Spider-Man: Daleko od domovaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:9 529

Tvůrci z kanálu HISHE tentokrát přichází s videem vytvořeným podle nápadů fanoušků. Věnují se v něm novému Spider-Manovi, který podle čerstvých zvěstí může být posledním filmem s pavoučím mužem zasazeným v MCU.

Poznámky:
Úryvek z písničky na začátku je variací na slavný hit Whitney Houston I Will Always Love You (Vždycky tě budu milovat)
"Kéž bych to s tebou dokázal skoncovat," je odkazem na film Zkrocená hora, kde podobnou větu říká představitel Jokera (Heath Ledger) postavě Jakea Gyllenhaala, který hraje Mysteria

Přepis titulků

PŘED INFINITY WAR Konečně jsem brýle vybavil přístupem ke všem nejmodernějším technologiím pro Petera, kdybych zemřel. Teď už jen napsat nějaké vágní instrukce, jak je zapnout, a dát je Furymu, který je snad jednoho dne předá Peterovi. Mám super nápad. Co kdybyste nedal smrtonosné osmdesátkové brýle lehce ovlivnitelnému teenagerovi, se kterým cloumají hormony, jen proto, že má sexy tetu.

A sakra, máš pravdu. Tady máš, Rhodey. A já... se budu snažit nikdy na tebe nezapomenout. Ale buďme realisté. Věci se časem mění. Ale tys byl nejlepší, když jsi tu byl.

HISHE PODLE FANOUŠKŮ Mrtví, ale nezapomenutí. Před 5 lety půlka lidské populace přestala existovat, ale díky činům těchto úžasných hrdinů byli tito lidé zachráněni. Všichni, kteří nebyli v letadle. Na lodi... - Nebo v oblasti s rušnou dopravou. - Dobře, myslím, že to chápou. Je fajn mít někoho, s kým si můžu pokecat o superhrdinských věcech.

Kdykoliv. Díky. Co to? Proč jsi duch? Už musím jít. Čau! Jsi na řadě, kluku. Dobře, ohni, vyzkoušej tohle.

Co to sakra je? Co se to děje? Už musím jít. Čau! To je pěkná kravina. - Fury by neřekl kravina. - Sakra, holka, ty mě prozradíš. Kruci, došly mi pavučiny. Vážně bych si přál, aby existoval multivesmír.

Naštěstí pro tebe existuje. Cože? Kdo jsi? Říkáme tomu paralelní světy, ale jo, multivesmír vážně existuje. Čau, jsem Spider-Man. Páni! A já jsem úžasný Spider-Man. Boží. Proč jsi úžasný?

Umím jezdit na skateboardu. Dobře. A my jsme tu taky. Čau. Super. Tak jdeme na to. Má někdo pavučiny navíc? Jak to jde, drone? Prasátko jde ničit.

Slyšels někdy o fíglu s ramenem? Edith, je tohle skutečné? Všechny iluze byly ukončeny, Petere. Jsme si tím jistí? Píchnul bych do něj klackem. Au, přestaň! Jsem mrtvý. Jo, není mrtvý. Kruci, Edith!

- Kryješ mě? - Kryju tě. Krucinál. To bylo o fous. No aspoň jsem neumřel. Do háje, je jich víc. Edith, sundej všechny drony. Omlouvám se, Petere, ale to nemůžu udělat. - Cože? Proč? - Quentin Beck ti nepředal ovládání. - Promiň, kámo.

- Do háje. Takže ho dostaly drony, což bylo celkem smutný. Ale teď můžu dál manipulovat s davy, protože jsem mistr iluzí. Takže ty si myslíš, že jsi mistr iluzí? Nechtěj mě rozesmát. Přinejlepším jsi ubohá kopie Syndroma. Přesně!

Hej, Bubliňáku. Proč si nesedneš tady vedle Mandarina a nevrátíš se, až mě přestaneš kopírovat. Já tě nekopíruju. Když už, tak ty kopíruješ mě. To by sis přál. Jen na mě žárlíte, protože všichni si myslí, že jsem z vás nejatraktivnější. Jo a co Killmonger?

