Spider-Man: HomecomingUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:9 407

Hlas upřímných trailerů dnes rozebere jeden z loňských hitů MCU.

Přepis titulků

Pozor, diváku, čichám, čichám spoilery. Od roku 2002 jsme tu měli 6 filmů, 2 rebooty a 3 Spider-Many. Teď, když už všichni začínají mít téhle série plné zuby, se přitočí Marvel a vyprodukuje líbivou komedii a zaručí Spider-Manovi místo v kině, dokud bude slunce svítit na nebi. Spider-Man: Homecoming. Toby Maguire v tom nedokázal pokračovat, Andrew Garfield to nedokázal rozjet, ale Tom Holland to pořádně roztočí ve skvělém rebootu, který předpokládá, že se vyznáte v MCU.

Jsem si jistej, že je to válečný zločinec, ale to neva. Je tu úplně vynechaná origin story, herec bez předčasně zestárlé tváře a zloun bez vynuceného spojení s Peterem Parke... Jsem Lizin táta. ...dobře, dva ze tří taky ujde. Sledujte úplně nový pohled na Spider-Mana. Teď je mileniál, který nedá mobil z ruky...

- Jaká je současná jednotka... - Můžu to vzít? Bude to jen minutka. - Jasně, dobře. ...neustále vloguje, dívá se sám na sebe na YouTube a nemá žádnou trpělivost. - Jak dlouho jsme tu? - 37 minut. - Co? Má obvyklé schopnosti Spider-Mana, a k nim jednu mocnou novinku. Nikdy nemusí čelit následkům svých činů. Klidně si odkráčí, když má zůstat po škole. Hej, kam jdeš? Vrať se. Odejde z týmu.

Nemůžeš skončit, pak se vrátit a čekat, že tě budem nadšeně vítat. Vítej zpátky, Petere. Zatýká nevinné lidi. - Neměl bys krást auta, je to špatné. - To je moje auto, debile. Zničí auto, zničí obchod, zničí trajekt a život své přítelkyně. Ať se s tebou děje cokoliv, doufám, že to vyřešíš. Buďte si jistí, že tenhle vypouštěč sítí z toho vyvázne jen s napomenutím. Jsi hodnej a chytrej kluk, tak se podle toho začni chovat.

- Dobře. - A teď vypadni. Čím jsem starší, tím víc musím dát Jayi Jonahu Jamesonovi za pravdu. Je hrozbou pro celé město. Chci, aby byl ten arachnoidní lezec stíhaný! Viděli jste ho jako Batmana a Birdmana. Teď se připravte na třetí roli Michaela Keatona s křídly, Vultura. Je to těžce pracující chlap, kterého si podá Stark Industries, a namísto podání žaloby na miliardáře, který se zachoval špatně, sestrojí obří, ptačí, mechanický tryskový batoh?

Budete se nudit, až bude Vulture a Spider-Man bojovat v čistém CGI, ale až bude prostě Michaelem Keatonem, budete se upřímně bát. Bojíš se? Jsem si jistý, že jsi byl nadšený, když se v tom výtahu ukázal tvůj kámoš Spider-Man. Promiň, strýčku Bene a Richarde Parkere, ve městě je nový táta na baterky, Tony Stark. Iron Man je zpět jako bohatý, opilý nevlastní taťka, jakým jste čekali, že bude, který ti postaví zabijácký robotí oblek...

Aktivuji okamžité zabití. ...pošle tě do bitvy v patnácti letech, potom vám zavolá o svém rodičovství, dokud to nezvořeš tak, že si tě začne zase všímat. Nefunguje to, chci zpátky ten oblek. Vážně, Tony? Právě jsi bojoval se svým kámošem kvůli možnosti dohlížet na superhrdiny, a necháš tu pobíhat svého super mazlíčka? Věnuje ještě někdo pozornost čásové lince?

Už je to skoro stejně odfláklé jako X-Meni. Pošle Bishopa zpět v čase. - Ne, pouze jeho vědomí do jeho mladšího já. - Páni.. Užijte si další super hit, jehož úspěch vůbec nebyl zaručený. U jeho zrodu totiž stála dvě soupeřící studia, šest různých scenáristů a režisér dvou nízkorozpočtových indie filmů. Jako kdyby Sony konečně zjistilo, jak udělat dobrý Spider-verse... Stačí to nechat na Marvelu.

Hrají: Tom Nizozemsko, Opilec Star, Pouze vítězové berou drogy, Šéf, Hlas Jennifer Connellyové bez těla, Můžeš mi říkat Karen, jestli chceš. Marisa To-May, Vulture (aneb nečekaná přednost v podobě obsazení Michaela Keatona), Technicky vzato je ve filmu, Tony Ravioli, Mary víla Jane holka Ahojky, Martine Starre, Vážně neobvyklý asijský parťák, A Wonder Woman?

Ten, co leze po stěně.

Je ohrané dát tam scénu ve výtahové šachtě, to má Spider-Man furt. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Film jako jinej Spider-Man není špatnej, i když trpí ohranným klišé většiny amerických filmů (včetně komiksů), ale mě osobně se třeba záporák Vulture líbil, když tedy nepočítám ten závěrečný CGI souboj, který byl děsný...

00

Odpovědět

Díky za videjko! :-)
The perks of being a translator.

00

Odpovědět

Any questions?
David Pumpkins!

20

Odpovědět

Toho záporáka jsem nepochopil, ale film byl celkem fajn.

18