Třikrát Jimmy Carr

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 192
Počet zobrazení:21 110

Jimmyho Carra není nikdy dost. Aspoň takový v současnosti panuje většinový názor na VideaČesky. Proto vám tentokrát přináším tři krátká videa, která dohromady mohou posloužit jako takové menší samostatné stand-up vystoupení (bez toho, že by v něm byly nepřeložitelné slovní hříčky, které má Carr tak rád). Dnes vám tedy Jimmy Carr povypráví o pohřbech, kriketu, paralympiádě a dokonce i o Spider-manovi. Ale ne zrovna o tom, který právě běží v kinech... Poznámka: Stranraer - skotský fotbalový tým

EDIT: Zbylá dvě videa se bohužel ztratila i s titulky. 

Přepis titulků

Když byla má babička nemocná, tak jsme ji šli navštívit do nemocnice v Irsku. Byla na tom zle, přišel doktor a řekl: "Nevím... Je na tom velmi zle. Nemůže dýchat bez kyslíku." Odkud máte diplom? Z internetu? Vše zlé je pro něco dobré. Ze všeho se dá udělat sranda. I když jde o něco tragického. Každý jsme zažili pohřeb.

Smutná událost. Ale vše zlé je pro něco dobré. Každý postarší příbuzný je chodící budoucí volno. Pohřeb trvá tak hodinu. Bývá ráno a zbytek dne je jen váš. Nesuďte mě, ale když má babička zemřela, tak jsme šli hrát bowling. Ne hned, jak jsme se o tom dozvěděli. Ale po pohřbu. Život jde dál.

Ne její, samozřejmě. Hořela v rakvi. I já byl v jednom ohni - třikrát strike. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já Jimmyho žeru! Jen škoda, že se ztratilo to video o paralympiádě, to muselo mít v jeho podání pořádný koule...

00

Odpovědět

Vidím tu pouze jedno video. Kde je chyba? http://imageshack.cz/images/2016/09/08/Beznazvu.jpg

120

Odpovědět

Obávám se, že ztraceno v překladu. V systému nic nevidím...

03

Odpovědět

+JohnSorrowtaky se mi stava, ze tam kde ma byt vice videii vidim jen jedno
ne vsude, ale tady ted treba ano

30

Odpovědět

+smallshadyhm, pokud na něco takového narazíte, dejte prosím vědět - komentáře, mail, facebook. Díky moc!

00

Odpovědět

Čo?? Veď podobné videa su až pod Tagmi, na som screene si to ani neukázal, kde by ti malo zobrazovať dalšie videá potom. A tiež Ad-block by si si mohol vypnúť keď tu už chodíš.

02

Odpovědět

+NoName115"Veď podobné videa su až pod Tagmi, na som screene si to ani neukázal" - http://imageshack.cz/images/2016/09/18/Beznazvu.jpg. Nevím co hulíš ale než budeš psát hlouposti tak nejdřív přemýšlej - "kde by ti malo zobrazovať dalšie videá potom" http://imageshack.cz/images/2016/09/18/Beznazvu2.jpg, takto se zobrazují spojená videa. Adblock na to nemá vliv, na videačesky chodím už pár let takže si trochu ustřelil. Nehledě na to že i po vypnutí Adblocku je tu pouze jedno video. Vše se už ale vysvětlilo v popisu videa je edit od admina.

00

Odpovědět

taky vidím jen jedno video

20

Odpovědět

Spiderman!

243

Odpovědět

Je perfektní, ale nedivila bych se, kdyby nějaká militantní feministka či oddíl islámských skautů za jeho hlavu nabízeli horu peněz (nebo semtexu). :-)

201

Odpovědět

:D Geniální jako vždy! 10* a jen tak by the way..našel jsem si na YouTube "blind footbal" a nejlépe hodnocený komentář s 778 palci nahoru zní:"Thumbs up if you searched this video after watching Jimmy Carr's Glasgow DVD." :D

220

Odpovědět

Třikrát Jimmy Carr, třikrát hurá!

200

Odpovědět

jimmyho by to chtelo kazdy druhy den :) pls pls :)

190

Odpovědět

Výborný :D smíchy jsem klouzal ze židle :D
Ale docela bych ocenil, a myslim že ostatní taky, kdybyste udělali titulky na nějaký celý jeho DVD. Já si stáhnul všechny, ale na žádný nejsou titulky. A tý jeho blbý královský en se nedá rozumět :D Tak... jen takovej návrh :D

191

Odpovědět

Sám Ninjer v popisku píše, že spousta jeho vtípků je nepřeložitelná. Proto sem vybírá kratší úseky, které jsou zábavné i s překladem. Nicméně u celého vystoupení by se tomu nedalo vyhnout a zřejmě by to jako celek na vtipu dost ztrácelo. Aspoň tak to chápu já. :-)

188

Odpovědět

Viz BugHer0. Jen bych doplnil, že titulky na některé jeho celovečerní vystoupení existují, stačí se podívat na nejnavštěvovanější český server s titulky ;)

202

Odpovědět

Spiderman je docela dobrej, ale co takovej Prestige, nebo-li Dokonaly trik?
Soulozite ze zadu, slecna otocena smerem k oknu. Ste domluveni s kamaradem se kterym se nepozorovane vymenite, rychle vybehnete a zamavate slecne za oknem.

202

Odpovědět

:D

192

Odpovědět

"This is over, isnt it ?"

201

Odpovědět

Je nejlepší, opravdu ho není nikdy dost!

181

Odpovědět

CHCI 5 HODINOVÉ JEHO VIDEO!!!!!!!A snažte se videčesky!!Za co jinak pak dostávate ty peníze z reklamy!!!:D chci to video!:D

1879

Odpovědět

Tak tímhle způsobem spíš dřív nebo později dojdeš k úhoně...

182

Odpovědět

+BurgAle no tak,-) na to koule nemáš,-) navíc je to pravda,-)

1811

Odpovědět

Přesně Jimmyho není nikdy dost :-) super videa dík :-)

183

Odpovědět

Neodolal jsem a vyhledal jsem si blind football. Smutný, fakt smutný. Ty slepý parchanti hrajou líp než my, když si jdem s klukama zakopat.

182

Odpovědět

Spider-man :D to zabil

183

Odpovědět

jůůů vy mi dneska ale děláte radost... =) :D

nejdřív Whose Line teď Jimmy..:D

od rána se válím smíchy..:D

181

Další