Teda já. - Nejatraktivnější jsem já. - Buďte všichni zticha. Připravuju se na svůj návrat. Kéž bych to s tebou dokázal skoncovat. ALE TAKTO TO MĚLO DOOPRAVDY SKONČIT... - Edith? - Ano, Petere? Chci převést veškeré ovládání na Quentina Becka. Quentin Beck, bývalý Starkův zaměstnanec.

Co? Vyvinul projektory na hologramy. A vyhodili ho kvůli labilitě. - To vážně? - Zjištěno několik holografických dronů. Bývalý Starkův zaměstnanec. Děje se něco? Pořád si přeješ převést ovládání, Petere? Ne! Zruš ten požadavek, Edith. Dej mi ty brýle!

Máš superschopnosti? Protože já jo. Moje drony. Můj týpek. Můj plán! Potom Nick Fury odvedl Mysteria i jeho partu, já se trochu pomuchloval s MJ a prozradil jí svou tajnou identitu. Cože? Kámo!

Nemůžeš ji vyzradit. Petere, Tony by chtěl, abys řekl: "Já to udělal a jsem boží, tak se jděte bodnout." Teď ne, Edith. O co jde? Ty holkám říkáš svou tajnou identitu každou chvíli. Jo, to dělám. Víš proč? Protože jsem dospělák a zvládnu to. - Ty jsi ještě děcko. - Neřekl mi to. Bylo to dost očividný. Upřímně mi přijde trapný, že na to zbytek třídy ještě nepřišel.

Vždycky se někam zdejchneš, když je Spider-Man poblíž. A oba zníte úplně stejně. To není očividný! Nezníme stejně. - Zná tvou tajnou identitu ještě někdo? - Ne, jenom pár lidí jako... teta May a Ned a Happy a Nick Fury a Maria Hill a Doctor Strange...

Vlastně všichni Avengers, ale ti jsou na straně dobra! A to jsou všichni? Asi jsem svý jméno řekl i Mysteriovi, když jsem s ním byl ve veřejným baru a když jsem neměl masku.

Jsem si celkem jistá, že ho zná i Vulture. A ten stále žije. Jo, jsi v háji. Jste paranoidní. Mám to pod kontrolou. Ale to není vše, přátelé. Tady je opravdový trhák. Držte se. Možná si i sedněte. Spider-Manovo skutečné jméno je... Edith, přeruš tohle vysílání!

Spider-Manovo jméno je... JJ JAMESON Cože? To není pravda. Já jsem JJ Jameson! Já nejsem Spider-Man! Spider-Man je... FALEŠNĚ OBVINĚN MYSTERIEM Co se to děje? Dívejte, tady je jeho fotka.

Skutečný Spider-Man je... NEVINNÝ A SKUTEČNÝ HRDINA. Všichni máte padáka. Čau, jak to jde? Čau, volám jen pro kontrolu. Myslím, že to šlo dobře. Nemají nejmenší podezření. - Řekls: "Protože jsem Batman"?

- Ne. - Musíš říct: "Protože jsem Batman". - Proč? Protože jsem Batman! - Omlouvám se. Nebyla příležitost. - O tom vážně pochybuju. - Nevím, co dělat. Všichni jsou už pryč. - Jen na to už znova nezapomeň! Myslíš, že bychom se měli vrátit? Ne, zvládnou to. Nemyslíš, že to vyvolá zmatek? - Že budou lidi pochybovat, kdo je skutečný a kdo ne?

- Ne. - Nebo jak dlouho to jsou Skrullové? - Ne. Myslíš, že když jsme za sebe poslali Skrully, že to nevypadá tak, že jsou nám problémy na Zemi ukradený? Kazíte mi mou dovolenou ve vesmíru! Kde jsou sakra Avengers? Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koukám, že překladatel už sem dává jen Marvel filmy, to že byl minulej rok Bumblebee jak to mělo skončit, nebo Godzilla Král monster, je mu asi u zadku, Škoda, doufal jsem že tu nebude jen Marvel

02

Odpovědět

Smůla že Sony z toho teď bude zase dělat Amazing smějd. :(

70

Odpovědět

Kavárna superhrdinů by měla mít vlastní seriál. Stačily by pětiminutové epizody. :DDD

163