Amazing Spider-ManJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:6 449

I v novém roce se k nám vrací skupina HISHE, aby si mohla utahovat z největších filmových hitů. Dnes si na paškál bere zatím poslední dobrodružství Pavoučího muže, který se letos dočká druhého dílu. A pokud si myslíte, že Spider-Man je borec, tak Superman s Batmanem vám dokážou pravý opak.

Přepis titulků

Bože! Sundejte je ze mě! Co jsem si myslel? Je tu plno pavouků! Proč jsem sem vůbec chodil? JAK MĚL SKONČIT AMAZING SPIDER-MAN JAK MĚL SKONČIT AMAZING SPIDER-MAN - napsáno fanoušky Speciální host: Speciální host: STAN LEE Fakticky!

Takže, Petere, z toho plyne... Odpovědnost... Volba a... Důležitost a... Věci a... A tak podobně. Chápeš, co se ti snažím říct? Chceš tím říct, že s velkou mocí přichází i velká zodpovědnost?

Jo, přesně tak! Přesně tak! Díky, sám bych to lépe neřekl. Pěkně jsme si pokecali, Pete. Jděte mi už někdo koupit ty vajíčka! Zachránil jsi mého syna. Děkuju. Kdo jsi? Jsem Spider-Man. Takže teď půjdeš zachránit i ta ostatní auta?

No, najednou mi do toho něco vlezlo. Ale určitě budou v pohodě. Tak, nákresy mého ďábelského plánu jsou hotovy! Nastavím to na smyčku, kdyby tu náhodou někdo šmejdil a chtěl vědět, o co mi jde. Cože? Máš pravdu, pravděpodobně bych to tu neměl nechávat všem na očích. Díky, kamaráde. Jsem rád, že vás tu za mnou chodí celé stovky a radíte mi.

Páni! Tohle je neuvěřitelně perfektní, jak se tu kvůli mně seřadily ty jeřáby. Nic lepšího jsem si nemohl př... ale ne! Došla mi pavučina! Slib mi něco. Gwen z toho vynech. Jenom tak bude v bezpečí. Dobře, slibuju. Neslibuj nic, co nemůžeš splnit! Jo, ale takové sliby jsou ty nejlepší.

Cože? No to jsi snad neřekl! Proč se smějete? No ty vole! - Nesmějte se mi! - Dobře, slibuju, že se nebudu smát. Neslibuj nic, co nemůžeš splnit! Proč? Takové sliby jsou ty nejlepší. Kdyby to byla pravda, tak všem všechno projde.

- Já vím. - Hele, chlapi... - Chtěl jsem být milej na svoji holku. - Jo. Potom, co jsi ji nechal samotnou protrpět smrt jejího otce. Podělal sis to, kámo. Jo, ale ono ji to přejde, ne? - Jo, jasně. - Hodně štěstí. - A sakra! - Víš, co bych udělal já? - Hodil na něj Batarang? Nejspíš.

A pak bych ten protijed použil na dočasně zmraženého doktora Connorse. Gwenin otec by pak vůbec nemusel umřít. A co ti ostatní policajti, kteří se měnili v ještěry? Za den by se zase proměnili zpátky v lidi, ne? Taky jsi ten ještěrčí vzorec měl u sebe, než kapitán Stacey zemřel. Proč jsi mu trochu nedal? Možná by regenerativní schopnosti z té látky zhojily jeho rány. To mě vůbec nenapadlo, máš naprostou pravdu. No...

Jsem Batman! Já bych prostě jen vrátil čas. - A všechny zachránil. - Nemůžu tomu uvěřit. - Stydím se. - Hoď to za hlavu, chlapče. Mohlo to být horší. Mohlo to být o moc horší. KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Co to...?

Kdo mi to krucinál rozmlátil knihovnu? Byl jsi to ty? Starku? Thor! Vsadím se, žes to byl ty, Hulku! Že jo? My v tomhle příběhu ani nejsme, Generalissimo. Sleduju vás!

