Avengers: Infinity WarUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:11 377

Co si myslí hlas Upřímných trailerů o vyvrcholení desetileté cesty MCU, filmu Avengers: Infinity War?

Přepis titulků

Následující trailer je označen S jako spoilery. Od Thanose Hollywoodu přichází film, který by mohl být tím nejlepším od Marvelu, ale bezpochyby je to ten nejvíc film, který Marvel kdy udělal. Ty jo, v tom filmu je prostě tak moc filmu. Koukejte na všechen ten film. Avengers: Infinity War Cestujte do nové éry MCU, kde po 10 letech, kdy přizpůsobovali zápletku tak, aby normálové věděli, o co jde, je Marvel tak velký, že vás hodí rovnou do epizody 19, části první ze dvou, aniž by jednu vteřinu vysvětlovali, kdo je kdo a proč vás to má zajímat.

Přiznejme si to, buď už víte, o co jde, nebo pro vás Winter Soldier, který používá Rocketa jako ruční zbraň, nic neznamená. Nechápete to? Jsou to kyborgové, vzpouzející se destruktivnímu programu... Tati, proč mě neposloucháš?! Ty zíváš? Jsou tu všichni vaši oblíbení hrdinové, jako Tony Stark, věděc, který zjistí, že existuje magie a bere to s nadhledem...

Přišel, aby ukradl náhrdelník čaroději. ale nezvládá, že se objevil další vtipálek s bradkou. Jaká je tvoje práce, kromě dělání zvířátek z balónků? Star-Lord, jehož celý první film byl naprosto vynulován... Chtěli bychom vyjádřit naši vděčnost za vaši pomoc při zachraňování Xandaru. Zdecimoval Xandar. a bere to s nadhledem, ale nezvládá to, když se objeví další blond svalovec.

- Vysmíváš se mi? - Snaží se mě kopírovat. Kapitán Amerika, který heroicky přijímá svou malou roli chlápka, který zná chlápka. - Můžeme to udělat? - Já ne, ne tady. - Někoho znám. - Kdo by mohl najít Visiona? - Asi Steve Rogers. Black Panther, jehož krátký čas na plátně dokazuje, že nikdo nevěděl, jak velký úspěch to bude. A Spider-man, kluk, který si raději chytí jízdu do vesmíru a zemře, než aby zůstal doma a byl ve Venomovi.

Jako lejno ve vzduchu. Já taky, kluku. Ale nejsou sami, protože všechny tyhle další postavy jsou taky zpátky. Jako třeba Bruce Banner, muž, který nutně potřebuje video shrnující fázi tři. Tony, ty jsi ztratil dalšího superbota? - Kdo je Scott? - Ant-Man. - Existuje Ant-Man a Spider-Man? - Avengers se rozpadli, jsme hotoví. - Jako skupina? Jako Beatles? Scarlet Witch, X-men, která dokončila cestu za ztracením přízvuku jako Halle Berry.

Každý se něčeho bojí. Jsou tu lidé, kteří mě čekají, oba jsme něco slíbili. Gamora, emocionální střed celého příběhu a nejlepší herec? To jsem nečekal. Loki, o něco víc mrtvý než při minulých dvou pokusech. Zbytek Strážců před peticí o Jamesi Gunnovi. To byly jednodušší časy... před pár týdny. A Bucky, jednoruký farmář vyrábějící bio kozí sýr.

Ale ani oni nejsou sami. Protože, ty jo, v tomhle filmu je tak, tak moc lidí. Jako třeba Rhodey, Okoye, Mantis, Vision, Falcon, Wong, Shuri, M'Baku, Red Skull, Nick Fury, kde jsi byl? Thunderbolt Ross, znovu? Dobře. Marissa Hall, tak se jmenuje? Pepper, ahoj, poslední přeživší přítelkyně. To máš dobré.

Ne... Nedry? A Hawkeyeovo jméno. Kde je Clint? Jediní hrdinové, kteří chybí, jsou z Netflix seriálů, které Feige nenávidí. Příště, Iron Fiste, příště. Nebo ne. Je tu nacpáno tolik postav, a proto se radujte, když je to celé o silném plešounovi, který chce rozšířit svou sbírku kamenů.

