Jimmy Carr a jeho vtipy

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 236
Počet zobrazení:19 395

Po delší době tu máme další video s Jimmym Carrem, britským komikem, který si libuje v černém humoru. V tomto delším videu vám poví mnoho vtipů, v nichž může urazit feministky, ženy všeobecně, gaye a především Američany. Věřím však, že vy se urážet nebudete a jen se dobře pobavíte.

Přepis titulků

Můj otec říkal: "Co tě nezabije, to tě posílí." A pak měl tu nehodu. Feministky říkají: "Práce ženy nikdy nekončí." Možná by si to měly lépe zorganizovat. Nějak ošklivě na mě koukáte. Víte, to je postmoderní misogynie. Obalená v ironii. Tak si s tím netrapte tu svoji hlavinku. Měl jsem vážný rozhovor se svou přítelkyní.

Posadila si mě a šest hodin nezavřela pusu. Teď už mnohem lépe chápu výraz "zamluvený". Říkala: "Jimmy, jsme na křižovatce. Na jednom konci je práce a oddanost, ale v závěru je štěstí. A na druhém konci je slepá ulička. A já řekl: "To není křižovatka, ale téčko." Super, že se smějete, ona se mohla posrat. Asi bych měl poznamenat, že navzdory mému vzezření nejsem gay.

Pokud tedy nejste z Newcastlu, kde je "gay" člověk, co vlastní kabát. Vypadáte zklamaně. Promiňte, prostě nejsem homosexuál. Nic proti vám. Nechci pokazit atmosféru. Nejsem homofób. Nebojím se vás. Někdo je heterosexuál, někdo gay.

V pořádku. Já jsem "heterogay". Jsem společensky gay. Čili si všimnu, že kamarádka má nový účes nebo boty. Ale nechci v zadku vaše péro. To není ani vtip, jen chci, aby bylo jasno. Teď to vypadá, že jsem špatně zhodnotil situaci. Chcete vypadat tvrdě, nebo teple? Snad ne obojí. Chcete, abych šel ven?

Nevím ale proč. Asi proto, jak do vás jedu. Jak jste si jistě všimli, patřím ke střední třídě. Bydlím u Londýna. Takže nemám přízvuk. Takhle jen angličtina zní, když se řádně vyslovuje. Ne že by bylo na dělnické třídě něco špatného. Být v dělnické třídě je jako masturbovat. Není se zač stydět. Ale taky na to nemůžete být nijak zvlášť hrdí. A z obojího můžete mít na rukou mozoly.

Zpěvák Sting se často chlubí, jak mívá osmihodinový sex se svou ženou. Představte si, jak dlouho by vydržel, kdyby byla hezká. V Japonsku věří, že tygří penis zvyšuje plodnost. Podle mě ale ženu efektivněji oplodníte mužským pérem. Holka mého kamaráda je v šestém měsíci. Ptali se mě: "Chceš si sáhnout na dítě?" Zdá se, že mysleli zvenku. Říká se, že cestování rozšiřuje obzory. To neplatí u Američanů. U nich to rozšiřuje prdel.

Říká se, že jen asi 10 % Američanů má pas. Jako by na tom bylo něco špatného... Nic proti Američanům. Jen za mnou jeden přišel, že zním povýženě. Říkám: "Vyslovuje se to povýšeně." To znamená, že se na někoho vytahujete. Nebojte, to nedělám. Přemýšlím totiž o věcech, které byste nepochopili. Víte, že je 10x pravděpodobnější, že vás přepadnou v Londýně než v New Yorku? Protože v New Yorku nebydlíte.

Loni mě zaujala zpráva z USA, určitě jste o tom slyšeli. Američan v Utahu se potuloval krásnou pouštní oblastí. Spadnul a ruka se mu zasekla pod balvanem. Musel si uříznout ruku, aby přežil. Neuvěřitelný příběh, slyšeli jste o něm? Určitě si potom každý řekl: "Udělal bych to taky?" Já bych to udělal. Co mi je po ruce nějakýho Amíka? Kdyby mi šlo o život, tak mu uříznu i kebuli.

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejhorsi vec na tomhle videu? je moc kratke

601

Odpovědět

Já ho miluji! Ale mám radši, když se naváží do publika, improvizuje, nebo vypráví nějaké storky. Tohle přeskakování z jednoho vtipu na druhý bez jakékoli návaznosti mi moc nesedí :(

371

Odpovědět

Jenže holt cca 85 % jeho představení je založeno právě na tomhle vtipkování.

