Co nikdy neuslyšíte v bondovceMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:578
Počet zobrazení:8 635

Zatímco v kinech běží nová bondovka Skyfall, můžete si v této hře z pořadu Mock the Week ověřit, zda se Frankie Boyle, Ed Byrne nebo Hugh Dennis skutečně trefili do vět, které ve filmu o agentu 007 nikdy nezazní.

 

Přepis titulků

A nyní poslední hra s názvem Scénky, které chceme vidět. Ta je pro všechny, takže prosím pojďte sem dolů. Navrhnu scénky a naši herci přijdou se svými návrhy. Jdeme na to. První téma je: Věty, které nikdy neuslyšíte v bondovce. Geniální, Q. Je to bomba a zároveň ruksak. Jamesi, jaký nádherný dárek. Chlamydie.

Jmenuji se Bond. Mohamed Bond. Vše je připraveno na vaši misi, Bonde. Musíte jen vyplnit tohle poučení o bezpečnosti na pracovišti. Pane Bonde, už jste někdy políbil muže? V pokeru jste skvělý, ale uvidíme, jak vám to půjde na automatech. Tady je vaše nové auto, Bonde.

Ford Focus. Dám si vaječnou omeletu. Promíchat, nevařit. Vyjasněme si to. Máme tu zlého tyrana na vrcholku hory, obklopeného po zuby ozbrojenou stráží. Víte, mně se to moc nelíbí. Tohle není jen baseballová pálka, Bonde. Je to baseballová pálka s hřebíkem. Ach, Jamesi. Opravdu to má být takhle měkké?

Rychle, budeme ho pronásledovat. Ve šlapadle. Raději zpomalme, jsou tu radary. Doufám, že nejste jedna z těch ruských agentek, jejichž jméno je laciná sexuální narážka, slečno Vyhulovová. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Více Ed Byrnea, prosím! :D

261

Odpovědět

Mohli byste prosím přeložit i toto?
http://www.youtube.com/watch?v=eXBqHkNTGTA

180

Odpovědět

tak v tom videu je už i vidět jak ostatní sere že se tam cpou furt ti samý :D

200

Odpovědět

zrovna tu Byrneovu první hlášku v Bondovi už slyšet můžeme :D

241

Odpovědět

ÁÁÁÁÁ britský humor miluju :D

183

Odpovědět

Tak s tím líbáním muže už není pravda. xD Už čekám na další Bondovku ve které bude něco dalšího z tohohle.

201

Odpovědět

Suchost jak svině

1817

Odpovědět

dobry vecer, 007, zde je popis Vasi mise, listek na vlak, stravenky,prukazka pojistence a mobilni telefon s predplacenou katou. Prosim, uvedomte si, ze je krize a nevolejte ze sluzebniho telefonu ze zahranici.
A jeste neco - nepocitejte s proplacenim prescasu!
:)

1928

Odpovědět

hugh dennis byl asi extrémně nadržený. :D

182

Odpovědět

Mně osobně Mock the week vtipné moc nepřijde. Raději mám Whose line is it anyway?

1843

Odpovědět

jak se tam v každym díle cpou furt ti samý :D

194

Odpovědět

Toto aj mne vadí. Teda ani nie tak že tam chodia väčšinou tí dvaja, ale že sa ich k mikrofónu rozbehnú piati a v polke cesty sa štyria otočia späť. Neviem, príde mi to také...hm... neprofesionálne za strany režiséra, že niečo nevymyslí? Každopádne, zasmiať sa na tom dá :)

205

Odpovědět

+Nicevždyť to je přece úplně jedno... To tam jinak samozřejmě je, aby to zmátlo génie typu BadAss, kteří přece vědí, že to je předem připravený jako WLIIA ;)

186

Odpovědět

+NiceVšak to je jedinej důvod, proč WLIIA vypadá profesionálněji, je vtipnější a zároveň vyvolává pochyby, jestli není připravená - lépe to sestříhali. To je celé. :-)

193