Spider-man: HomecomingJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:9 447

Nový díl Jak to mělo skončit je tentokrát napsaný podle návrhu fanoušků. Co říkáte na nové konce Spider-man: Homecoming?

Přepis titulků

Asi máme padla. Jsi si jistý, že máme všechnu tu mimozemskou techniku? Jo, to je nejspíš všechno. Mám skvělý nápad. Co kdybyste se ujistili, že je to všechno, než nějaký potenciální zloun najde náklaďák emzácké technologie, protože jste byli líní bezpečně řídit tuto operaci sběru mimozemských věcí pod Oddělením kontroly škod? No jo. Hele!

Tady je jeden nezapsaný náklaďák. Nechápete to. Mám dceru, takže můžu porušovat zákony. Nejsem zlý člověk. Jak to mělo skončit – napsáno fanoušky - Můžu být chlápek v židli? - Ne. - Nech mě být chlápkem v židli. Já jsem ten chlápek v židli, - Co? - Kdo to je? - Monstr chlápek. Může být jenom jeden.

Hej, velkej ptáku. To ti nepatří. Co? Převleková dámo, co to bylo? Řekl jsi, že mám zvolit ideální nastavení sítě pro tento scénář, tak jsem aktivovala okamžité zabití. Proč je to vůbec jedna z možností? Je mi patnáct. Ne, ne, ne. Karen, co se tam nahoře děje? Chitaurijské jádro vybuchlo a způsobilo strukturální poškození výtahu.

- Mí přátelé jsou nahoře. - Nebojte se, to zvládnu. Vylezu po zdi a budu doufat, že je nahoře vstup. Nebo můžete jít vchodem a chytit je dole. Jasně, to by bylo o hodně jednoduší. Jsi fakt chytrá. - Zníš úplně jako Peter Parker, který se ztratil. - Co? Kdo je Peter? Neznám ho. Díky za radu, uvidíme se později. Hej!

Tak nic, jsme v pohodě. Jaký to bylo, Karen? Skvělá práce, Petere, byl jsi úspěšný z 98 %. Dobře. Teď jsi úspěšný ze 100 %. Dobrá práce, hochu. Spider-man, jo! Nezahrávej si se mnou, hochu.

Zabiju tebe a všechny, které miluješ. Miluju Liz. Znamená to, že zabijete svoji dceru? Tentokrát jsi vyhrál, Spider-mane. NEBO - Zabiju tebe a všechny... - Mám vaši ruku. Hele, máte supersílu? - Pač já jo.

- Pusť mě. Vypadá to, že vy ne, to máte blbý, protože toto pro vás musí být fakt trapný. - Řekl jsem, pusť mě. - Úder do krku. Pomoc! Tenhle chlápek má zbraň a vyhrožuje, že mě zabije. NEBO - Nezahrávej si se mnou, hochu. - Proč? - Protože jsem Batman. - Co? Dobře, máme sbalený všechny tyhle vzácný věci Avengerů a jsme připravení letět. Teď zapneme autopilota a budeme doufat, že se bez problémů dostane na novou základnu.

Mám skvělý nápad. Proč se neujistíte, že to bude někdo hlídat, místo předpokládání, že nikdo nebude chtít ukrást všechno z tohoto drahého letadla? Tak fajn. Nazdar, kluci. Mýlil jsem se v tobě. Myslím, že s troškou pomoci budeš pro tým opravdovým přínosem. Pro...

pro tým? Jo, pro tým. Takže až budeš připravený, proč si to nezkusíš? A já představím světu nového oficiálního člena Avengers, Spider-ma... Tak to jo! Po tomhle jsem vždycky toužil. Jsem Spider-man! Jdeme! Teď jsem Avenger, věřili byste tomu? Je to úžasný!

No není to úžasný? Tony, tohle děcko ještě ani neodmaturovalo. Takže odcházíš ze školy, abys bojoval se zločinem? Nemůžeš žít s Avengerama. - Může? - Jasně že může. - Dal jsem mu oblek a řekl jsem mu, že je součástí týmu, takže je součástí týmu. - Jo. Ty jsi dal puberťákovi vyzbrojený superoblek. Jsem jediný, komu to přijde divný? Ani jsi to neprobral s tetou May.

