AvengersUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:998
Počet zobrazení:12 447

Dnes kvůli nedostatku inspirace výjimečně vynecháváme Herní okénko. Děkujeme za pochopení.

Ačkoli k populárním Avengers neprostoupí díky silné fanouškovské hradbě téměř žádná kritika, přece jenom dokáže najít nezaujatý pozorovatel pár neduhů na zatím největším blockbusteru tohoto roku a vy je teď samozřejmě uvidíte v dalším upřímném traileru.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od Josse Whedona, boha nerdů, přichází filmový blockbuster, který sjednotí nejlepší superhrdiny světa, na které má Marvel pořád práva. Ultimátní dvouhodinová geekovská fantazie, která zaslepuje všechny nerdy od toho, aby uznali alespoň špetku kritiky, a sráží každý komiks DC tvrdě k zemi. Zloduch, který nevysvětlitelně povstane z mrtvých, bude přísahat pomstu planetě, na které žije holka jeho bráchy.

Donutí tak tuto Bluetoothem posedlou vládní agenturu, aby dala dohromady hrdiny z nejlepších marvelovských sérií, s výjimkou Spider-Mana, Fantastické čtyřky a X-Menů. Připravte se do boje společně s Iron Manem, nejoblíbenější druhořadou postavou Marvelu, který se musí vykoupit po zpackaném Iron Manovi 2. Thorem, který měl také vlastní film, ale jehož přítomnost kompletně popírá jeho konec. Kapitánem Amerikou, nikým oblíbenou postavou, která tam tak nějak musí být.

A Neuvěřitelným Hulkem, který může najednou pro potřeby příběhu ovládat svůj vztek... Neustále zuřím. ...bez jakéhokoliv vysvětlení. Na čemž vůbec nezáleží, protože tenhle záběr byl parádní. Buďte svědky vzrušení... Jdi k tomu ovládacímu panelu... ...když bude Iron Man opravovat loď celých dvacet minut. Napětí, jež vyvolávají tuctoví ufouni na létajících vodních skútrech.

Matoucího energetického zdroje Tesseractu... Tomu Tesseract nedokáže vzdorovat. Nemůžete se bránit sami sobě. ...a jeho naprosto neopodstatněné pojistky. Exploze, která okamžitě zabije všechny ufouny a pohodlně tak zakončí všechny otevřené konce. Mužské lásky. A postavy uprostřed titulků, u které každý nerd předstírá, že ji zná. Film tak uspokojující, že zapomenete, že prvních 45 minut bylo celkem nudných. Zloduch tak odhodlaný...

Potřebuješ tu krychli, abys mě vrátil domů, jenže já už nevím, kam jsem ji poslal. ...že se budete divit, proč dává dohromady lidi, kteří ho jako jediní mohou zastavit, v naději, že se budou vzájemně nenávidět. Nic moc plán. Souboje tak akční... Starku, máš jich dost za zadkem. ...že se úplně zapomenete ptát, jak spolu vůbec mohli mluvit bez sluchátek. - Můžu to zavřít, slyší mě někdo?

- Udělej to! - Ne, počkej... Starku, ty věci pořád přilétají. Hrají: Zánět spojivek, Iron Man při kadění, Ne Edward Norton, Lidská pochodeň, Kožené kozičky, Jestli nebudete z tohohle plesat radostí, pravděpodobně jste bezcitní nebo holka.

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

also not Eric Bana
překlad: ne Edward Norton

16

Odpovědět

Fantastická čtyřka by tam byla nepochybně zajímavé, všichni by se divily, proč vypadá Human Torch jako Kapitán Amerika :D

390

Odpovědět

Těšila jsem se na něj jak malý děcko a zklamání bylo obrovské. Možná spíše znechucení než zklamání. Těch několik minut skutečně dobrých akčních scén je zakopáno hluboko pod zem tím extrémně nudným zbytkem. To se radši znovu podívám na twilight, to je mnohem lepší film než tohle.
A teď se do mě pusťte, protvánci s uměle vytvořeným názorem! Haha!

1960

Odpovědět

Tak teda musím říct, že poslední díl twilight stál za jedno velké h****o... Takže první twiligh je mnohem lepší než avengers, ty další už jsou docela slabé a ten poslední je už úplná... velmi sprosté slovo. Jen jsem to musela napsat, naštvali mě že to tak potento..:)

2011

Odpovědět

Taky si říkám, kde se kolem toho bere ten Hype. Kdyby tam nebyl Hulk a Stark, tak je to třeti řadá s****a.

226

Odpovědět

Jsem holka a těšila jsem jak na ježíška :-)

361

Odpovědět

Pravda: Hulk nebyl nijak vysvetlenej.Pravda: Domluva na dalku byla nesmysl.Pravda: Prvnich 40 minut bylo nudnych.Pravda: Captain amerika je nejhorsi komixova postava kterou znam, ale i tak Avengers miluju :D

307

Odpovědět

Bromance mě tady v tomhle traileru vždycky rozesměje :D

240

Odpovědět

divne že tam neni spider-man v komiksu je

202

Odpovědět

to bude asi tím, že marvel spider mana nevlastní.... :))

231

Odpovědět

to bude asi tím, že marvel spider mana nevlastní.... :)

200

Odpovědět

za a) na návrat Lokiho si tvůrci nahráli už na konci Thora: http://www.youtube.com/watch?v=0DoHrXsW6Aw&feature=g-hist
a
za b) "villain" v titulcích je Thanos :P http://marvel.com/universe/Thanos

211

Odpovědět

Avengers zbožňuju, a přísahám že Tom Hiddleston by si za Lokiho zasloužil oscara :D

2913

Odpovědět

Avengers jsou dobrý film a to moc nemusím TF (od Baye), takže asi takhle k těmhle podobným filmům, no chyby vychytali dobře

194

Odpovědět

Z komentářů mi přijde, že tu málo kdo zná více jak deset let starý seriál a komiksový základ, na který film volně navazuje.

http://www.csfd.cz/film/190069-avengers/

192

Odpovědět

Větší kravinu jsem neviděla...nechápu, co to s lidma je, že celá planeta miluje film, kde se celej film nic neděje...a posledních 20 minut je nějaká střílečka. Nechápu, jak to muže mit, tak šíleně vysoké hodnocení (vyšší jak Harry Potter)...To se snad celá planeta zbláznila...na CSFD je to 38. nejoblíbenější film....to snad ne...a pamatuju si, že to melo 92% to byl duvod, proč jsem na to šla do kina...ted uz to ma 85%

2098

Odpovědět

Sledovala jsi ten trailer pozorně? Odkazuji tím na poslední větu:
"Jestli z tohodle nebudete plesat radostí, tak jste buď bezcitní a nebo HOLKA..."
Co dodat? Snad jen: Back to the kitchen! ;)

2617

Odpovědět

Prosím jako další upřímný trailer na film Prometheus

190

Odpovědět

lol

192

Odpovědět

Čekala jsem od tohohle filmu víc, vůbec mě nebavil, skončila jsem u prvních 20ti minut, to bude asi tím že jsem holka :DD

1826

Odpovědět

Protože prvních 20 minut se nic nestane -.- Znám holky který ten film milujou, třeba zrovna ta moje. Není to tak že se ti to nelíbilo protože si holka, ale protože si p**a co odsoudí úžansej film po prvních 20ti minutách.

2029

Odpovědět

+TheAcenturaUž se na takový filmy nedívej, očividně ti to leze na mozek.

1811
Další