Jimmy Carr a morální dilemata

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 083
Počet zobrazení:31 381

V tomto kratičkém videu můžete vidět další oblíbenou Carrovu interakci s diváky. Tentokrát si pro ně přichystal několik otázek, podle kterých se dozví, s kým má tu čest. Reakce však pravděpodobně předčily i veškerá jeho očekávání.

Přepis titulků

Rád bych vás v publiku poznal. Ale je to těžké. Je vás tu hodně. Proto mám metodu morálních dilemat. Otázky bez dobrých či špatných odpovědí. Vaše názory mi jen poví něco o tom, kým jste. - Musí se připojit všichni. Řekněte ano. - Ano! - Řekněte ne. - Ne! - Řekněte: "Nenechám si rozkazovat." - Nenechám si rozkazovat. Fajn... Nejdřív na rozehřátí.

Nebude se to počítat. Bylo by super, kdybyste hned odpověděli. - Je přijatelné zabít velrybu pro záchranu dvou pand? - Ano! To je asi 90% ano. "Jo, jebat velrybu." Někdo vzadu: "Ne..." Nebojte, zabití velryby nebude velkolepým finálem show. Ale škoda, že mě to nenapadlo. To by byla paráda. Nejlepší odpověď na zabití velryby pro záchranu dvou pand byla: "Ať bojují na život a na smrt."

Ale tohle jsou otázky, kterými posuzuju diváky. Bylo by super, kdybyste všichni odpověděli. Vošukali byste tátu, abyste zachránili mámu? Co se tak tváříte? Pro holky je to snazší! Je ošklivej! "Je ošklivej." Rozhodovat se podle něčeho takovýho! "Jo, vojel bych tátu, ale nevypadá nic moc."

"Už tloustne, možná před 5 lety..." Pardon? On je tady? Ou. Dobrý večer. Je tu i tvoje máma? - Je tady! - Tak to můžeme doopravdy otestovat. Kolem budovy jsou rozmístěni snipeři. Míří na tvoji mámu.

Držíme ji jako rukojmí a chystáme se ji zabít. Vojeď prosím svýho tátu. Ano, je to těžké. Můžeš si pomoct rukou. - Ať teda zemře! - Říkáš, ať teda zemře. Moment, tady nejsme v Norfolku, proč bučíte? Bučíte, protože někdo řekl, že nevojede tátu. Chvilku se nad tím zamyslete. Takže ses rozhodl.

Ticho, poslouchej Jimmyho. To je dobrý, mami. To je dobrý. - Vedle je vaše dcera? - Ano. Stejná otázka. Miluju svou práci. Kdy vás napadlo, že tohle bude dobrá show pro vaši rodinu? Srát na Lvího krále. Pojďme za opravdovým divadlem.

Kde probereme incest otevřeně. Nejlepší odpověď, co jsem slyšel, byla: "Znovu ne..." Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U Jimmyho Carra schází nejlepší videa, která zde v minulosti byla. A to interakce s diváky. Příkladem např. toto https://m.youtube.com/watch?v=F4kzGZ7Pwcs

00

Odpovědět

to už tu bolo nie?

01

Odpovědět

jestli jsi si nevsimnul v okenku uplne v levo nahore jsou vzdy videa ze sekce Legendarni tzn videa z archivu VČ ktera maji nadstandartni ohodnoceni. Jinak Jimmy se neomrzi nebo myslis ze jo?

40

Odpovědět

Ten úplný konec tomu dal teda korunu :-)

31

Odpovědět

Lukyyyyn: S učitelem? :D

260

Odpovědět

mmt uz je mam kdyztak jsou tady: http://www.titulky.com/Jimmy-Carr-Comedian-170527.htm

201

Odpovědět

Jimmy je zkratka neprekonatelnej tam proste nejde jen o to co říka ale i jak to říka o ty grimasy a gesta (mě nevim proč přišlo strašně vtipny jak maval na tu mamu) :-D

Selena Enail: Souhlasim, pokud nekdo vite kde sehnat titulky k tomuto videu dejte sem prosim odkaz ke stazeni

221

Odpovědět

Je skvělé,když se na tohle video díváme ve škole v hodinách angličtiny.... :))

273

Odpovědět

On je legendárny!!!! Pridajte sem viac videí s ním!!!!

243

Odpovědět

skvělý, zase jsem se dobře pobavila :D

btw.: nemáte někdo české titulky na Jimmy Carr: Comedian? kdyby ano, prosím pošlete mi odkaz na selenaenail@seznam.cz

190

Odpovědět

Na donutila nám nešahej...

2420

Odpovědět

Ten chlap je prostě BOŽÍ! :) A kdo na něj nemá žaludek, ať si poslouchá třeba historky od Donutila...

2419

Odpovědět

Mno nevim co na nem mate... a nechapu proc to ma tak vysoky hodnoceni ... uprimne, ten joke s velrybou a dvema pandama byl slabsi a to s tatou a mamou je stary a bylo to v nekolika filmech ...

1956

Odpovědět

Libí se mi jeho styl humoru a že umí rychle a vtipně reagovat na publikum :)) Taky prosím o víc takových vídeí a děkuju za překlad :)) odvadíte dobrou práci :))

262

Odpovědět

Umííííírááááám!!!! :D Dokonalý video :D

242

Odpovědět

chtělo by to další videa

232

Další