Spider-Man trilogieUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 855
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na původní trilogii Spider-Mana.

Přepis titulků

Od studia, které nikdy nenechá Spider-Mana spolupracovat s nikým jiným, přichází kmotrovská trilogie superhrdinských filmů, protože první dva jsou úžasné a ten třetí stojí za hovno. Původní Spider-Man trilogie Připravte se na epickou superhrdinskou trilogii, ve které je Spider-Man 1, příběh o Peteru Parkerovi, který má problémy se svými schopnostmi, rozchází se s Mary Jane a bojuje se superzloduchem, který se na konci zabije, Spider-Man 2, příběh o Peteru Parkerovi, který má problémy se svými schopnostmi, rozchází se s Mary Jane a bojuje se superzloduchem, který se na konci zabije, a Spider-Man 3, příběh o Peteru Parkerovi, který má problémy se svými schopnostmi, rozchází se s Mary Jane a bojuje se superzloduchem, který se na konci zabije.

Počkat, oni udělali ten stejný film třikrát za sebou? Toby Maguire hraje Petera Parkera, chlapce s tváří štěňátka a hlasem menšího, méně hrozivého štěňátka.

Brečel jsem jako mimino, když jsi hrála Popelku. Když tohoto studenta, fyzika, žurnalistu, rozvozce pizzy kousne radioaktivní pavouk, bla, bla, bla, schopnosti, bla, bla, bla, zodpovědnost… S velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Jasně, vole, chápeme to. Sledujte Spider-Mana, jak létá se svými značkovými schopnostmi lezení po zdi a vystřelování pavučin a ještě několika dalšími, jako jsou pavoučí smysl, občas, navrhování kostýmů a pavoučí slzy.

Seznamte se s Mary Jane, láskou Peterova života a nejhorší přítelkyní vůbec. Tohle není o tobě, tohle je o mně. Začnete nenávidět její zubatou tvář, když podvede svého přítele se Spider-Manem, podvede svého snoubence s Peterem Parkerem a podvede Petera Parkera s jeho nejlepším přítelem.

Budete se divit, proč se někdo obtěžuje zachraňovat ji znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu dokola. Máš talent na zachraňování mého života. Svezte se, když Spider-Man bojuje s ikonickými superzloduchy, kteří, i přes šance miliarda ku jedné, mají osobní vztah s Peterem Parkerem, jako třeba jeho profesionální mentor, doktor Octopus, vrah jeho strýce, Sandman, jeho rival v práci, Venom, otec jeho nejlepšího přítele, Green Goblin, a jeho nejlepší přítel, ten druhý Green Goblin, sledujte, jak tito kdysi dobří muži bojují se svými vnitřními démony jediným způsobem, který znají, glumováním.

Zabil jsi je. My jsme je zabili. Ne, ne, ne, nejsem zločinec.

Skutečným zločinem by bylo nedokončit, co jsme začali. Představ si, kdyby se k nám přidal. Jeho tvář vypadá o hodně líp s maskou. Takže než se podíváte na další díl toho hipsterského rebootu, posaďte se ke dvěma vtipným, nevinným skotačinám o puberťáckém superhrdinovi a obřímu hovnu, kterému se podařilo zničit Petera Parkera, Venoma, Gwen Stacy a celou franšízu při jednom. Ne.

Přestaň, co se děje? Proč to děláš? Prosím, prosím! Tohle je tak trapný! Jéžiš, vážně? Teď koukejte na tohle. Proč?! To je strašný. Hrají: Kadící Spider-Man, Osborn Velký a Mocný, Kirsten Začíná, Gwen Stefani, Will.I.

Em Da Foe, Inspektor Šikula, Blandman, Fajn, Popelavý Larry, Černý sliz a Hlodavčí tvář.

Spider-Man trilogie Posero. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Spiderman je ta nejvetší nejstupidnější velesračka co kdy kdo natočil, nedodíval sem ani jeden díl co dávali v TV ikdyž sem tomu chtěl opravdu dát šanci, tak to nešlo a to Sama Raimiho miluju (krom tohohle úletu samozřejmně). Zlatý Darkman.

111