Jimmy Carr vypráví vtipy v Montréalu

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 174
Počet zobrazení:20 178

Na vaše četná přání je tu zase a znova britský stand-up komik Jimmy Carr, který bude v 10minutovém klipu především vyprávět vtípky z různých aspektů života. Zajímavé na tomto videu je, že většina jeho nahraných vystoupení (které jste tu mohli vidět) pochází z Velké Británie a z jeho představení, kde už většina diváků Jimmyho aspoň trochu zná a minimálně tuší, co od něj mohou očekávat. Toto video však pochází z montréalského festivalu komedie v Kanadě, kde se s ním pravděpodobně většina sedících setkala poprvé.

Takže co na jeho vystoupení budou říkat Kanaďani (a co zdejší diváci)?

 

Poznámky k překladu: Šahání na vlasy - V originálu je "hair" (vlasy) a "pubic hair" (ochlupení), takže původní vtip je postavený na podobnosti těchto slov. Vigara - V originálu je, že byla "over the counter", což je označení pro léky, které nejsou na předpis. Doslova to také znamená "přes pult".

Přepis titulků

Dobrý večer, jsem Jimmy Carr a toto jsou mé vtipy. Nemám čas, nebudu se s tím srát. Určitě si říkáte: "Panebože! Roger Federer s Downovým syndromem." Lidi se mě ptají: "Jak to děláš? Vyprávět vtipy cizím lidem. Musí být stresující." Řeknu vám jak. Toto funguje, kdykoliv mluvíte na veřejnosti. Představíte si lidi před sebou nahé. Vážně to funguje. Dva dodatky: Zaprvé to neříkejte lidem, ke kterým budete mluvit.

Pak to může působit trochu úchylně, že? A zadruhé to nefunguje, když pracujete ve školce. Pokud jste mladí a vaši rodiče se rozvádějí, může to být těžké. Ale pamatujte. Vy za to nemůžete. Vaše máma je běhna. Bez urážky. Slyším, jak se někdo lapá po dechu, paráda. Dřív jsem nemluvil se ženami.

Byl jsem totiž schovaný v jejích skříních a masturboval jsem. Prozradil bych se. To jste nečekala, co? Protože jsem byl ve vaší skříni. Napsal jsem romantickou komedii. Chcete o ní říct? Romantické komedie jsou oblíbené mezi dámami, že ano? Jistěže ano. Je to o klukovi a holce. Klasika. Zezačátku se nesnáší. Klasika. Ale skončí spolu v posteli.

Klasika. Jmenuje se to Znásilnění. Dobré znamení... Toto je rada pro muže. Líbíte se ženě, když si při rozhovoru sahá na vlasy. Pokud si sahá na vagínu, je to tutovka. A teď rada ke starším mužům ve vztahu, protože si žen občas dost nevážíme. K těm, co k tomu sklouznou, připomínám, že je nepřípustné, zcela nepřípustné, zvednout telefon při milování.

I když se vtipně ohlásíte: "Nemůžu mluvit. Vjíždím do tunelu." Rada pro mladší muže: Pokud máte mít sex s někým, koho neznáte, vždycky, vždycky, vždycky se zeptejte. V Montréalu to možná chodí jinak. Koukáte na mě pohledem: "No ne úplně vždycky, ne?" Některé tu jsou Frankokanaďanky, ty udělají všechno. Teď jste mi za to o Frankokanaďankách zatleskali. Bůh vás opatruj.

Mýty o sexu. Pokud si o sexu čtete na internetu, tak na ně narazíte. Lživé věci. Nejlepší lubrikant k análnímu sexu nejsou slzy. Ale krev. Používáte balící hlášky? Na balení holek? Nějaké vám poradím. Nejlepší balící hláška je samozřejmě: "Podržíš mi pivko, zatímco se pudu vysrat?"

Protože pokud řekne "jasně", tak je to kvalitka. Podle mě je také nejlepší: "Necítíš z toho hadříku chloroform?" A také klasika: "Ať nám ze znásilnění nevznikne vražda!" Měl jsem katolickou výchovu. Jsou tady nějací katolíci? A můj katolický kněz mi ve 12 letech řekl: "Bůh tě sleduje, když masturbuješ!" "Takže i on je pedofil, otče?"

Dělám si srandu! Řek jsem: "I fon fe fefofil, fofe?" Když jsem byl mladý, tak mě v kostele nejvíc štvalo všechno to vstávání, sedání, klečení. Kéž by si jen vybral polohu a vojel mě. Koupil jsem si dnes viagru. V Montréalu můžete koupit podpultovku. "Podpultovka"? To zní účinně. Četl jsem si instrukce, protože to musíte brát vážně.