280

Odpovědět

+NinjerJojo, já vím :) I tak je to vtipný :) Jen říkám... :D

260

Odpovědět

s vtipem o Stingovy to zabil :D

290

Odpovědět

Mě strašně připomina Noddyho už od te doby co jsem ho prvně viděl, nevim proč :D

200

Odpovědět

Já sem si nedávno "koupil" tuhle kolekci, doporučuju....

EDIT: Promiň, ale linky na torrenty tu nepodporujeme.

1919

Odpovědět

oukej, nic ve zlym ;)

211

Odpovědět

Raději bych tu viděl Gabriela..

1836

Odpovědět

A taky díky za Ninjera na videacesky! jsi můj hrdina, Ninjere :D

191

Odpovědět

Vždycky když se zde objeví Jimmyho video, tak si říkám jen: "Já chci vííc! víc videí prosím!" :D 10*

197

Odpovědět

Všechny americké lesbičky pláčou...a Jimmymu je to u piči :)

188

Odpovědět

A teda musím zatleskat překladateli.... o_O :)

181

Odpovědět

Jimmy nám nějak nakynul. škoda, že nezapojil víc publikum. někdo se mohl hezky otřít o jeho váhu, i když by s nima pak na konci vyjebal.

183

Odpovědět

Naopak - v posledních letech zhubnul ;) Tohle video je z roku 2004.

182

Odpovědět

+Ninjermy bad :)

181

Odpovědět

+NinjerPtal se ho na to v rozhovoru Jonathan Ross:
"Jak se ti podařilo zhubnout, co?"
"Přestal jsem žrát jako prase. ... A jak se tobě podařilo ztloustnout, co?"

211

Odpovědět

No... 5 minut dlouhý video :/
Jimmyho Carra prosím delšího a nebo víc videí :( :)))

186

Odpovědět

Bohužel, ikdyž jsem pro každej druh humoru (úplně každej), tak Jimma prostě nemusim. Hejtujte klidně celou noc, ale příjde mně strašněnesympatickej a ten jeho sytel podávání mě příjde ... no prostě to není to moje. Nebudu hajzl a nebudu hodnotit, jelikož bych tomu bodování moc nepomohl.

1995

Odpovědět

Nějak si to po sobě čtu a vidim, že neumim psát a ani to po sobě kontrolovat, než to odešlu. Např. místo "sytel" mělo bejt styl ... Sorry. :(

1820

Odpovědět

V pohodě, každej máme jinej smysl pro humor. Ale pokud se ti tenhle humor nelíbí, tak bys asi neměl zdůrazňovat, že seš pro úplně každej druh humoru. Protože očividně nejseš, když se ti tohle nelíbí :D

203

Odpovědět

+TominasŠpatně jsi mě pochopil. Zkusim to takto: Mám rád druh zmrzliny co on prodává, ale nemám to rád, když mi jí prodává on.

1812

Odpovědět

+TominasTos to teda vysvětlil :D

1910

Odpovědět

Samozřejmě hodnotit můžeš. Je to průměrné hodnocení všech uživatelů. A neber to zle, ale myslím, že jedno tvé hodnocení s ním zase až tak nezahýbá.

207

Odpovědět

Nebud povyseny.

1814

Odpovědět

Musím souhlasit, tohle není vůbec vtipné. Je až s podivem čím se mohou lidi živit.

1962

Odpovědět

Osobně mi taky přišel odpornej jako "prodavač" humoru, ale potom co jsem se u jednoho jeho výstupu skvěle pobavill, jsem mu přišel na chuť :)

183

Odpovědět

Jo, Jimmyho, nebo další komiky, by jste mohli dávat častěji.

184

Odpovědět

Bylo toto představení v USA?

1811

Odpovědět

Ne, je to v Londýně (o to je vtipnější pak ten fór o počtu přepadení v NY) a pochází to z Jimmy Carr: Live.

Jimmy vystupuje především ve Velké Británii. Nejspíš proto, že v USA jeho humor tolik nežerou (např. vystupoval u Conana O' Briena a publikum ho absolutně nepobíralo).

181

Odpovědět

+NinjerCo jsem koukal, tak ani v Kanadě. O to lepší to bylo pro nás v Evropě na videu, když je tam potom hlásil, že jsou nudní. :D

180

Odpovědět

+NinjerMáte pocit, že tady se lidi nesmějou? http://www.youtube.com/watch?v=-_yCY3simv0
Možná
by jste si měli pustit zvuk :P

180

Odpovědět

+NinjerSmějou se, ale je to často takový divný, suchý, velmi krátký smích. Zní to neupřímně. A nejvíc se smějou IMHO při těch nejjednoduších vtipech. Navíc Jimmy musel ubrat na vulgaritách, což je otravný.

181

Odpovědět

+NinjerSe tam smějou každe blbosti jako v sitcomech...

180
Další