Nazdar, lidi! Doufám, že se vám to video líbilo. Moc děkujeme všem milovníkům komiksů, kteří nám pomohli napsat scénář. A ještě větší poděkování patří jedinečnému Stanu Lee. Pomozte nám, prosím, poděkovat tím, že budete odebírat jeho kanál Svět hrdinů Stana Lee. Bylo skvělý, že se chtěl tohohle projektu zúčastnit. Podle nás se vám bude líbit to, co na tom kanálu dělají, tak je jděte omrknout. Dobře, díky moc za zkouknutí a... On si sedí v kavárně.

Sedí si na sedačce a pak potká skutečného Stana Lee z masa a krve. To není fér! Tak jo... Já se vypořádám s tímhle týpkem a vy si užijte týden. Já jsem Spider-Man! Mějte se.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta kavárna je vážně super nápad!

190

Odpovědět

Dík za preklady z kanálu HISHE. Okrem filmov a seriálov robia aj ako by mali skončiť niektoré hry a pár videí je vážne dobrých. Mohli by ste preložiť aj niektoré z nich?

90

Odpovědět

Amazing Spider-Man - dějově stejné jako původní, akorát jiní herci. A teď, všichni do mě :D

1212

Odpovědět

Víceméně máš pravdu jenom ty herci jsou horší.

265

Odpovědět

Kdo je ten týpek, kterej se prošel za tím oknem? :-D

93

Odpovědět

Zkoukni si Spideyho trojku a pochopíš ;-)

300

Odpovědět


Odpovědět

+Salemjo jo zlá chůze je fakt dobře zahraná :-)

80

Odpovědět

Koho by zajímala ta hudba na začátku, je to "Audio Network - Mars"

22

Odpovědět

Nejvíc mě rozesmál Tobey na konci.

350

Odpovědět

Yeah, much worse :D

210

Odpovědět

Spider man je looser, kam se hrabe na všechny ostatní.

1420

Odpovědět

Je uvolněnější?

187

Odpovědět

No, ubrečený spider-man neměl v první řadě vůbec vzniknout...

250

Odpovědět

mohlo to být o moc horší :D:D zabili

300

Odpovědět

Things and stuff :D

302

Odpovědět

Libi se mi jak Batmat do detailu popisuje co by udelal a Superman pak jen proste uplne v klidu "Ja bych proste jen vratil cas a vsechny zachranil." :D

891

Odpovědět

BATMAN* (Az ted jsem si toho vsiml :D )

190

Odpovědět

S těma přeměněnýma policajtama jsem si říkal to samý :D a taky nikomu nebylo divný, že hozeným míčem ohnul tu fotbalovou branku... a že nikdo nevysledoval, kam šly ty prodaný pavoučí sítě, když se najednou ukázal někdo, kdo je používal :D

210

Odpovědět

Bezvadny :) já osobně měl ale raději Tobeyho jakožto spider-mana .

1237

Odpovědět

Přesně. Tobey vypadá jako "normální kluk z davu", jeho outsiderovství se mu dalo věřit. A Garfield? Jasně, nafoukaný vlasy, cool hadry... ale nikdo ho nemá rád! Jojo...

685

Odpovědět

+Polaale zas spiderman má hláškovat a to tento spiderman více méně dělal .. starej filmovej spiderman byl nudnej dokud na sobě neměl symbionta

2318

Odpovědět

Tobey byl lepší Parker , Andrew je lepší Spidey tak na to koukám já .

476

Odpovědět

+ElhonzoAni jeden ale bohuzel nepripomina toho komiksovyho, kteryho mam treba ja nejradsi..jinak mam oba rad, na starym sem vyrost, novej se mi libil a tesim se na dalsi dil :) Jen me stve ze Spideyho jeste neudelali jako starsiho chlapka, kterej mozna porad hlaskuje, ale nechova se jako pubertak. Takovej je treba v The Amazing Spider-Man: Navrat.

81