Jsou to minerály, Ježiši, Marie. Ne, je to o Thanosovi. Hledal kameny nekonečna tak dlouho, že dvakrát změnil barvu. A potom, co v Age of Ultron slíbil, že to udělá sám, Udělám to sám. čekal celých sedm filmů, včetně dvou, které se odehrály ve vesmíru, a poté odvážně vyslal své děti, aby to udělaly za něj. Vy, pane, jste vážně špatný otčím, ale dost dobrý taťka.

Sledujte, jak tyto filmy dohánějí jednu z nejdelších komiksových tradic... na chvíli zabíjejí postavy, aby navýšili příjmy. Jedním lusknutím vymazalo Disney potenciální příjem Black Panthera, Spider-Mana, pěti sedmin Strážců Galaxie, Doctora Strange, Winter Soldiera a jedné třetiny Avengers. Pokud si myslíte, že tato úmrtí vydrží déle než jeden film, mám pro vás kopii Smrti Supermana na prodej, je pořád v původním balení, v dobrém stavu i s tou páskou na ruku.

No tak... nikdo? Co takhle Smrt Tonyho Starka? Smrt Kapitána Ameriky? Co Thor? Nick Fury? Hawkeye? Co kopie Rukavice nekonečna, kde se stane to samé a všichni se v pořádku vrátí? - Dobrý? Dobrý. - Tak dobrý. Hrají: Kdo hází měsícem? Jako vážně? Čtyři mimoni, Vousy žádného národa, Byl to jednooký, blonďatý Thor, létající mlátič fialových lidí, Pod zbrojí, Blbý frajer, Portálová bitka, Wongovi, díky za nic, podepsáni Avengers, Malý Laforge, Hologram pro krále, Teen Titan Blow, Nebyl jsem to já!

Byl to ten jednoruký Stan! Moje Gamora, Červené mrtvé vykoupení a Liga Prachovnosti. Hra o kameny Takže jim prostě odpustíme, že předstírali, že je to samostatný film? Jo, odpustíme. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Damn, zrovna včera jsem se díval na Holistickou Detektivní Kancelář Dirka Gentlyho S2E4, kde je naprosto zásadní song One eyed, one horned, flying purple people eater, o kterém jsem předtím v životě neslyšel. Everything is connected!

20

Odpovědět

s tim Gunnem mě to fakt děsně žere..

20

Odpovědět

Pozor blatník: Deadpool!!!

10

Odpovědět

Takhle se zmínit na zacatku treba nejen o Lokim ale i o Hemdallovi? Jak si fialovej podal zelenýho? Jinak kdyz vymazu polovinu vesmíru, znamená to ze je tu 50% šance že vymažu sebe, tudíž se to počítá jako bych nevymazal nic?
Ah, oh, cestování v čase a časová smyčka, jak originální zápletka, že, doktore Divný?...
"Ah, mi používáme naše hrdinská jména, no, já sem Pavou........................Pane Starku? Je mi ňák blbě"...
Wukenduh fo-evah!

19

Odpovědět

4:38 ALAN

10

Odpovědět

neznam komiksy, a tak me na konci filmu napadlo, jak to dopadlo s planetama kde už předtím vyvraždil pulku obyvatel, jestli umřela dalši pulka, nebo těch se to netykalo?

20

Odpovědět

něco jako Mantis... jakto že zmizela, když vlastně byla jediná svého druhu...

25

Odpovědět

+lenaciaTo s tim ale nijak nesouvisi. Jakto, ze zmizel groot, kdyz byl jediny? Thanos sam rekl, ze vyhladi pul vesmiru nahodne, spravedlive. Ze je jedno, jestli to je dite, nebo dospely, zena, nebo muz. Chudak, nebo bohaty. Takze je samozrejme jedno, kdo je jake rasy

10

Odpovědět

+Habanszgroot myslím není jediný, minimálně Thor tak nějak vyloučil že by byl jediný ne?
Ale právě, měla by to být polovina od každého národa, tedy že na každé planetě by měla umřít polovina tam žijících obyvatel.

01

Odpovědět

Tohle nekomu prijde vtipne nebo zajimave?

312

Odpovědět

Red dead redemption a hlavne PORTAL KOMBAT naprosto skvely :D

130