Otázky, které se nedostaly do testůMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:713
Počet zobrazení:7 936

Frankie Boyle a spol. tentokrát zaimprovizují na téma „otázky, které se nedostaly do letošních testů.“

 Pozn.: Kerry Katona je zpěvačka skupiny Atomic Kitten, která měla problémy s drogami.  Stewart Francis naráží na typicky kanadský výraz „eh“ se širokým spektrem použití.

Přepis titulků

Otázky, které se nedostaly do letošních testů. Jakou barvu bude mít Šmoula, když ho udusíme? Přeložte do němčiny následující: Dvě světové války, jeden světový pohár, důdá, důdá. Kolika klobásami můžete nakrmit Victorii Beckham pomocí vyživovací sondy, než bude viditelná lidskému oku? Jak se nazývá síla, která přitahuje objekty ke středu Země? Je to za a) gravitace, nebo za b) magie?

Katie Price má údajně hodnotu osm a půl milionu liber a má úspěšnou kariéru v televizi. Vysvětlete. Pokud George Michael vyjede v 8:00 na cestu dlouhou osm kilometrů, v kolik se vybourá? Máme šest čar o stejné délce. Jak dlouho bude Kerry Katona na záchodě? Kdyby vlak jel rychlostí 110 kilometrů za hodiu, jak moc by vás to překvapilo?

Co je to amnésie? Je to za a) ztráta paměti, nebo za a) ztráta paměti, nebo za 4. Bitva u Hastings? Když si Sally koupí tři pomeranče a dvě jablka, jak daleko jižně od Skotska se nachází? Diskuse na téma: Byl Willy Wonka pedofil? Co je to amnésie?

Je to za a) ztráta paměti? Nakreslete diagram mužských genitálií. Použijte přiložený kopírák. Jakým slovem jsou známí Kanaďané? A? Anglický jazyk: Klesá standardy? Hitler, Pol Pot, Čingischán. Ojet, vzít si, nebo zabít? Máme svatbu, na kterou Jane pozvala 20 hostů a její partnerka Helen pozvala 40 hostů.

Jak moc se Bůh zlobí? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lepší než posledně, dokonce se to imo přibližuje standardům WLIIA (I když samozřejmě na Colina, Ryana, Waynea, Brada, Grega a další to nemá)

198

Odpovědět

Záleží na tom, kdo jaký preferuje typ humoru, na britský je někdy třeba si zvykat :-)

202

Odpovědět

Britský humor mám nejradši... Ale tohle moc vtipný teda nebylo... jediný kdo byl vtipný byl ten druhý chlapík hned na začátku... Nebo to spíš bylo tím, že v těch vtipů je spousta odkazů, které neznám...

187

Odpovědět

ještě pozn.: u hitlera, pol pota a čingischána jde o narážku na zábavný pořad BBC (v měřítkách BBC stupidní, v měřítkách českého showbusinessu standard) o změně vizáže příliš zmalovaných pipin "Snog, marry, avoid"

1810

Odpovědět

ja bych spis rek ze to bude narazka na "hru" kde nekdo urci 3 jmena a ostatni postupne vybiraji, koho z te trojice by zabili, ojeli a koho by si vzali... viz. http://tinyurl.com/44n96md

190

Odpovědět

Jak se jmenuje to rozkošné stvoření se špatnou pamětí? :)

205

Odpovědět

Holly Walsh

182

Odpovědět

+JindNovoDěkuji :)

182

Odpovědět

Magic... motherfucker! :D

188

Odpovědět

Není to zlé, ale něco tomu chybí. Za mě 7/10

1810

Odpovědět

Nechybí, jen je to prostě britský humor. Když jsi zvyklý na Whose line, tak se nediv, že ti jinde chybí :)

182

Odpovědět

No vida, já jsem právě spíš na britský humor a přesně tohle mi u WLIIA chybělo :D

180

Odpovědět

10/10

1927

Odpovědět

Není to Whose line, ale na Mock the Week dost slušné. ".. or b) MAGIC"

187

Odpovědět

eh.... dafuq? Nějak mi unikla pointa...

1854

Odpovědět

mne uniklo, ze preco chces v tom hladat pointu

1815