Spider-Man: Paralelní světyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:6 593

Hlas Upřímných trailerů se tentokrát blíž podívá na výherce Oscara za animovaný film, na film Spider-Man: Paralelní světy.

Přepis titulků

Už roky se Sony snaží rozjet svůj vlastní Spider-vesmír. Některé byly dobré, některé byly špatné, některé byly Venom a některé se ani nezačaly houpat. Teď jsou zpět s úplně novou strategií. Řekli si: "Kašlem na to," a udělali všechny Spider-věci zároveň. Spider-Man: Paralelní světy Připravte se na nový pohled na vašeho oblíbeného superhrdinu ze sousedství, který je pravděpodobně jeden z nejlepších filmů roku 2018, ale je v něm hodně pavouků?

Já nevím, ten film je umělecké dílo, lidi. Možná jenom zabiju čas tím, že tady budu mačkat náhodné čudlíky. Co dělá tenhle? Teda, nemyslím si, že jsem ještě ve své nahrávací kabině. Kdo jsi?

Já jsem Epic Geek Girl, hlas Upřímných trailerů z jiné dimenze, jsem veselá, pozitivní a emocionálně zdravá. - A? - A co? Takové vysvětlení nám dal ten film. Chceš se na tohle spojit? - Jasně. Připravte se na nový pohled na franšízu Spider-Man, která spojuje ohromující práci s kamerou a vizuální prvky jako z horečného snu. S New Yorkem plným multikulturnosti a hip-hopu, který dokazuje, že product placement Sonyho je v multiversu jediná konstanta. Vytvořili superhrdinský film ničící vzory, s troškou Deadpoola a LEGO Batmana...

- Schovej si to na Comic-Con. - Co je Comic-Con? ...srdcem Supermana a vizuálním stylem Pix-, tahle animace nevypadá jako nic, na co jsme si zvykli. - Dělají taky všechny animované postavy ve vaší realitě tu věc s obočím? - Jop. Začíná tu být docela plno, kdo jste vy tři? Jsem Epic Dungeon Master, cestovatel z daleké dimenze, který si vydělává na chleba tím, že kritizuje filmy. To jsem já, Epic Telenovela Woman, přidávám do Upřímných trailerů vášeň.

- Dobrej, já jsem Australian Voice Guy, jsem Australan. - A to funguje jak? - Kozy. - Jasně. - To dává smysl. - Budeme pokračovat v této výpravě? - Jdeme na to. Zaparkujte své Petery, protože v sousedství je úplně nový Spider-Man, Miles Morales. Je to sladkej, nerdy kluk ze střední, kterého kousl radioaktivní pavouk, a pak byl roztrhán na kusy smrtí svého strýce a svou láskou ke Gwen Stacy. Počkat, jak to že je úplně nový? Tenhle Spider-Man má rád Post Maloneho?

Teď už končím, baby, jsem troska. - Jo. - To dává smysl. Ale v jeho volných botách byste nechtěli jít ani míli, protože tenhle Spider-Kluk nemá jenom jeden puberťácký problém, má je všechny! - Od náročného táty, - hledání svého uměleckého hlasu, - zapadnutí v nové škole, - zakázané první lásky z daleké dimenze, - prvního bydlení pryč z domova, až k pubertě. To je pubertou.

Nevím, proč jsem to řekl. Čéče, prostě tolik puberty! Prosím, přestaň lepit. Ale Miles není na své Spider-Poslání sám, protože se k jeho párty přidává spousta Spider-Lidí. - Od verze se sexy tělem, - po verzi s tělem taťky, Nicolas Cage, který hraje sám sebe, Občas zapálím sirku, jenom abych něco cítil.

Cokoliv. John Mulaney, který hraje sám sebe, Právě jsem si umyl ruce, proto jsou mokré. a jedna, která vypadá jako anime tak moc, že se divím, že ji nevlastní Funimation. Společně budou bojovat s novým pohledem na staré záporáky. Jako třeba chaotický neutrál a naprosto děsivý Prowler, a verze Doc Ocka jako sexy kočičí dámy. Vede je Kingpin, tragický zloduch, který oplakává ztrátu své ženy, svého syna a svého krku.