Peter je nezletilý. Tohle vypadá jako únos. Asi tě budu muset zatknout, Tony. Iron Man vs. Superman? To je miliardový nápad. Ale nechtěl bych tě veřejně zničit, takže zdvořile odmítám. Ne... nemůžeš... nemohl bys mě zničit. - Myslíš, že nemám kryptonové střely v rukávu? - Máš? - Friday, přdej kryptonové střely na seznam úkolů.

- Ano, pane. Chlapi, poslouchejte, on si to zaslouží, jde domů, tohle je jeho domov. A já jsem pro něj skvělý otcovský vzor. Lákáš nezletilého do Avengerů a vytváříš náhradního Iron Mana. Jo, má takový oblek a všechno ostatní. Nikdo nikoho nenahrazuje. Jo, vážně? Jak to, že jsi dal padák do obleku novýho kluka, a ne do mýho, který má vážně lítat? Jak to?

- To byla designová chyba, napadlo mě to až u Spider-mana. - Máš padák ve svém obleku? Ty mě nahrazuješ, že jo? Znovu. Pane Starku, já nechci nikoho nahradit, to by bylo na nic. - Jo, je to na nic. Být nahrazen je fakt na nic. - Teď víš, jak se cítím. Lidi, je mi to fakt líto, asi se prostě cítím tak šťastně, víte? Byly všechny ty restarty a změny, ale zvládl jsem to. Konečně jsem doma. A vím, že už mě nikdy nenahradí.

Tím si nebuď moc jistej. Co tu děláš, nejsi superhrdina. Ráda kreslím lidi v krizi. To jsi ty. Co? Jejda, tenhle ne. Tenhle. Jsi tak zlá.

- Co to s... - Bacha na jazyk!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako toho potenciálu s Batmanem mohly využít víc, přece jen ne v každýn filmu je ten nejlepší představitel Batmana

20

Odpovědět

Ta poznámka, proč Peter Parker nevyužil v autě svou supersílu mi přijde dosti trefná a asi mi už při každém shlédnutí vrtat hlavou. Na druhou stranu se vždycky asi dá argumentovat tím, že tu je Peter Parker malý kluk, kterého jde snadno vystrašit. Pro mě osobně jeden z nejlepších HISHE!

170

Odpovědět

Tak k***a ale když zvednu autobus v patnácti, tak mě nemůže týpek s gunem vystrašit. Navíc byl dost v klidu na to, aby tam nechal mobil jako sledovačku. By vyřídil badguye a ještě by si zašukal s tou čokoslečnou.

121

Odpovědět

+HoničV té scéně neměl nikdo v úmyslu zranit nikoho IMHO a ta pistole byla jenom na ukázku toho, jak vážně to myslí. Kdyby zastřelil nezletilého před tunou svědků, tak by si moc nepomohl. Kdyby ho Peter napadl, tak by si taky nijak nepomohl. Peter by byl ten špatný a vzhledem k problémům, co už měl, by ho nejspíše vyhodili ze školy. A k tomu možná další oplétačky.

Asi nad tím přemýšlím až moc, ale IMHO takto v civilu před svědky měli oba svázané ruce. A zbraň byla pouze na efekt, aby Peter dostal strach, pokud se nestáhne a nenechá ho na pokoji.

51

Odpovědět

+TStancekTakže když na tebe někdo vytasí kvér a ty ho odzbrojíš, tak zatknou tebe, protože k***a JúEsEj, nebo jak??

21

Odpovědět

+HoničStale by to jeste musel dokazat, za na nej tu zbran vytahl drive, nez ho napadl. A budou spise verit "sporadanemu tatinkovi" (tak ho spolecnost vnima) nebo aktualne tezce problemovemu pubertakovi?

Tak ci onak, v civilu pred svedky si mohli maximalne popovidat a oba si toho byli vedomi.

30

Odpovědět

Zdravim jak jsou na tom videacesky ohledne té novely zákona o titulkování? spousta překladatelských webu uz ukoncila činost kvuli tomu :(

41

Odpovědět

Jaká novela?

60

Odpovědět

Cože? To mluvíš o té novele zákona o elektronických komunikacích? To se týká např. ČT a ukládá jí to část pořadů vysílat v původním znění s titulky, aby se lidi učili anglicky (ehm, prý). To by měli překladatelským webům spíš poděkovat, ne? Nebo - jaký je problém?

31

Odpovědět

Because I´m Batman!!! LOL

81