Co nechcete slyšet v letadleMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:889
Počet zobrazení:12 392

Britský pořad Mock the Week pochází z hlavy Dana Pattersona a Marka Levesona, autorů Whose Line Is It Anyway? Mock the Week se však výrazně liší konceptem pořadu a také svým zaměřením na stand-up umění všech zúčastněných. Tento úryvek pochází ze hry Scenes we'd like to see (Scénky, které chceme vidět). Průvodcem pořadu je komik Dara Ó Briain a mezi herci v této konkrétní hře můžeme vidět moderátora Fast and Loose Hugha Dennise, komika a spisovatele Frankieho Boyla či komika a moderátora Russella Howarda.

Přepis titulků

A nyní poslední hra: Scénky, které chceme vidět. Ta je pro všechny, tak prosím pojďte sem dolů. Řeknu téma toho, co chceme vidět, a herci přijdou se svými nápady. Můžeme začít. První tématem je: "Co nechcete slyšet v letadle." Při dekompresi kabiny vypadnou ze stropu kyslíkové masky a vy budete zápasit s jejich rozmotáváním, dokud nezemřete.

Pokud asi tak za minutu vyhlédnete z okénka, uvidíte mě. Sbohem! To je poprvé, co vidím mrak, na kterém je lanovka. Jediné, co je ještě méně pravděpodobné než přežití nárazu do moře, je to, že pobřežní hlídka uslyší píšťalku na vaší záchranné vestě. Dobrý den, mám tu formulář daňového přiznání. Můžu vám o něm dalších devět hodin vyprávět?

Dnes se o vás bude starat Luisa a její tým. A jméno vašeho únosce je Ibrahim. Držte se! Zrovna jsem nás přihlásil do Redbull Challenge! Mohli by se prosím všichni tlustí lidé přesunout do zadní části letadla? Toto je nekuřácký let. Můžete se k nám však připojit v kokpitu, kde jsme otevřeli okénko.

Omlouvám se, ale kvůli nečekanému islámskému fundamentalismu byl tento let odkloněn do ráje. Nakopni to, Žvejku!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, mně tenhle pořad přijde "pouze" jako fajn, když je tahle část ve WLIIA, tak je v podstatě vždy vtipnější. Sice tam občas vystoupí i Ed Byrne, ale ten většinou jen zopákne fóry ze svých stand-upů.

202

Odpovědět

To letadlo nemá filánž?!

322

Odpovědět

Skvělý pořad jako WLIIA.

2014

Odpovědět

nabudúce prosím toto http://www.youtube.com/watch?v=7evhsXm9iVM :)

185

Odpovědět

Lepší než 4 z 5 dílů WLIIA, jen to nemá takový jméno, tak tomu lidi nedávaj jako ovce 10*. Výborné - 10* ode mě. :)

2082

Odpovědět

Super, nechápu to hodnocení pod 9...

2323

Odpovědět

Redbull Challenge!!! :-)

2412

Odpovědět

Punch it Chewie! :D

3250

Odpovědět

jsi moc hodnej že jsi to zopakoval, málem jsem zapomněl že to bylo ve videu

24111