Co nechcete slyšet u lékařeMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:694
Počet zobrazení:8 101

V dalším krátkém skeči z pořadu Mock the Week nám Hugh Dennis, Frankie Boyle a spol. prozradí, co byste asi nikdy nechtěli slyšet během lékařské prohlídky.

Přepis titulků

Znepokojivé věci, které můžete slyšet během lékařské prohlídky. Ano, já vás budu operovat. Á, tady jste. Ó můj bože! Pojďte sem, tohle musíte vidět! Jdu vám udělat výtěr a asi mám pro vás špatnou zprávu. Jsem údržbář. No, je to tam rozhodně zaseknuté. Možná...

Možná budeme muset použít fretku. Pane, odložil byste si, prosím, šaty? Hned vedle mých. Budete žít. Asi tak týden. Mám dobré a špatné zprávy. Ale nebojte se. Ty dobré povím vaší vdově. Žádný strach, není důvod k panice. Byl to jen pavouk na mikroskopu. Co cítíte, když se vás dotknu zde? A zde? A tam?

Tyhle prášky sice nefungují, ale pokaždé, když je předepíšu, dostanu propisku zdarma. Ne, nemůžete dostat svůj starý kyčelní kloub zpět, paní Smithová. Hodil jsem ho psovi. Tohle je jeden z nejzdravějších rentgenů, jaké jsem kdy viděl. Ale když ho srovnáme s vaším... Dobrá, co takhle změna. Já zakašlu, a vy mi budete držet koule.

Máte tělo někoho o polovinu mladšího. Kdo se vyvíjí ve vaší děloze. Dobrá zpráva je, že máte miminko. Špatná je, že vám urvalo ptáka. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vy ještě žijete? Jak je to sakra možné?

Mám pro Vás dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že budu mít rande. Ta špatná, že s Vaší vdovou.

10

Odpovědět

Co to je za hodnocení? :D I když to není nic do legendárních videí, tak jsem se zasmál a když to porovnám k jiným věcem, co tu dostanou 8-9*... Já se pobavil skvěle, 10*. No nic, já jen můžu poprosit Magentu o další její oblíbené scénky, máme podobný vkus. :)

220

Odpovědět

10*

192

Odpovědět

Něco bylo dobré, něco hraničilo s trapností ... WLIIA holt nasadilo laťku vysoko.

1814

Odpovědět

je to rovnake ako WLIIA. Rozdiel je akurat v tom, že tu to dali v celku a vo WLIIA postrihali len to dobre.

1857

Odpovědět

+lolkacWLIIA je podle mě na trochu vyšší úrovni, ale i tady byly některé hlášky opravdu povedené. A co se týká tvého komentáře, že WLIIA je zde dobré jen proto, že se stříhají jen ty dobré věci, tak si vyber náhodnou scénku na podobném principu u nich (třeba Scenes from the hat) a garantuji pravidelné návaly smíchu :) zřídka se jim to opravdu "nepovede".

1810

Odpovědět

+lolkacTo není tak úplně pravda. Na youtube se můžeš podívat na kompletní scénky z WLIIA a vážně je to lepší.

181

Odpovědět

nevim co rict..
:D :D :D

1919

Odpovědět

Skvely komentar...

206

Odpovědět

Lidi co blbnete? Vždyť je to super videjko :)

2030