Co nikdy neuslyšíte v thrilleruMock the Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:517
Počet zobrazení:7 132

V dalším díle pořadu Mock the Week se s námi Russell Howard, Frankie Boyle, Hugh Dennis, Andy Parsons a Stewart Francis podělí o  hlášky, které by jen těžko zazněly v thrilleru. Pozn.: Ibis je síť levných hotelů. Professor Plum je postava z deskové hry Cluedo. Narážka na Simona se nejspíš vztahuje k Simonu Parkinovi, který je televizní rosničkou na stanici ITV News.

Přepis titulků

Hlášky, které neuslyšíte v thrilleru. Michaeli, Petere, Davide, Vladimíre... myslím, že máme v organizaci špióna. Sežeňte mi Pentagon! A potom trojúhelník a pak čtverec. Haló, Pussy Galore? Tady Bond. Doktor mi řekl, že mám kontaktovat všechny předchozí partnerky. Majitel tohohle motelu se obléká jako jeho matka a bodá lidi. Ale v průvodci se píše, že je to pořád lepší než Ibis.

Chci, abyste jel do Varšavy a našel muže jménem Borislav. Zeptáte se ho, proč mi neopravil potrubí, než odjel domů. Slečna Scarlet se na něj podívala z okna. Měl jediné obří varle o velikosti gymnastického míče. Proto mu říkali Profesor Švestka. Tohle není jen tak obyčejné pero, Bonde. Když ho obrátíte, ta ženská se svlíkne a vy uvidíte její prsa. Červenej nebo zelenej?

Kterej mám říznout? No tak, jsou to jen paprikový lusky, jak dlouho se budu patlat s tím salátem?! Musíme sehnat třetího muže. Není šance, že by se Amanda Holden vyspala jen s náma dvěma. Tady je... Simon. Orient Express byl zrušen. Nicméně v Orient náhradním autobuse došlo k vraždě. Mám ztrátu paměti. Tetování na mém těle mi řeknou, co se stalo. "Byl tu Dara."

Čtyři roky jsem byl sériový vrah, ale nikdy mi nedali přezdívku. A pak jednou kousnete chlápka do zadku a najednou je z vás Řiťožvejk. Řiťožvejk mě dostal! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chápu, že je tam velká část vtipů, kt. fungují pouze lokálně, ale byla bych moc ráda, kdybyste pořad překládali dál, i přes nižší hodnocení.

220

Odpovědět

Už tu byla i výrazně horší videa s 9,5 ratingem.

194

Odpovědět

Například?

185

Odpovědět

+Chandler BingVzhledem k tomu, že hodnocení je subjektivní, má cenu se namáhat? Ať sem dám jakýkoli odkaz, na jeho přebití stačí argument: "Nesouhlasím" (koneckonců, já jsem neudělal nic jiného).

183

Odpovědět

+Chandler BingAspoň to zkus ;)

181

Odpovědět

+Chandler BingTak za mě je to třeba pár Upřímných trailerů, které sice zesměšňují film, který nemám rád, ale nemají žádnou myšlenku.

Jak moc mám rád Collage Humor, tak tohle mě taky nenadchlo: http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/barevni-strazci-vesmiru

Dál
: http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/nasa-okno-s-vyhledem-na-svet

I
přesto, že jsem to s tím výrazně horší možná přehnal, tak se mi nezdá, že by to mělo mít nižší (i když jen o trochu), než tohle: http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/seznamte-se-s-megamindem-2 ...

181

Odpovědět

Děkuju fakt moc za spolier k Psychu... 2 roky se na to chystám pomalu podívat... a pak se dozvím konec. Super. :/ :D

183

Odpovědět

Klídek, jsou filmy tak dobře ntočený, že sebelepší spoiler ti to nemůže zkazit. A tohle je jeden z nich. Jistě, teď už VÍŠ - ale já jsem viděl Star Wars a věděl jsem a přesto jsem si je užil.

190

Odpovědět

Nebylo to špatné, ale WLIIA je prostě nedostižné...

1910

Odpovědět

Bylo to špatné.

1829

Odpovědět

+Chandler BingA jako proč? Je to jiný typ humoru, salvy smíchu nevyvolával, ale bez známky otrávení jsem to celé zkoukl, ostatně to bylo jen dost krátké. Znám tuny horších.

190

Odpovědět

Řekl bych, že narážkou na Simona se myslí Simon Cowell, a že celá scénka jen navazuje na předchozí narážka ohledně Amandy Holden. Oba jsou porotci v talentové soutěži a snad spolu i něco mají.

180

Odpovědět

No nic spolu nejspíš nemají, ale Simon si z ní občas dělá srandu, že jo :)
Každopádně si nemyslím, že to bude narážka na Cowella, nepřijde mi, že by to navazovalo na to předchozí s Amandou Holden a podle mě ho určitě ten komik nemluvil tak dětinsky šišlavým hlasem, kterým Simon Cowell rozhodně nemluví.

180

Odpovědět

Tuším třeba, že jí jednou šlohnul mobil a psal na jejím twitteru, že miluje Simona nebo tak něco ;)

180

Odpovědět

Pentagon mě rozesmál, bohužel to byl konec...

1811

Odpovědět

proč vůbec dávaj do takových pořadů ženský, moc tam toho neřeknou a když jo, tak to moc vtipný není

1912

Odpovědět

Hmm, narážky na Goldfingera a Psycho (-:

184

Odpovědět

Celkem nuda.

1917

Odpovědět

Tak dneska mě to vůbec nepobavilo. :-(

1918

Odpovědět

Řiťožvejk :D stepuju překladateli, vy ste pane borec

184