Amazing Spider-Man 2Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:6 213

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak se ve skutečnosti stalo, že se Spider-Man potká se svými kolegy z MCU v připravované Občanské válce.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Všichni přicházíme o ty, na kterých nám záleží. Ale to nevadí, protože jsme odmaturovali. Jednoho dne už tu nebudem. Jednoho dne všichni zemřeme. A obzvlášť vaše přítelkyně. Boha jeho, takovej spoiler!

JAK MĚL SKONČIT AMAZING SPIDER-MAN 2 JAK MĚL podle fanoušků SKONČIT AMAZING SPIDER-MAN 2 Tomu říkám úkryt. Tak tak. Pokud mi teda někdo nerozbije kalkulačku. Třeba náš syn! Retroviralhyperlapsie.

Nikdy jsem ti to neřekl... ale je to dědičné. A to jako víš celou dobu? A říkáš mi to až teď? Myslíš, že mi na tobě záleží? Koukni se na mý nehty! Loupe se mi kůže jak ňákýmu skřetovi! Hnus!

Víš ty co? Nebudu z toho dělat vědu... Tys žil docela dlouho. - A jsme nechutně bohatí. - Skřetí nemooc! Jde si pro tebee! Seš divnej, táto. Taky tě nesnáším, tady je všechno, co mám. Nádrž plná úhořů... Zavřels na víkend víko? Mám dojem, že jo.

Mám skvělej nápad. Co kdyby ses ujistil, než do toho někdo zahučí a stane se z něj elektrickej mutant jen kvůli tvý lenosti zavřít poklop úhořům? No jó! Hele, tamhle plachtí ňákej chlap. Ty jo, fakt že tam málem zahučel! Potřebuju tvojí krev!

- Zachraň mě! - Já ti nevím. Nezní to moc bezpečně, může tě to zabít. Ty vole, kámo. Já si jí přece nepíchnu rovnou do žíly. Dám to profíkům, který z ní udělaj lék. Dobře, tak já se s nima sejdu. Nechci přece, aby se ti něco stalo. Proč taky. Jsme kámoši, Petere.

Có?! Jakej Peter? Poznám přece tvůj hlas. Au! To zní docela hustě. - Co? - Nezvažovals náhodou dubstep? Dub step? Jo, dubstep.

Děcka to žerou. Určitě bys válel. Vy mě vidíte! COPAK NEVÍTE ŽE JSEM ELECTRO COPAK NEVÍTE Já to s tím vlastně neumím..! A NAKONEC...

Okamžitě se vrať v čase! Nemám tucha, co se děje. - Tohle jsem nečekal. - Já vím, že to umíš! Taky jsi takhle zachránil svojí holku! Tak to udělej znovu! Od sedmdesátých jsem to nedělal, kámo... - Nechci se k tomu vracet. - Nedělám si prdel, vole! Ihned se vrať a naprav to!

Hrabe mi! Byla pro mě všechno! - Já vím, ale nemůžu jen tak... - Nejdřív mí rodiče! Pak strejda Ben! A teď ona?! Dokonce jsem u jejího hrobu zahlídl tátu! Fakt už nevím, co je pravda a co ne! Hlavně klid!

Tohle přece vůbec nejsi ty. Je smrtelnej, zastřelím ho! Do hlavy! Klídek, mladej... Přece... Mě nemůžeš zastřelit. - A proč jako?! - Protože jsem rychlejší než kulka. Ne, protože jsem Batman! Přestaň, akorát to zhoršíš.

No tak Parkere, město tě potřebuje! Vím, že je to těžký... ale tímhle rosteš! A jakoby náhodou zrovna nějakej Rhino terorizuje čtvrť. Skvělá příležitost. Je mi to fuk! Chlupatý si poraděj! Já být Rhino!

A já teď- - Vrať čas! - Nemůžu! Jako fakt? - Vrať to! - Nejde to! - Ale jde! - Nejde! - Dělej! - Není to správný! - Tohle je magořina... - Tak strašně mi chybí! - Uklidni se.

- Vrať mi ji! Vrať mi ji! VRAŤ MI JI!!! Takže se stěhujem do Londýna! - Tys vrátil čas, co? - Jakto, žes to poznal? Protože jsem Batman! KONEC Electro si užil svou oslavu a jeho album získalo ocenění. Harry našel lék a všechno dobře dopadlo.

Sony se dohodlo s Marvelem a z Avengers 3 se všichni po...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky jsem v tom díle nechápala, proč mu tu krev prostě nedal.

62

Odpovědět

díky hishovi že mi připomněl tak úžasný klenot jako je AudioNetwork - Mars :)

22

Odpovědět

ten konec !!

40

Odpovědět

Je to hanba, že Batman z HISHE ještě nedostal Oscara. Doufám, že ho získá dříve, než Leo! :DDD

292

Odpovědět

because I m Batman .......bože dlho som sa nezasmial ako pri tomto dielu :D

191

Odpovědět

Uplne sem zapomnel, ze nejaka dvojka byla, pak jak se ukazal Electro tak sem si hned vybavil Jamieho Foxxe a uvedomil si, ze sem to videl. Skoda, ze to tak pohnojili, ale u Marvelu mu bude urcite lip a uz se tesim jak se predvede po boku Iron mana v Civil War.

192

Odpovědět

V Civil War sa spiderman len "mihne". Producenti filmu nechceli, aby odputaval pozornost od hlavnych postav- kapitana a ironmana.

13

Odpovědět

+readytogoPodle toho co psali, tak by měl mít nějaký prostor. Protože sám Tony si ho najde a přemluví ať jde s nim a k tomu mu dá nový vylepšený kostým. Civil War by měl být pak odrazový můstek pro samostatný pavoučí film, aby zase nemuseli začínat od začátku. To samí platí u Black Panthera. U něj to bude taky představení postavy, aby mohli navázat samostatným filmem a lidi přišli na ne tak známou postavu.

50

Odpovědět

OK, tohle bylo zatraceně perfektní.

P.S.: Překlad perfecto! :D

190

Odpovědět

díky.)))

31

Odpovědět

:-D výborné....

81

Odpovědět

Batman jako vždy nejlepší.

1133