Trailer na Avengers: EndgameJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:9 010

Nedávno jsme tu měli trailer na nový díl Avengers, pokračování Infinity War. A dnes se podíváme na to, jak měl skončit podle youtubového kanálu How it should have ended.

Poznámky:
Steve Roger Roger je těžko přeložitelná slovní hříčka kombinující jméno Kapitána Ameriky (Steve Rogers) a hlášku bojových droidů "Roger, roger" neboli "rozumím".
Fantastická trojka bez Lidské pochodně (Human Torch) je narážka na to, že Chris Evans (Kapitán Amerika), který v minulosti tuto postavu ztvárnil, se v rámci MCU "přesunul" na jinou pozici (mnohem úspěšnější). Podobně na tom je i Michael B. Jordan (Erik Killmonger z Black Panthera), který Lidskou pochodeň také hrál.

Přepis titulků

Je někdo doma? Nevím, jestli si mě pamatujete. Ant-Man. - To je stará zpráva? - Byl jsem veliký. - Je u dveří. - To jsem já. Pustíte mě dál? - Jasně, pojď dál. A je nás o jednoho víc. - Čau, tady Wolverine, jsem tu taky. - Paráda. Zdravím, tady Charles Xavier s dalšími zbývajícími X-Meny. Pojďte dál! - I já chci pomstít své děti.

- Jasně, chápu. Ahoj, tady Fantastická... - Trojka. - Přišli jste o někoho při lusknutí? Tak trochu. Vypadá to, že je tu víc hrdinů, než jsme si mysleli. Steve? Jedem na to! Zdravím, jsem Ethan Hunt. Snad nevadí, že jsem se pustil dál. Super!

Máte tři vteřiny na to pustit mě dovnitř. Čau, tady Deadpool. Slyšel jsem, že tam máte Wolverina, můžu taky dál? Ale pozor na jazyk! Já jsem Space Ghost. Začíná to být dost divné. Rozumíme, Steve Rogersi. Haló?

Tady Donatello. - Přišel jsem o svou rodinu. - Ale ne... Nemám kam jít. Pustíte mě dovnitř? Za tohle Thanos zaplatí! To jsme my. Jsme tu taky. Můžeme nějak pomoct? Vy dva máte ten vůbec nejdůležitější úkol. Jakýpak? Potřebujeme, abyste nám v restauraci zabrali stůl.

Fakt velký stůl. Tedy pokud nezůstanu zaseklý v minulosti. - V tom případě ten stůl zaberu sám. - Paráda. LETOS V LÉTĚ - Vyjde to, Steve. - Já vím, že jo. Zrovna jsem slyšel o traileru na nového Spider-Mana. A není mrtvý. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky za zhlédnutí.

Snad jste si video užili. Tahle epizoda bude naším posledním animovaným videem roku 2018, protože si dáváme pauzu a animace zabere dost času. Chtěl jsem vám poděkovat za zhlédnutí. Rok 2018 byl šílený, ale podařilo se nám udělat prima epizody. Vzpomínky se mi mezi sebou mísí a nevím, jak se nám to povedlo, ale povedlo se a já se těším na další rok. Ať už jste noví odběratelé, nebo staří jako já, jsem vám moc vděčný, že jste s námi vydrželi.

To je vše, díky za zhlédnutí. Užijte si zbytek roku, buďte jeden na druhého skvělí, pořádně pařte a snad se uvidíme příště. Čaues!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejvíc mě asi pobavila ta Fantastická trojka...
"Kind of..." :D Hezká narážka.

Donatello mě skoro dojal, chudák samotná.

10

Odpovědět

Uz sa nudia a robia how it should have ended z trailerov?

32

Odpovědět

nějak nevím, na co narážejí.

16

Odpovědět

Nějak nechápu těch, co dávají palce dolů, kdyby aspoň řekli, o co mělo jít.

32

Odpovědět

Narážejí na různé superhrdinské filmy a postavy z nich. Na velice konkrétní otázku velice konkrétní odpověď.

01

Odpovědět

+TaanTak tohle jsem ještě pochopil, otázka je proč? Te trailer v tom byl nějak specifický? Chtějí říci, že by měli být zapojeni? To je oč tu běží...

13

Odpovědět

Pecka

61