Proč muži obrečí narození dítěteStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:7 283
Další úryvek ze stand-upu Jimmyho Carra Laughing and Joking (2013) nám objasní pravý důvod, proč se muž rozbrečí, když se mu narodí dítě.

Přepis titulků

Mám rád orál od své partnerky. Nevím, zda se vám taky dostává… orálu od ní, ale… Co mám rád na orálním sexu, nejen já, většina mužů, a není to nic sexuálního, to je ten klid a ticho. Dámy, jestli jste někdy byly tam dole a ozvalo se: „Ach!“ To není vaše technika, není to ani sexuální extáze. Takhle zní muž, kterého se na nic neptají. Přemýšlel bych o adopci. Nemám děti, ale kdyby ano, nechal bych je adoptovat. Lidi kritizují Madonnu, ale děti, co adoptovala?

Fair trade. Máme tady nějaké tatínky? Brečeli jste, když se vám narodilo první dítě? To se vás teda moc nepřiznalo. Hodně chlapů se kvůli tomu cítí trapně. Možná protože neví, proč vlastně brečí. Podle některých za to může biologické pouto k dítěti. To ne, vidíte jej poprvé. Ne jako matka, co dítě nosila, to je biologie. U chlapa? Ne. Podle jiných muži první dítě obrečí, protože jim jejich žena dala dar. A to je rozbrečí.

Nene. Ve skutečnosti muži brečí, protože vidí, co ten malý smrad provedl jejich ženě. Ale ne. Teď má místo dvou děr jednu. Zdravím. Děkuju, že jste si dali pauzu od porna, abyste se koukli na můj kanál. Dejte mi lajk a odebírejte mě. Teď hned! Tak jo, zpátky k honění. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se divím, že ten jeho kanál na YT žije a ještě mu ho nemázli :)
Zdar Max

11

Odpovědět

To je bůh XD

41

Odpovědět

Když se nejslabší vtip videa stane názvem :-)

121

Odpovědět

Jsem čekal pointu ve stylu, že volný život skončil. Množení/evoluce genů tímhle způsobem je svinstvo a mělo by se přejít na něco lepšího. :D

12

Odpovědět

Co navrhuješ? Buněčný dělení?

20

Odpovědět

Fakt úchyl. :D

33