- Hele, neber mi vtipy v mé vlastní kabině. - Soráč, chlape. - Tohle je chaos. Jak to ten film zvládal? Tak zkuste film, který zněl jako hrozný nápad, když jste o něm slyšeli poprvé, - ale nakonec byl tak dobrý, že se nemůžeme dočkat dalšího Milese - nebo Gwen Stacy, nebo čehokoliv, co si pro nás připraví, jsem pro, jako protinožec, chápete? Jsem Australan. Co takhle tragická sága Spider-Mana, který potká svůj vlastní klon, oba dva věří, že jsou ten pravý Peter Parker, až do vrcholného cliffhangeru, kdy jeden zemře ve výbuchu, ale byl to ten pravý Spider-Man, nebo jeho klon?

Až na tady tento. - Tak lidi, byla to sranda, ale je čas to zabalit. - Jak to chceš udělat? Hrají: Sledoval bych 500 Milesů, Peter Piner vytrhl smečku Peterů Parkerů, Depresní tepláky, depresní tepláky, jsou tak smutné, jak jen to může být.

Blonďatá samotářka, Mimi šéf 2099, Chobotnicová ženská, Jan Šunka, Moje hrdinská arachnodemie, Cage proti mašině, Tetička Hay a Fialovoshala Ali.

Velká broučí šestka Víte, mohli byste zůstat, lidi, mohli bychom být rodinka Hustých Hlasů. Promiň, čéče, čekaj na mě klokani. I když tě miluji, nemůžeme spolu být, musíme se totiž vrátit do vlastních kabin. Dokud se znovu nepotkáme, můj příteli, je už úterý? A pokud tady zůstaneme, vybuchnou nám atomy, takže čauko, nerdi. Ahoj, Felicie. Doufám, že se brzy vrátí, protože na film Morbius s Jaredem Letem se sám nedívám.

Děkuji své Epic Voice-Verse kamarádce, Felicii Day, zkuste její sci-fi komický podcast Cesta ke hvězdám, ať už podcasty berete kdekoliv. A taky Mattovi Mercerovi, abyste zjistili více o Critical Role a začátku jejich animované série, podívejte se na critrole.com. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mne sa ten film páči

62

Odpovědět

myslím, že "bug hero six" není narážka na hmyz, ale na "bugy" tj. když se seká počítač a vyhazuje nějaká chybová hlášení. Takže místo "velká broučí šestka" by tam spíš mělo být něco jako "seklá šetka"?

014

Odpovědět

Já si myslím, že je to spíš narážka na animovaný film Big Hero Six, česky Velká šestka, a proto jsem se rozhodla přeložit to takto.

150

Odpovědět

+annonno to ano, ale ten "překlep" jako bug místo big určitě není myšlen na hmyz. pokud si ten film viděl/a tak se tam mimojiné jednotliví spidermani neustále sekají, protože jsou mimo svou realitu, vtipy na hmyz tam nejsou žádné. Neměla by to být urážka, ale opravdu je to spíše narážka na počítačové bugy než na hmyz, proto jsem taky "velká šestka" navrhl jako "seklá šestka" což je sobě dost podobné :)

11

Odpovědět

+xxtbug nená synonymum pro sekání počítače, ale o závadu v programu. ta se ale nemusí projevovat "sekáním" počítače.... nicméně ,zajímaly by mě i další tvé teorie z IT nebo i třeba z politiky :D

10

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaO politiku se nezajímám, nemám na to nervy. nicméně vím, jaký je rozdíl mezi "bugy" a "lagy", snažil jsem se to jen vysvětlit v souvislosti s filmem, kde to spíše vypadalo jako sekání se. Netřeba se kvůli tomu hned do někoho navážet že ano :)

00

Odpovědět

Úprimne, prečo neprekladáte aj záver videa?

03

Odpovědět

Tohle je na rozhodnutí překladatele. Pokud to nějak souvisí s videem samotným, většinou se to překládá. Pokud je to jen reklama nebo něco jiného nepříliš relevantního, většinou to nepřekládáme.

31

Odpovědět

Upřímně, asi nejlepší Spider-man film všech dob a tak jak si ho každý fanoušek představuje. Byl jsem na něm v kině za volňásky a neměl jsem veliká očekávání ale opravdu jsem se zmýlil. Jinak o Spider-hamovi jsem netušil až do tohoto filmu, když jsem odcházel z kina musel jsem se mrknout jestli to nebyla parodie na Simpsonovi ve filmu. Nebyla...

184

Odpovědět

Naprostej souhlas. Za me je tenhle animak nejlepsi spidey vubec. I ta animace je presne jako rikali v HT. Neda se prirovnat k nicemu, co jsem videli.

141