsem vyjednávat. Co navrhuješ? Ty i ti tví zmalovaní nohsledi koukejte nadobro zmizet ze Země! No jo! Už jdu. Víte... Ta varování by se fakt měla dávat na zač-- Ha, kecal jsem!

Změna plánu. No, Zemi jsi zachránil. Ale přijdou další nebezpečenství. Zpráva o smrti Prastaré se rozšíří multiversem. Země potřebuje nového nejvyššího kouzelníka, aby ji chránil. Kéž bychom tak měli udělátko, co může vrátit čas a všechno zachránit. - Ne. - Jo! -Ne.

- Jo. -Ne! - A tak jsem oživil Prastarou. - Ahoj! Hej, jsem Batman. Ty se prej ráda plácáš v temných dimenzích... Nechce se ti pošpásovat v temnorytířský dimenzi? Ach, ty chudinko. Já nejsem chudej. Takže jsi vrátil čas, abys zachránil svět a někoho, na kom záleží. Přesně tak.

Zachránil jsem i Londýn. A svoje ruce. - A Batmana, před obrovským upištěným žralokem. - Ne! - Ne! - Co? - Nikdy! Ne ne! - Chápu... - Je to fakt šikovná věcička. Já hrozně rád vracím čas, abych zachraňoval. Fakt se to hodí! Když teď máš tenhle náhrdelník, můžeš zachránit kohokoli! - Třeba Quicksilvera. - Nebo všechny ty Sokovijce. - Nebo Visiona, až mu ten šutrák vyrvou z hlavy.

- Co to říkal? - Ale nic. - Kouzla zachrání cokoliv! Obávám se, že zahrávání si s plynutím času má nedozírné následky. - Jako jaký? - Za všechno zaplatíte! Bude to dvanáct padesát. Mordo? Odkdy děláš číšníka? Kouzelníků je příliš! A potřeboval jsem samozřejmě novou práci.

- Nekouzlit stojí za pendrek. - Prosím, nechte mě vás pozvat. Jejda! Pardon. Mám tolik peněz... Víte proč? - Protože zdědil majlant. - Protože jsem Batman! KONEC Dormammu je tak tlustej, že z každý dimenze udělá temnou dimenzi.

Nesnáším vás.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"winding road" není silnice na které fouká, ale klikatá silnice. "they are going to attack" "zaútočí" ne "zaútočily". BTW v popisu ti chybí deus.

30

Odpovědět

Because I´m BATMAN ! :D :D :D :D

50

Odpovědět

s těma kruhama maji pravdu :D proč to tak neslohli

20

Odpovědět

Asi ty prsteny mají nějaká pravidla jak je využít. A jestli se nemýlím, tak se můžou přemístit jen na místa která znají nebo kde byli ne?

00

Odpovědět

The worst Dormammu ever. Jinak mám ten film rád :)

10

Odpovědět

Trochu se divím, že Batman nezačal škemrat, ať mu Strange zachrání rodiče :D

200

Odpovědět

Kdyby byli jeho rodiče naživu, nestal by se Batmanem.

61

Odpovědět

+Šriberkdyz by to vedel.

01

Odpovědět

A proč Batmane? Bcs I am Batman :D

00