Jack Black v roli Spidermana

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:510
Počet zobrazení:12 551

Dnes tu pro vás mám jednu klasiku. Na YouTube velice provařenou parodii na Spidermana s Jackem Blackem a Sarah Michelle Gellarovou. Video bylo natočeno k příležitosti předávání cen MTV Movie Awards 2002.

Přepis titulků

Už se ví, kdo se mnou bude moderovatMTV Movie Awards? Jimmy Fallon? Zase? Ani náhodou.Je pěknej, ale... já chci někoho bombastickýho. Někoho, kdo to dokáže vzít pevnědo svých rukou. Ahoj, můžu si tě vyfotit? Sakra, zase je tady ten pošuk. Hele, hubeňoure, zapiš si to už konečně za uši.Nelíbíš se mi.

To je nesmysl. Dobře, ať už to je za náma. - Jak vypadaj moje vlasy?- Skvěle. Koukni nahoru.Radioaktivní pavouk. Skvělý. Ne, vážně, borče.Pavouk na dvanácti hodinách. Dobře, nech se kousnout.Tvoje věc. Počkej.

Tu máš, debile! Co se mi to, krucinál, stalo? Jsem najednou hrozně sexy. Jo! Moje ruce...jsou celý chlupatý a ulepený. Žádná změna. Co to... Jenga!

NÁVRH KOSTÝMU MÁLO TEPLEJ JEŠTĚ POŘÁD MÁLO TEPLEJ! TEPLEJ TAK AKORÁT! Kdo vlastně jsem? Určitě to chcete vědět? Jestli vám někdo řekl,že jsem obyčejnej chlápek, tak vám lhal.

Protože jsem týpek jménem...Spiderman, Spiderman... váš vřelý soused Spiderman. Střílí pavučinu, jak se mu zachce. Používá své schopnosti,aby pomáhal spoluobčanům. Bacha! Blíží se Spiderman! Zachraňte, prosím, moje dítě! Nezájem.

Spiderman, Spiderman... Ke spoluobčanům se vrátímo něco pozdějc. Páni!Spiderman cítí příjemnej pocit v pavokulích. Dobrý večer, slečno. Jak se máš? Polib mě, chceš-li. Asi jsem našla svýho spolumoderátora. Na MTV Movie Awards.

Sakra, došla mi pavučina. Nevadí, Jacku.Nech to na mně. - Wonder Woman!- Jo a moje neviditelný letadlo stojí přímo támhle. Vyrazíme. Šlápni na to! Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Video blokováno kvůli autorským právům Viacom. Achjo. 😥

80

Odpovědět

jako musi Sarah nechat ze ty prusvitne saty ve kterych ji jdou videt bradavky jsou jako cele video totalne awesome :D

400

Odpovědět

Jak se jmenuje ta herečka?

201

Odpovědět

Buffy :D

230

Odpovědět

Jack Black je skvělej :D

a ta slečna ... :O může být někdo víc SEXY?

215

Odpovědět

ten yoda... :D

251

Odpovědět

Awesome!

211

Odpovědět

mg kde to video je ? :D se proste ani neukaze ze tu je

210

Odpovědět

Nejde to.Proč?

192

Odpovědět

Teplej tak akorát. :D to ma dostalo..

212

Odpovědět

prej : zachraňte moje dítě ! nezájem.. :D z toho chčiju xD

221

Odpovědět

:-D

201

Odpovědět

luxusní =D

211