Co nechcete slyšet na prvním randeMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:9 950

Britský pořad Mock the Week pamětníkům netřeba představovat. Hugh Dennis, Russell Howard a další nám tentokrát sdělí pár užitečných rad, co neříkat na prvním rande.

Poznámka: Chobotnice Paul byla v době natáčení daného dílu velmi populární – na MS ve fotbale v roce 2010 správně předpověděla vítěze 12 utkání ze 14. Poslední vtip se týká manželek Jindřicha VIII.

Přepis titulků

CO NECHCETE SLYŠET NA PRVNÍM RANDE Když jsem tu byla naposledy, byla jsem ještě muž. Koupil jsem kondomy a v rámci přípravy jsem si jeden nasadil. Vím, že je to jen večeře, ale dokud nepodepíšeš předmanželskou smlouvu, žádný techtle mechtle nečekej! Moje ex chtěla, abych jí zahrál Červenou řeku. Tak jsem ji podřízl ve vaně. Aha, tím, že jsi gurmánka, jsi myslela, že jsi tlustá.

Máš moc hezké boky. Ukaž mi zuby. Bereme ji! Popravdě, ve dne se pohybuju ve vysokých kruzích. Vrkú, vrkú. Ale no tak, dost už o mně. Pověz mi něco o své sestře. Přiznávám, oříznul jsem fotku na Facebooku tak, abys neviděla moje siamské dvojče. To jsem byl pěkně ožralý, když jsem tě pozval na rande.

Ne tak ožralý jako já, když jsem souhlasil. Já chci dítě, a to hned! Jsem chobotnice Paul a předpovídám, že si to s tebou rozdám. Moje bejvalky? No dobře. Rozvedena, sťata, zemřela. Rozvedena, sťata, přežila. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

smoke on the water je už fakt dosť impro .. :)

10

Odpovědět

Podle mě je Červená řeka dost dobrej překlad :D

11

Odpovědět

+e-littnesouhlasím...oceňuju kreativitu s červenou řekou, ale smoke on the water v souvislosti s toustovačem hozenym do vany mohlo zůstat klidně u doslovnýho překladu, to by všem došlo :D

00

Odpovědět

Docela vtipné, ale WLIIA se mi líbí víc.

31

Odpovědět

trapné

44

Odpovědět

Los commentatos pente guelmon, juente ... HEHE

02