Bylo tam napsáno varování: "Držte mimo dosah dětí." Co si to o mně myslej?! Že bych nedosáhl erekce s dítětem! Teď se stala velká věc, nevím jak vy, ale mně přišla smrt Michaela Jacksona divná. Viděl jsem to doma v Londýně. Bylo to pro mě stejné jako smrt Diany. Bylo mi to u prdele.

Na párty se mě někdo ptal: "Co dělá tvá přítelkyně?" "Všechno kromě análu. Dělám si srandu. Miluje anál." Jsme s přítelkyní 8 let a jsme spolu šťastní. Ale nejsme svoji. Když jste takhle spolu dlouho, tak se vás lidé ptají: "Přemýšleli jste o...? Spolu...? Přemýšleli jste o...? Že byste možná...?" Jako by se nás snažili rozhádat.

My jsme tak šťastní, díky moc. Když mně někdo řekne: "Přemýšleli jste o...?" Odpovím: "Strkat tam i třetí prst? No, můžu to zkusit. Ale tohle podle mě našemu vztahu neschází. Možná zkusit 'shockera'." Dva do pičky, jeden do řiťky. Asi vás to urazilo.

Tak tedy "dva do pipinky, jeden do kakáčku". Kdo z vás je v dlouhodobém vztahu? Skvělá věc, že? Ale je šílený, že po 8 letech přítelkyni štve, když použiju její kartáček. Přeci se tak důvěrně známe a pokud znáte lepší způsob, jak dostat psí lejno z podrážky... tak si ho rád poslechnu, protože... neznám nic lepšího. Připomnělo vám dvěma tohle snad něco?

Povídejte, o co šlo. Řekl jsem vtip o psím lejně na botě a vy: "No jo... celej ty..." Ptal se na co? Co jsem říkal? Aha, neslyšel. Vyřídím to. Poslouchej! No jo, nebreč! Ále... Mámin malý šukalík.

Některé ženy trápí, že mají rozdílně velká prsa. Berte to z lepší stránky: Jedno je větší. A my mu říkáme Oblíbenkyně. Přítelkyně má tenký proužek chlupů... jak se mu říká? Knír! Lidé se mě ptají, jestli mám nějaké homosexuální zážitky. Ano, mám a rád vám o nich povím. V obuvnictví jsem řekl: "Tak ty musím mít!"

Tvarohový dort jsem popsal slovem "mňamózní". Ale žádný gay zážitek ve smyslu mít ptáka v puse a v zadku. A zrovna to se počítá. Nepočítá se, když jim ho tam šoupnete vy, ne? Počítá? Myslel jsem, že není teplý, když nepřirážíte. Ale rozhodně to není teplý, když je pak zmlátíte. Jsem Jimmy Carr, díky moc vám v Montréalu.

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bohužel už to tu není kvůli autorským právům. Ale našla jsem na YT tohle video - i skoro stejně dlouhé, šlo by použít?
Jimmy Has Written A Romantic Comedy | Jimmy Carr: Live In Montreal (FULL SHOW)

00

Odpovědět

Díky za upozornění i odkaz, video už zase funguje :)

10

Odpovědět

ještě že to bylo v Montrealu, to je takový celkem evropský město (vzhledem k tomu že je ve frankofonní provincii Quebec) a to v tom smyslu že je tam například víc špíny, opilců, víc bezdomovců, sexshopy apod., než v jiných velkých městech Kanady :D myslím, že v Torontu nebo Ottawě by tento humor už vůbec nepobrali...

251

Odpovědět

co to mělo být s tím ptaním? vždycky, vždycky, vždycky se ptejte...

2316

Odpovědět

Sranda, že 10 disliků a žádná odpověď. No já si myslím, že zeptat se na a**l nebo prášky, ale pak by to byla jen obyčejná rada.

20

Odpovědět

Než s někým máte sex, vždycky, vždycky, vždycky se zeptejte… a tečka. Člověk by čekal, že dodá třeba „jestli nemá nějakou pohlavní nemoc“, ale ve výsledku, když se ta věta takhle ukončí, tak to prostě znamená, že nemáš jen tak chytnout holku v parku a …, ale ZEPTAT se, jestli se ten někdo s tebou chce vyspat :-)

240

Odpovědět

+zdenek.kraljo tááák, to vědět dřív...

80

Odpovědět

Víte že Jimmy Carr hrál v Chci To!/I Want Candy! .

