Captain MarvelJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:9 891

Jak měla skončit první sólová marvelovka s ženskou hrdinkou v hlavní roli? To nám ukáže partička z kanálu How it should have ended. 

Přepis titulků

Ovládej se. Ovládám. Zářím, protože tě chci pořádně praštit. Nejsi tak silná, jak si myslíš. Kdo ví. Možná jsem silnější než ty. A proto nechceš, abych své schopnosti využívala. O to nejde! Pozor, Vers.

Co bylo dáno, může být zase odebráno. Tak proč nedali schopnosti tobě nebo komukoliv jinému? Když já mám schopnosti a ty je nemáš... Tak proč jsi ty ten, co mě trénuje, jak je používat? Pochyby tě oslabují, Vers! Dobře, jak myslíš. Tak si je vem. Jestli myslíš, že jich nejsem hodna, tak tu věc hned vytáhnu. Ne, počkej!

Ty ulhanej... JAK MĚLA SKONČIT CAPTAIN MARVEL Sestřelte ji. A sakra. Ty vybuchneš a ty taky. To je... To je zlý! Nemůžeme ji sestřelit, pane. Jo, to vidím.

Všechno vyhazuje do vzduchu. Díky bohu, konečně přestala. Jsme v bezpečí. Měli bychom se stáhnout, abychom mohli... A do háje, míří přímo na nás! No páni. Pěkná práce. Zachránila jsi Zemi, odletěla do vesmíru.

Víš, co přijde dál, že? Vše, co teď musíš udělat, je usmívat se do kamery. Vážně jsi mi právě řekl, že se musím usmívat? Nevěděl jsem, že je to urážka. Tak já ti to teda vysvětlím. Holkám se neříká, aby se usmívaly.

Je to fakt neslušný. Přišlo mi to jako supermanovský konec a chtěl jsem jí pomoct. Zastavila raketu, odletěla do vesmíru. Tak jsem si říkal: Úsměv pro kameru. To je v pohodě. Chápu, žes nechtěl být nezdvořilý. Jo, není to, jako kdybys jí vymazal vzpomínky bez jejího vědomí. Něco takovýho bys neudělal. Cože?

Ale nic, jen plácá. Hej Batmane, nechceš se zeptat Carol, jestli nechce znát tvou tajnou identitu? To si piš, že chci! Ale mám pocit, že by ji to nezajímalo. To pro tebe musí být opravdu trapas. Ne, není. Je mi to úplně volný. Tvoje kočka právě sežrala můj hrnek s kafem.

Jo, občas to dělá. To je v pohodě, mám tu ještě jeden. Ty máš v opasku hrnek plný kafe? Mám tam i spoustu dalších věcí. Protože jsem Batman. To není obyčejná kočka. A navíc má v sobě Teserakt. O tom víš? Jasně, že vím.

A právě proto tuhle věc nespustím z očí. Takže Kree byli poraženi a Země je v bezpečí. Co bude dál? Začneš sestavovat tým superhrdinů? Ne. Říkal jsem si, že s tím ještě tak 10 let počkám. Divný, ale proč ne. Divím se, že jsi tak v pohodě. Čekal jsem, že budeš víc naštvanej, když tě ta věc připravila o oko. Já jsem hodně naštvanej.

Už nikdy nebudu věřit žádný živý věci. Po takový zradě, která na mě byla spáchána. A o tý zradě budu mluvit po desetiletí, Goose! Dokud nebudu mít pocit zadostiučinění. Už se to stalo zas. Proč, Goose? Proč?

Nechci, aby to vyznělo tak, že mě nic z tohohle vůbec nezajímá, ale mohli bychom se vrátit k tomu, jak pomoct mým lidem najít nový domov? Jasně. Takže nějakou dobu budu pryč. Dala jsem Furymu pager pro případ, že byste mě zase potřebovali. Ale jen pro stav nouze! Jo, já vím, já vím. Jen pro stav nouze.

NEW YORK 2012 Do háje! Tohle je stav nouze. ODESLÁNO Dostala jsem zprávu. Oč jde? Mimozemšťani útočí na naši planetu. Dobře, jdu na to. Kdo to sakra byl?

To je Captain Marvel. Ona je tak trochu první Avenger. Myslel jsem, že já jsem první Avenger! Hotovo. Díky, Carol! Dej vědět, až mě zas budete potřebovat. Nevím, co si o tom myslet. Ale no tak.

KONEC Překlad: marysol www.videacesky.cz Jak vůbec víš, jak s touhle technologií zacházet? Jsem fakt chytrá. Dobře, to už by stačilo.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Because.....

00

Odpovědět

Proč by jí neměl říkat, at se usmívá do kamery?

76

Odpovědět

Protoze SJV

23

Odpovědět

Je to narážka na tzv. catcaling - pokřikování na ženy na ulicích, což je v amerických městech častý jev. Většině žen je to nepříjemné, když na ně cizí týpci pokřikují 'Smile!'. Nechtějí aby jim něko diktoval jak se mají tvářit.

54


Odpovědět

+SeraphineToto může omínusovat jen sebestředný mdlý mozek.

03

Odpovědět

+mykanecTaky se divím, co je špatného na tom, se zeptat.

11