200

Odpovědět

mě by zajímalo jestli nekdy měl jimmy carr vystoupení i v Alabamě :D

310

Odpovědět

On je prostě nejlepší, o tom není pochyb :D A souhlasím s komentem podemnou, taky jsem si vzpomněla na Jak jsem poznal vaši matku + Kanadu :D

232

Odpovědět

V Kanadě je asi smysl pro tento druh humoru velmi ojedinělý, publikum mi příjde napůl mrtvý i přes to, jak Jimmy válí! :) Holt asi bude něco na tom, co všechno se o Kanadě říká např. v HIMYMu.

2410

Odpovědět

Carr mě opravdu baví, i přes tolik vulgarity má projev natolik kultivovaný a uhlazený že mu to baštím. A to jeho neustálé navážení se do publika! ouou:)

293

Odpovědět

To je prostě borec! :-) Doufám, že budou další! :-)

212

Odpovědět

Mě se ty jeho vtipy líbí právě proto, že je to tabu a on se je nebojí říkat... A lidi co mají rádi "Romantické komedie" a nic jiného to asi nepochopí :D

213

Odpovědět

PROSBA O PŘEKLAD - AVENGERS - AGENT COULSON -

http://www.moviezone.cz/video/19575-dalsi-minimarvelovka-drsny-agent-coulson/

1814

Odpovědět

pro někoho tabu, pro mě je to spíš takový jednoduchý humor, tohle by se mi líbilo tak před 7 lety... ale hlavně mi vadí, že to nemá nějak propojené, prostě hází vtipy, na které si vzpomene...

1871

Odpovědět

Tak existuje druh stand-upu, kde lidi vypráví historky (ten je nyní rozšířenější), ale pak jsou i stand-up vystoupení, která jsou postavená na krátkých vtipech (ta byla třeba rozšířená hlavně v minulosti a u nich se Carr inspiroval).

213

Odpovědět

To jsem tím tak nějak taky myslel. Ale asi nás moc není.

184

Odpovědět

Swamper: V pohodě, nedotknul ses mě. Ale myslím, že to, co považuješ za "vyšší nároky" je ve skutečnosti "jiný smysl pro humor", resp. že ti určitý druh humoru nesedí a zaměňuješ ho s nějakým vulgárním rádoby-humorem.

212

Odpovědět

Možná máš pravdu.

183

Odpovědět

Proč zakládáš novej komentář, když na něj můžeš jen reagovat? :-)

1828

Odpovědět

+BugHer0No, přímo na ten jeho poslední příspěvek reagovat už nejde, asi proto, že už by to byla jakoby 3. odpověď.

190

Odpovědět

Miluju ho. To jeho pohybování "na hranici" je opravu úžasné. Věřím, že v soukromí je príma chlap :).

196

Odpovědět

..ehm...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2163424/Jimmy-Carr-tax-Comics-father-says-financially-betrayed-estranged-son.html

Ale inak aj ja mám rád jeho humor, len asi až taký príma chlap v súkromí nebude :) Just sayin'.

183

Odpovědět

+VonTreskowTak to moment. Zaprvý Daily Mail je bulvár. Zadruhé fakta jsou taková: Jimmy Carr si teď znepřátelil pár lidí, protože se profláklo, že využíval legální kličku, jak neodvádět daně ze svých představení. Opakuju, vše zcela legálně. Jenže taky je tu ta morální otázka.... No ve zkratce, Jimmy Carr se za to omluvil a řekl, že to bylo špatné rozhodnutí.

No a teď tady na to reaguje jeho otec, který si nad tím přihřivá polívčičku, že mu taky dluží nějaké peníze či co. No nevím, mně to teda pěkně smrdí. Po vás snad rodiče chtějí peníze za to, jak vás finančně podporovali třeba během studiích na VŠ? Jimmy Carr ale několik let s otcem nemluví kvůli nějakým ostřejším rodinným sporům a spolu s další částí rodiny ho ignorují, tak teď otec útočí přes noviny (bulvár)...

Každopádně co já jsem četl, tak je Jimmy Carr v civilu naopak velmi milý chlápek, který si rád po představení povídá se svými fanoušky a aktivně se zajímá o charitu. Teď třeba nedávno vystupoval v jedné soutěži, kde se snažil vyhrát co nejvíc pro svou oblíbenou charitu (ústav se smrtelně nemocnými dětmi) a kde nakonec neuspěl a moc nevyhrál... z čehož na konci vypadal velmi zdrceně, musím říct.

232

Odpovědět

+VonTreskowNe, rodiče je chtějí rovnou :D

210

Odpovědět

Roger Federer s Downovým syndromem :)

250

Další